PDA

View Full Version : Танци.... ?



05-31-2007, 18:51
Абе днеска се замислих... По принцип тренирам брейк и може да се каже, че съм от едни от най-добрите в БГ.. обаче това е единствения вид танц, който съм практикувал през живота си. Оттук идва въпроса - ами ако трябва да поканя някоя дама на танц? :? И грам не разбирам от тия бавните танци даже са ми супер смешни, ама си трябват... :) Та ако някой може да ми каже кои са основните или поне нещо да ме ориентира, че направо ме е срам :lol:

jyji
05-31-2007, 19:29
mi de da znam kakvo da ti kaja.TRugva myzikata,hva6ta6 devoikata s rucete za krusta i se naslajdava6 na momenta.Prosto sly6a6 myzikata i se dviji6 v takt pregurnal momi4eto

feel_me
05-31-2007, 20:15
хахахаха да ти имам проблемите ахахахах!Еми като се има в предвид в кой век живеем,едва ли ще ти се наложи...

05-31-2007, 20:41
za6to puk da ne my se naloji.V diskotekata nakraq kato pysnat nqkoq balada...kude otiva6 ti moje bi :-D

Boot
05-31-2007, 20:50
Аз пък искам мъж, с който да си танцуваме танго 8) Да... и да ме научи междувременно

Jamalska
05-31-2007, 21:01
Хаха като топ рок е ама млко по-бавно

ъъъ как се казваш?тъй де би-бой кой?кое крю си?

Sirma
05-31-2007, 21:40
Клатиш се в такт и готово! Имам един приятел, който прави мн интересни неща като танцува на балада-хваща момичето за единия крак и то автоматично пада назад-като по филмите, ако се сещаш и главата почти опира в пода :mrgreen: ! Това може и да не го пробваш! Както искаш си танцувай-то е все едно ходиш, само че въртиш малко в кръг! Веднъж като пробваш съм сиг, че няма да се притесняваш повече! O:)