PDA

View Full Version : Zashto jivota e tolkova losh s men!?



Malinka
05-31-2007, 18:09
Zdr, az sym f na 16 i mi e mn zle ;(((
Imam priatel ili po skoro imah i mnogo go obicham i misleh che i toj me obicha no ostanah mn iznenadana i sega mi e mn gadno ne mi se jivee poveche za kakvo da jiveem shtom vseki izminal den ni nosi samo poveche tyga
Kak moja da mi go prichini ;(((
Eto kakvo se sluchi nie sme zaedno ot 3 godini togava az biah na 13 a toj na 18 i beshe mn mil s men - vzemashe me ot uchilishte karashe me do kyshti vodeshe me na teatyr i me celuvashe po buzkata i az mn go obichah
i taka tri godini biahme zaedno toi beshe mn vnimatelen s men i mn me razbirashe i me podkrepiqshe i ne beshe kato drugite da si misli za seks daje nikoga ne poiska da pravim seks zashtoto kaza che sym bila oshte malka a na men mi se praveshe no me beshe sram da go popitam dali iska
I taka snoshti otivam na diskoteka da praznuvam rdto na edna priatelka i vijdam Jeniu priatelia mi s niakakvo momche
I otivam az pri nego i vikam zdr Evgeni shto ne mi se obadi che si na diskoteka milo
I po edno vreme tova drugoto momche kakto go beshe pregyrnalo i mu vika Jeni koq e taia? I niakakvo usmihnato go celuna a toj se opita da se drypne v nachaloto no sled tova i toj go celuna PRED MEN!!!
Ne znam kakvo da pravia az naistina go obicham vypreki che e gej i ne moga da poviarvam che sym obichala gej celi tri godini
toj mi prizna che v nachaloto e bil s men samo shtoto tehnite sa go podozirali i tn
Hora, kajete kakvo da pravia ako niama da sym s nego niama da sym s nikoj i ne iskam da jiveia no dali shte sym shtastliva ako prodylja da sym s nego i drugia zashtoto toj niama da se razdeli s nego?

tuzaro
05-31-2007, 18:23
ем 3 години като ходите и той все ти казва че си малка за секс начи нещо не е както трябва пък няма да се свърши света с него все пак има много момчета :wink:

Михаелка
05-31-2007, 18:23
Изводът е, че този тип очевидно не те харесва и не цени качествата ти, как може да го обичаш?
Ти си просто поредното леке върху репутацията на целият ни пол!
Стегни се и покажи на обратната свиня какво е да си имаш работа с истинска жена!!!
Ще се оставиш ли да те подчинят някакви си чувства, ще позволиш ли гаврата с достойнството ти???

НЕ!!!!!!!!!!!!!

Покани го на питие да си изясните нещата и му пусни отрова в чашата!
Накарай по-силните си прияттели да му разгонят фамилията!
Издери му сама лицето и тялото!
Нека копелето страда задето се гаври така с по-силният пол!!!

victoriq
05-31-2007, 18:23
Доста кофти ситуация...Споко!И аз приживявам раздялата с гаджето ми,само,че той не е гей :roll: Запомни,че след момче и след автобус не се тича,защото след 5 минути идва следващия.Опитай да не мислиш за него...Излизай с приятели и се разсейвай...Може да срещнеш момчето,което е за теб... :wink: Успех и не се мъчи за тоя!

dduuuu
05-31-2007, 18:29
lelele kolko kofti se e poluchilo...no kato gledam ne e suvsem tragichno,kakto go opisvash,moje da ne te obicha kato momiche(sled kato haresva momcheta)moje da te ima za fr i da te obicha po tozi nachin...i moje bi tva e edna ot prichinite,porati koqto vruzkata vi e bila 3 godini i e shtqla da bude poveche,ako ne si go vidqla s drugiq...ili neznam....mnogo kofti situaciq se e poluchilo pri teb...:(

same`girl
05-31-2007, 18:31
mislq che nachina po koito e postapilo s teb tova momche li e kakvo li e ,e otvratitelen.tova che roditelite mu sa se samnqvali v negovite naklonnosti ne mu dava pravo da si igrae s chuvstvata ti tri godini!!!ne moga da si predstavq kak se chuvstvash no iskreno te savetvam da prevuzmognesh sluchiloto se,kolkoto i da e trudno da produljish napred i da namerish chesno i dobro momche s koeto da si navaksash izgubenite vreme i lubov.dlujna si da go napravish za sebe si i zaslujavash da si shtastliva..

lady_bird
05-31-2007, 18:33
jivota ne e lo6 samo s teb,jivota e lo6 sus vsi4ki,za6toto takuv e jivota :!:

UnsTToPPaBBle
05-31-2007, 18:54
kaji si skypeto az iam sa6tata istoriq 6ti dam savet pak i ne e za tuka za pisane

05-31-2007, 19:30
ako nqma da sam s nego nqma da sam s nikoi- vij mili4ka tova e naistina kofti no toi e izbral soeto predpo4etanie, kak 6te bade kato predi vaob6te vazmojno li e v momenta si mnogo ot4aqna no 6te vidi6 4e te 4akat o6te vrazki, takav e jivota

stoqnov
05-31-2007, 21:42
погледни го то добрата страна може си напраите троика :Д
маитапа на страна да ти кажа тва наистина е мноо кофти забрави го !

06-01-2007, 03:08
Не й се живеело
Я се стегни бе

Poredniq
06-01-2007, 03:35
jivota ne e lo6 samo s teb,jivota e lo6 sus vsi4ki,za6toto takuv e jivota :!: около 50% от нещата зависат от нас-кат сте ги нарпавили лоши съжалявам...

denislav.92
06-01-2007, 05:25
ОО,амии щом е така и точно пък и пред теб са се мляскали... #-o
Знаеш ли, явно вече си е разкрил чувствата....ти го издебни с едно цифрово апаратче и му направи хубави снимки в момент на сладост и страст,а след това отиди при майка му и баща му и ги покажи, да не се съмняват повече, това ще помогне!

Poredniq
06-01-2007, 05:32
ай ситга гдни номера :P на един фрд кат отреза момичето си и тя отиде пред техните и каза че е бременна от него.

koalka
06-01-2007, 05:35
Не искам да го казвам, но през всичките тези години той те е лъгал.Е, не знам сега-може и не през всичките, но, за да не искате да правите и сега секс, когато си по-голяма, не знам.По-добре го забрави, така и така не може да сте заедно явно или поне не ти както искаш.

denislav.92
06-01-2007, 06:11
Ее, какви пък гадни номера....ще и разбие личните амбиции и мечти, чувства, момичето ще страда,а накрая ще го ебат на задна....сори,ама това е доста нагло....
Нека ги заснеме и покаже синчето на родителите му ! :twisted:

sasha_90
06-01-2007, 07:30
Използвал те е от самото начало.Тово не ти ли е достатъчно за да спреш да се занимаваш с него?Защо държиш той да продължи да те използва?
Моят съвет е да забравиш за него и то веднага.Знам как се чувстваш.Всеки е имал поне по една такава връзка.
Как да го забравиш?
Наистина не е лесно,но не и невъзможно.Започни да излизаш с приятелки по-често,занимавай се с нещо което ти е забавно....

putenceto
06-01-2007, 11:10
Pomoli go da spite za prav i posleden pat i mu vkarai kraka si v zadnika mu za da razbere kakvo e bolka =D>

Malinka
06-01-2007, 16:47
Hora vie ne razbirate az naistina mn go obicham
nz snoshti mn mislih i stignah go izvoda che toj e edinstvenia za men dosega sym bila samo s nego i nikoga s drug i ne znam kak shte prodyjla bez nego
nz spored vas normalno li shte e da go delq s drugoto momche?
az naistina mn obicham moia Jeniu i iskam da sym s nego ;((((

BeBsItO
06-01-2007, 16:55
#-o deiii ti me otrepaaaa !!! ne saam vqrvala 4e v realniq jivot takova ne6to e vazmojno naistina :( super mn ti sa4ustvam i naistina nqma kvo da kaja :( osven 4e toq ne zaslujava ni6to daje i priqtel gei.....6tom taka laje ,dano v kraq smetka toi se okaje izlaganiq!!!i pomisli realno ti sega 6te prdalji76 jivota si normalno a toi kato gei....ne4e sam protiv tqh ama tva si ne e rabota

Krem4eto
06-01-2007, 17:45
Zdr, az sym f na 16 i mi e mn zle ;(((
Imam priatel ili po skoro imah i mnogo go obicham i misleh che i toj me obicha no ostanah mn iznenadana i sega mi e mn gadno ne mi se jivee poveche za kakvo da jiveem shtom vseki izminal den ni nosi samo poveche tyga
Kak moja da mi go prichini ;(((
Eto kakvo se sluchi nie sme zaedno ot 3 godini togava az biah na 13 a toj na 18 i beshe mn mil s men - vzemashe me ot uchilishte karashe me do kyshti vodeshe me na teatyr i me celuvashe po buzkata i az mn go obichah
i taka tri godini biahme zaedno toi beshe mn vnimatelen s men i mn me razbirashe i me podkrepiqshe i ne beshe kato drugite da si misli za seks daje nikoga ne poiska da pravim seks zashtoto kaza che sym bila oshte malka a na men mi se praveshe no me beshe sram da go popitam dali iska
I taka snoshti otivam na diskoteka da praznuvam rdto na edna priatelka i vijdam Jeniu priatelia mi s niakakvo momche
I otivam az pri nego i vikam zdr Evgeni shto ne mi se obadi che si na diskoteka milo
I po edno vreme tova drugoto momche kakto go beshe pregyrnalo i mu vika Jeni koq e taia? I niakakvo usmihnato go celuna a toj se opita da se drypne v nachaloto no sled tova i toj go celuna PRED MEN!!!
Ne znam kakvo da pravia az naistina go obicham vypreki che e gej i ne moga da poviarvam che sym obichala gej celi tri godini
toj mi prizna che v nachaloto e bil s men samo shtoto tehnite sa go podozirali i tn
Hora, kajete kakvo da pravia ako niama da sym s nego niama da sym s nikoj i ne iskam da jiveia no dali shte sym shtastliva ako prodylja da sym s nego i drugia zashtoto toj niama da se razdeli s nego?

Късай с него няма смисал да си губиш времето...

putenceto
06-01-2007, 17:54
Въх стига бе ... самата мисъл че се гърчи докато го пръцат не те ли убива??? 8-[ :shock: Май не си осъзнала - КАКТО Е ДОШЪЛ ТОЙ,ТАКА ЩЕ ДОЙДЕ И ПО-ДОБЪР ОТ НЕГО !! ! ! ! ! ! !

malkoto_sladur4e
06-01-2007, 18:02
:smt005 Ето защо не е искал секс :x Е ко ти пука е?Поне е гей,не е с момиче!Ха :-D Яко ! :smt006 :smt005

06-01-2007, 18:25
Vie prosto ne razbirate az naistina mn go obicham i iskam da sym s nego!!!!!!!!!!!!!!
Molia vi kajete mi kakvo da pravia dali niama da moga da go promenia nz i az veche

UnsTToPPaBBle
06-01-2007, 18:52
kaji si skype ne te svalqm i nqma da se opitvam prosto iskam si popi6a s teb

lady_bird
06-01-2007, 19:00
jivota ne e lo6 samo s teb,jivota e lo6 sus vsi4ki,za6toto takuv e jivota :!: около 50% от нещата зависат от нас-кат сте ги нарпавили лоши съжалявам...az ako ti iskah suvet za tva,koeto pravq 6tqh da kaja,taka 4e si druj suvetite za sebe si!qsno?

LecheR_DeViL
06-01-2007, 19:04
Gorkata..napravo nz kakvo da kaja :smt010

naia
06-02-2007, 07:41
eh sveta na kude otiva hahahhah i vse pak super gadno e 4e taka te e izlugal