PDA

View Full Version : Кристали за [боядисана] коса + заздравител за нокти.



Boot
05-31-2007, 18:59
Зов за помощ. :-D
Препоръчайте ми моля някакви хубави кристали за коса (НЕ ейвън или орифлейм), не знам дали съществува вариация за боядисана коса, но ако има това би ми свършило работа.

И другото е заздравител за нокти. Много се цепят моите, не знам какво да ги правя. Някоя бабешка рецепта също върши работа.
Мда, мерси :-D


A , да. И ценички ако може казвайте.:)

goooo
05-31-2007, 19:20
izpolzvai alfaparf

ProstoAz
05-31-2007, 20:50
Кристали за коса - на BioPharma - 30мл. за 8лв. Незнам дали има специално за боядисана коса, но и не ми се вярва. :roll:
Заздравител за нокти - на Perfect един розовичък. Цена незнам, но не е много. Сигурно 3-4-5лв. :wink: Аз го ползвам и значително по-малко ми се цепят ноктите. :)

Boot
06-01-2007, 13:36
Кристали за коса - на BioPharma - 30мл. за 8лв. Незнам дали има специално за боядисана коса, но и не ми се вярва. :roll:
Заздравител за нокти - на Perfect един розовичък. Цена незнам, но не е много. Сигурно 3-4-5лв. :wink: Аз го ползвам и значително по-малко ми се цепят ноктите. :)
А мерси, девойко. Днес си купих такива кристали, да видим какъв е ефекта :)

rali4ka91
06-01-2007, 19:30
Аз кристали за коса не мога да ти препоръчам, защото използвам предимно маски.А относно заздравяването на нокти също не мога да ти препоръчам козметичен продукт, но от личен опит мога да ти препоръчам една рецепта.Не е нищо особено... Купуваш си 1 лимон и сутрин и вечер си мажеш с по едно резънче ноктите и кожичките около тях.Ноктите стават по твърди, не се цепят и не се раздвояват.Опитай, но не забравяй че трябва и постоянство ;) Няма да стане от 2-3 пъти ;)

tedinkata_
06-02-2007, 06:51
Кристали за коса - на BioPharma - 30мл. за 8лв. Незнам дали има специално за боядисана коса, но и не ми се вярва. :roll:
Заздравител за нокти - на Perfect един розовичък. Цена незнам, но не е много. Сигурно 3-4-5лв. :wink: Аз го ползвам и значително по-малко ми се цепят ноктите. :)
А мерси, девойко. Днес си купих такива кристали, да видим какъв е ефекта :) mn sa dobri tezi kristali naistina i az gi polzvam i sam mn dovolna :D

Boot
06-02-2007, 08:18
Раличка, мерси много и на теб, от днес почвам да се лимонизирам :D

Seducti0n
06-02-2007, 09:00
Аз кристали за коса не мога да ти препоръчам, защото използвам предимно маски.А относно заздравяването на нокти също не мога да ти препоръчам козметичен продукт, но от личен опит мога да ти препоръчам една рецепта.Не е нищо особено... Купуваш си 1 лимон и сутрин и вечер си мажеш с по едно резънче ноктите и кожичките около тях.Ноктите стават по твърди, не се цепят и не се раздвояват.Опитай, но не забравяй че трябва и постоянство ;) Няма да стане от 2-3 пъти ;) И аз имам проблем с разцепването на ноктите,а към лимоновия сок можеш да добавиш малко количество зехтин-подхранва и заздравява. :D