PDA

View Full Version : Невазможна любов



TuZAra
05-31-2007, 20:05
Пх днес се реших да призная на 1 момиче , че я харесвам проблема е че някв с 4 год по-голям от мен я е обича а тя него не , тя харесва мен и заради него нищо не може да стане аз я питах дали по нататак може даима нещо и тя каза да кажете кво да правя че ще се побаркам ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

HYPE
05-31-2007, 20:11
Пх днес се реших да призная на 1 момиче , че я харесвам проблема е че някв с 4 год по-голям от мен я е обича а тя него не , тя харесва мен и заради него нищо не може да стане аз я питах дали по нататак може даима нещо и тя каза да кажете кво да правя че ще се побаркам ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

ми казала ти е да, за кво ще се побъркваш ?

а само не разбрах тоя по големия ли е причината да не сте заедно и ако е така кво толкова ви пречи ?

TuZAra
05-31-2007, 20:16
да , тои е причината 1 че няма да е остажи на мира др че не се знае с мне кво ще стане

GaNgStAz
05-31-2007, 20:20
кфо ше стане с теб ? ш те набие ли кфо..? се пак пича като я харесфа, а тя него не, той кфо мое да напраи по въпроса.. мацката си има собстфен избор и нейния избор си ти :) давАй :P а доколкото за теб.. даай малко по смело ;) щом ти е казала ДА.. неа от кфо да се притесняаш, нито пък за кфо да се побъркфаш.. ;) успехи

HYPE
05-31-2007, 20:21
еми тогава трябва да я оставиш тя да се оправя с него, ти нищо не може да направиш явно

TuZAra
05-31-2007, 20:22
Ще говоря с нея и ше видим [-( :-k

Sevt
05-31-2007, 20:23
Ти мъж ли си или кво ?
Хич нема мислиш за оня, а се метай с главата напред !

TuZAra
05-31-2007, 20:24
Тя даже ходи насила с него защото той не я оставя !!Така че си представям тя как ще се оправи с него мацката си заслужава

stoqnov
05-31-2007, 21:24
4e nali znae6 "davia bate boiko nadupise i se druj " v slu4aq 4e e s tvoito ime! az ako bqh na tebe za 1 boi li sam :D nqma da me ubie q i kakto pi4a kaza po gore mqtai se s glavata na pred i tva e da ne ti puka

nelkalee
05-31-2007, 21:34
Ще говоря с нея и ше видим [-( :-k

Ем това е най - доброто което можеш да направиш!

koalka
06-01-2007, 05:48
Е, как така насила?Трябва да каже на някой, тоя не може да си прави, каквото си иска все едно й е господар.Нека каже на родителите й, на директора на училището, ако той е от там, на полицията.

TuZAra
06-01-2007, 12:25
Просто тя не може да го направи тва няколко пати го е рязала и тои пак има кам 7 мб смс си от мего само , пак и не е такава да отиде в полицията и др глупости а колкото до пича дет ми вика за един бои ли си аз ще кажа ДА вече 4 пати сам ходил в полицията и сам с последно предупреждение независимо дали са ме били или аз сам бил някого смятаи пак и тои не идва на даскало и тя не е от тук идва си само лятото и през ваканциите (не говоря за сабота и неделя)

Ice_Queen_
06-01-2007, 12:51
Тузара,намали си картинката в подписа!!!

Presley
06-01-2007, 13:10
Еми след като те харесва не схващам къв е проблема???Вместо да сте щастливи ,щото са ви споделени чувствата кво се вкарвате в некви филми...детинска работа..