PDA

View Full Version : Moderated: Под окото имам пъпка, която от почти 1 месец...



dsafhsadf
05-31-2007, 20:38
pod okoto imam pupka koqto ot 1 mesec po4ti ne se e mahnala.vutre ima bqlo...nqkoi ako znae kak da se mahne za6toto ve4e mn vreme stoi tam puk i ne moga da q iztiskam ili s igla da q mahna za6toto e na nejno mqsto i boli mnogo.Blagodarq predwaritelno.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

beautiful.soul
06-01-2007, 05:14
И аз имах такава пъпчица... тва не е акне.. и няма да е мн добре да я стискаш... мойта стоя няколко месеца и след това се махна сама... не я пипай.. или отиди на лекар

Vikitooo
06-02-2007, 04:46
off i az sega to4no imam tam papka...v oblastta na nejnata koja pod o4ite..i vqrno e mnogo gadno...na men mi e ot skoro i mislq che ste se mahne..

LoVe_Is_EvErYtHiNg
06-03-2007, 16:03
Spored mene tfa ne6to emasna tykyn, ma moje i da ne sym prava.:d De da znam, pypka,, koqt stoi edin mesec.... ne znam, ama ako emasna tykyn trqbva da q iz4aka6 da izbie malko i posle zima6 igla, promiva6 q i q probiva6. az imah takova ne6toi mi se mahna kat go napraih tfa, ma verno trea da q ostavi6 malko da izbie, za6toto ina4e sii boli :)

rakiQ
06-03-2007, 19:17
хващаш окото с 2 крака и по4ваш да дърпаш окото и пъпката докато не искараш и окото и секрето от пъпката!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AmyLee_
06-03-2007, 20:04
Аз имах пъпка, която ми седя близо година и преди около месец и нещо, два буквално я издрах, но не минаваше. Хващаше коричка, а аз отново я издирах :D и преди 2 седмици последно си я бях издрала. Тогава я и намазах с кремче Бочко и от тогава всеки ден. Сега я няма, но имам лек белег, съвсем незабележим, а може и от самата кожа още да не е оздравяло напълно :wink:

charovnata_
06-06-2007, 10:41
Spored mene tfa ne6to emasna tykyn, ma moje i da ne sym prava.:d De da znam, pypka,, koqt stoi edin mesec.... ne znam, ama ako emasna tykyn trqbva da q iz4aka6 da izbie malko i posle zima6 igla, promiva6 q i q probiva6. az imah takova ne6toi mi se mahna kat go napraih tfa, ma verno trea da q ostavi6 malko da izbie, za6toto ina4e sii boli :) mislq che syveta ti ne e mn pravilen zashtoto kojata okolo okoto e mn nejna i ne trqbva da se probiva a pyk i moje da se obrazuva pora ili pone taka si mislq a dolkolkoto temata mislq che trqbva da si vzemesh nqkoe kremche za da ne naranish kojata a iztiskvaneto na pypki naistina ne e e za predpochitane