PDA

View Full Version : Провокорано от : Help me !!!



05-31-2007, 20:43
Значи преди малко прочетох темата по-горе : Help me !!! ... става въпрос за момичето, което се целува с един , обича друг и т.н. ..... всички я оплюват , че била каква ли не .... честно казано и аз самата съм на мнение , че това момиче постъпва доста к*****ски и не го одобрявам , а и не го и разбирам ... но преди няколко дни ми се случи нещо идентично с разликата, че тогава не ставаше въпрос само за целувки и обикновено натискане, а момчето си искаше секс .... аз между другото само да отбележа, 4е преди време бях много много влюбена в него и той е наясно със ситуацията, та явно си мислеше , че съм му едва ли не в кърпа вързана ... да, ама не ... щастието не му се усмихна ..... Но мисълта ми беше, че докато това момче се опитваше едва ли не да ми свали дрехитеи, в един момент ,когато го спрях и така да се каже го отрязах, той започна да ми говори колко много обичал неговата приятелка ... аз направо му се изсмях ...защото в моите очи той наистина е смешен . Аз лично не мога да си обясня как може да обичаш приятелката си толкова много , но да искаш да правиш секс с друго момиче ,, как може дори и да ти минава през ума да го правиш ... това не е просто целувка или прегръдка и за да изневриш като правиш секс със друг си е доста сериозно, особено на нашата възраст .... и пак повтарям , че аз не съм случайно момиче, а с него си имаме стара история ... Та кажете ми щом като момиче, което прави подобни неща е к***а, как се нарича момче, което прави същите неща ?

Fucking_Bitch
05-31-2007, 21:00
Лошото е,че не са един и двама.Масово явление.Не че няма изключения.Как се нарича такова момче ли?Май няма подходяща дума...Но да не забравяме в каква възраст са...остава да се надяваме,че с времето ще се променят. :?

PankO
05-31-2007, 21:21
Преди половин година ми преключи една... дългичка връзка.
Година и нещо.
Докато бях с Нея всеки път като видя някое красиво момиче в рейса и си кажа - "Бахти яката!" се шляпвах по бузата (буквално) и се питах - Какво правя, какви ги говоря!?
В квартала имаше няколко момичета, от бившия ми клас, която ми се натягаха. Излизах с тях, защото бяха в компанията на приятелите ми. Е - в никакъв случай не ми е и минавало през ума да целуна или прегърна някоя от тях, защото като бях около тях просто ми липсваше моето (вече не мое) Зайчи.

Е, след като се разделихме... през мен минаха няколко момичета.
Но една от тях си имаше приятел. Били заедно повече от 6 месеца и дори и сега са заедно.
Е, това момиче... се влюби в мен за... не повече от 24 часа.
Видяхме се за първи път към 23 часа вечерта, на другия ден тя ме е наблюдавала без да забележа, след малко заговаряне и беше луда по мен.
Защо? Защото ми каза, че съм се държал така, се едно притежавам всеки и всичко, убиди ме, каза ми, че съм мамино детенце и че съм сигурно някакво богаташко момченце, но след реакцяита ми разбра, че не е това причината, а че някой ме е наранил и че просто вече не ми пука за нищо и правя това, което искам.
Разказах и историята ми. Тя онемя. Съчувства ми адски много. Прекарахме близо 8 часа в приказки - един за друг, след което последва... това, за което си мислим, но не искам да го кажа.
Е, тя все още си е със стария приятел. Ние си кликахме известно време, но реших, че е глупаво - та тя си има приятел!
Не я намразих, не я имам за курва. Не разбирам съвсем постъпката и - та нали си има приятел, нали все още е с него - какво беше онова с мен, но... не я съдя за действията и.
Тя лош човек ли е? Нима не може да обича?
Не, според мен просто е... имала моментно много силно увлечение, задоволила си е желанията, както и аз донякъде, и толкова - нещо лошо ;-)?
Може би - ако приятеля и научи. А може и тя да му е казала, хм?


Но случая от тази тема, на авторката, вече е наистина плачебен. Ти да кажеш, че много си обичаш гаджето докато си с друг/друга Е СМЕШНО, АХАХАХАХХА
Отрязала си го и той просто е искал да каже, че не е на сухо, че има гадже, с което много се обичат... Тоя наистина е смешник и утрепка :Р

В моя случай тя каза, че не вървели добре нещата и че не го обичала.
Ако го обичаше - 1во нямаше да постъпи така и 2ро аз нямаше да предприема/да приема такива действия.

experiment_m
06-01-2007, 05:37
Такова момче може да се нарече к*рварин, като се има впредвид по какви ходи. :D А колкото до изневярата мисля, че всеки е склонен към нея в моменти в които нещо недоволства от връзката си. Това си е начин да получиш това, което партньора не ти дава. Един вид търсене на алтернатива на нещо по-добро. Не че го удобравям или че съм го правил до сега но според мен това разнообразие понякога спомага на някоя връзка да не се развали. В други случаи ситуацията става плачевна.

koalka
06-01-2007, 05:40
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=97228

koalka
06-01-2007, 05:41
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=97228