PDA

View Full Version : Много спешно,подарък за рожден денн-не мога да избера!



MeLeNcE
06-01-2007, 05:33
Хора,значи на 5 юни една от най-добрите ми приятелки има рожден ден и аз не знам какво да й купя! :shock: Тя е по-така мъжкарана,точно това ме затруднява! :-k :-k ПлС дайте идея! [-o< Чакам отговорите ви!
Благодаря предварително! :smt006

find_m3
06-02-2007, 08:14
Еми и мойта приятелка е така и ама аз в момента не търся точно подарък а по скоро нещо само от мен от сърце а пък на твоя проблем може и да мога да помогна ама зависи колко мъжкарана е приятелката ти .Може да и вземеш някаква дрънкулка от УМБОПО или пък има супер интересни плюшки в АРТБОКС а може и двете +букет от балони с хелий става супер подарък. :)

MeLeNcE
06-02-2007, 13:41
Eми тя не си е пускала косата никога,не облича поли и рокли просто ти си направи сметка...Не трябва да са некфи джунджурии.Все пак благодаря за отговоря от няколко дена го чакам! :D аа и много ще се радвам ако успееш да ми помогнешш!

denislav.92
06-02-2007, 14:00
Ами мила виж сеге,ако разполагаш с повече средства, например може някакво Мр3 да и купиш ако няма,или нещо подобно, поразпитай и виж.Дано да успееш!

Tiko
06-02-2007, 14:03
Според мен щом е мъжко момиче значи слуша Pink. Ако съм познал купи и някаква шантава или щура тениска и някоя шапчица! Ако не съм познал, значи и купи някакъв сувенир. \:D/ Дано да съм ти бил отполза. :wink:

Reed
06-02-2007, 14:04
Емии отиди в "На тъмно"-има хубави работи. :-) Е,зависи от кой град си,де...Албум на любимата група/певец също става.

MeLeNcE
06-02-2007, 14:17
Пффф тя има всичкоо!
А и живея в Шумен препоръчайте ми нещо от там!Вече си блъскам главата от стена в стена за да измисля нещо! ](*,) ](*,)

find_m3
06-02-2007, 15:04
ЕЕЕ значи щом си от Шумен и мойте предложения отпада и НА ТЪМНО отпада обаче съм сигурна че даже и в шумен има магазинчета за сувенири.То не е задължително да е нещо лъскаво.Много добре разбирам каква и аз не съм по роклите обаче има разни дрънкулки дето стоят на по мъжки момичета примерно (както правят в УМБОПО) може да и вземеш на една кожичка някаква сребърна или друга джиджавка примерно ангелче,катинарче или нещо низано знам че звучи зле обаче се получават много сполучливи неща аз съм пълна и винаги се радвам на нещо ново.Другата идея с тениската на група също става ако си пада по метал и т.н. ама това с диска не е идея щото сега кои си купува СD-та като можеш да си дръпнеш нещо.Другото което е един голям пъзел да се помъчи :lol: или нещо за стаята плюшка ,интересен часовник по шарен не някакъв от 15век. : \:D/

be3by
06-02-2007, 18:58
ne e vajno kakvo vajno e da e ot s1rce makar 4e mn malko hora go ocenqvat tva naposled1k p1k ina4e moje6 da i zeme6 nqkva grivna ne6to koeto da go nosi ili da sa organizirate s friends i da i kupite nqkoi po sk1p podar1k lanec ne6to zavisi nz kvo haresva tq..

shadow4e
06-02-2007, 20:35
Вземи и готин ключодържател. Не от тези плюшките, а от тези които са стилни и са метални и се продават в хубава кутия, сещаш ли се?

gabrielka@a
06-03-2007, 07:08
Според мен щом е мъжко момиче значи слуша Pink. Ако съм познал купи и някаква шантава или щура тениска и някоя шапчица! Ако не съм познал, значи и купи някакъв сувенир. \:D/ Дано да съм ти бил отполза. :wink:
И аз съм за тениската!За 15 лева можеш да и направиш тениска на любимата група www.portokal.net Не си споменала на колко години ще става.Обикновено,ако е на 13-14 може да и вземеш някаква гривна,обеци или ланче.....Успех!

MeLeNcE
06-03-2007, 09:14
Благодаря на всички за отговорите.Особено на...оф не моа да се сетя дето каза да се организираме и да й купим нещо по -скъпичко.Аа и гривничката от кожа е добра идея някъв череп с костите отдолу например или метален ключодържател пак с череп.Много ви благодаря честно супер сте! :smt008 :smt008

find_m3
06-03-2007, 10:19
Да кажеш после кво сте измислили :-)

MeLeNcE
06-03-2007, 15:18
Да кажеш после кво сте измислили :-)
[/b]Естествено,че ще кажа,че как;-)

MeLeNcE
06-04-2007, 09:05
И така с общи усилия-ваши и наши избрахме подарък.
Черен скейборд-череп с кости,същия ключодържател,гривна,тенис ка и герданче.
Правилен избор ли е?
П.П:Това е подарък от 3-ма души.Парите не са само от мен.То ест общ подарък.

find_m3
06-04-2007, 11:01
Е браво супер :-) идеи мога да давам ама като трябва аз да купувам( скоро) нищо не мога да измисля :-) а я сподели колко ви излязоха тия нещица :P

MeLeNcE
06-05-2007, 08:35
Излезе ни за 90 лв. понеже скейборда не е марков./30лв от един човек,но ест. родителите плащаха :lol: :lol: /

06-05-2007, 11:13
Хаха ти си добре вече аз хич не знам какво ще правим нещо подаръците взеха много да си приличат и трябва да мислим нещо оригинално пък ние сме само двама души [-( :idea: