PDA

View Full Version : В период на раздяла... Кфо се прави...



n03
06-01-2007, 06:35
Няма значение защо сме в такъв период, аз си знам и знам че съм адски виновен, но не е там въпросът... та кфо се прави в такъв период, да й се обаждам ли или да я оставя да премисли нещата... много ми липсва момичето ми и адски съжалявам за грешката си, ама.... ](*,)

naia
06-01-2007, 06:44
Виж найстина така е гадно и измъчващо....просто се вижте и си кажете колко се обичате и че не можете един без друг и че ще опитате отново и този път няма да повтаряте грешката си нещо такова по добре и се обаждай

sasha_90
06-01-2007, 06:46
Обади й се и й се извини!

tedinci_
06-01-2007, 06:49
Няма значение защо сме в такъв периодИма значение и то голямо ама ако си мн виновен по добре се обаждаи(но не прекалявай)за да не си помисли че не ти пука и че не съжаляваш за раздялата ви!Ако я видиш поне и се усмихни-не я отминавай просто така!

anet
06-01-2007, 06:55
Обади и се и я покани да излезете някъде,не се обяснявай по телефона а и кажи всичко очи в очи на някое тихо местенце.Добре звучи това- моето момиче,можеш да и го кажеш. :lol:

06-01-2007, 07:16
Обади и се и я покани да излезете някъде,не се обяснявай по телефона а и кажи всичко очи в очи на някое тихо местенце.Добре звучи това- моето момиче,можеш да и го кажеш. :lol:
подкрепям

06-01-2007, 07:17
[quote=anet]Обади и се и я покани да излезете някъде,не се обяснявай по телефона а и кажи всичко очи в очи на някое тихо местенце.Добре звучи това- моето момиче,можеш да и го кажеш. :lol:
подкрепям[/quoteгоста бях аз :)

koalka
06-01-2007, 07:19
Обади й се и й се извини!И аз мисля, че това трябва да направиш, но не прекалявай, за да не станеш досаден.Трябва да й дадеш малко почивка, както ти каза.

Barbie
06-01-2007, 08:04
Прояви постоянство. Трябва да разбере колко държиш на нея. Бори се за момичето си, въпреки че си сгрешил. Четох ти миналата тема. Извинявай се докато не ти прости.

krem4et0
06-01-2007, 08:30
Преди 2 години и половина с моя си дадохме такъв период-седмицата преди и след Коледа. Той на 4-тия ден ми се обади да ми пожелае Весела Коледа. Аз противно на другите мисля, че тези периоди са подходящи не за обяснения, а за размисъл. лично аз тогава се издразних, защото той наруши уговорката ни. И без това след 2-3 дни щяхме да се видим. Когато не го искам-аз наистина не го искам. Не е просто фарс, за да му стана интересна, а наистина искам да осъзнае вината и грешките си. Нека минат няколко дни и тогава й звънни или просто изчакай деня на уговорката ви.

Kianna
06-01-2007, 08:47
Звънни и!

bungle
06-01-2007, 09:08
Ти беше онзи, който се е натискал с друга мацка...

Ами, звънни и след 5-6 дена. Подкрепям Барби.

^^puh4e^^
06-01-2007, 10:33
Zavisis ot gre6kata ti.... :roll: . Ako ne e mn seriozno- iz4akai malko...No ako e ne6to po seriozno, ne ostavqi ne6tata taka- poiskai da se vididte ( moje bi za posledno) i da SI IZQSITE VSI4KO! Ima 2 varianta- ili kusate ili se sdobrqvate :lol: uspeh \:D/

solveig_m
06-01-2007, 10:42
Няма такъв период. Ако се съберете пак , пак ще скъсате, а скъсате ли пак така и ще бъде докато накрая на единия не му писне и не заживеете сами със спомените.

fantasigirl
06-01-2007, 10:47
Obadi i se,pokaji i kolko q obi4a6. 8)

Sevt
06-01-2007, 11:02
Обади и се и я навии да се видите и да се разберете. Ако ли не - действай по телефона, обясни и колко искрено съжаляваш, че си разбрал грешката си и няма да я нараниш повече, докажи и колко много я обичаш с някой и друг романтичен жест и така. Но задължително действай ако не искаш да я изгубиш ;)

krem4et0
06-01-2007, 12:49
Няма такъв период. Ако се съберете пак , пак ще скъсате, а скъсате ли пак така и ще бъде докато накрая на единия не му писне и не заживеете сами със спомените.
не е баш така. След споменатата от мен случка е имало раздели, ама принудителни(казармата). не сме искали да късаме и прочие. мисля, че той си направи нужните изводи и беше полезно и за двама ни.

n03
06-01-2007, 15:41
Прочетох коментарите и като цяло мисля да действам с романтичните жестове... подготвил съм една картичка с стихче и наша мн готина снимка, доставка на цветя у дома, е такива щуротии :lol: а иначе за извиненията - мноооого й се извинявах, цял ден, след като й казах :oops: мн се надявам да ми прости, иначе нз кфо ще правя... е все пак съм само на 19, то сега започва животът 8)

alkobalko
06-01-2007, 16:00
Ако си сгафил нещо и се обади и се извини. Опитай с някой хубав букет. Обаждай и се, сутрин и вечер, ако не ти каже, че и досаждаш. Говорете си приятелски. Не я притискай, но и показвай, че ти пука и ти е гадно, че не сте заедно.

tuzaro
06-01-2007, 16:06
то тя кво да мисли щом сте разделени почвай да си търсиш друга :wink:

BAYO
06-01-2007, 16:49
Ти беше онзи, който се е натискал с друга мацка...

Ами, звънни и след 5-6 дена. Подкрепям Барби.

С 2 ръце съглсен и с двете мацки :>

Леко си виновен, но не е нещо фатално. Обади и се, питай я дали иска да излезете, ако ли не, давай по тел.

BeBsItO
06-01-2007, 16:57
:smt010 obadi i se ,no bez da dosajda6.neka razbere 4e moje6 i s neq i bez neq no vsa6nost q obi4a6 :)