PDA

View Full Version : Без кандидат студентски изпити!!!



MaRiQnKa
06-01-2007, 06:54
Снощи по новините чух, че другата година понеже ще държим матури и държавни изпити повечето ВУЗОВЕ ни освобождават от кандидат студентски изпити. Мисля, че само тези, които ще кандидатстват в медицински и технически университети ще държат изпити.
Какво мислите за това? Подкрепяте ли го или не? Аз лично се радвам, защото другата година щях да полудея с толкова много изпити :smt013 :)

meri88
06-01-2007, 09:04
Снощи по новините чух, че другата година понеже ще държим матури и държавни изпити повечето ВУЗОВЕ ни освобождават от кандидат студентски изпити. Мисля, че само тези, които ще кандидатстват в медицински и технически университети ще държат изпити.
Какво мислите за това? Подкрепяте ли го или не? Аз лично се радвам, защото другата година щях да полудея с толкова много изпити :smt013 :)


s kolko izpiti 6te poludee6,ima6 dve maturi i edin-dva izpita??? az imam v momenta kam 8 izpita i ni6to mi nqma.....


a po temata podkrepqm tva ,koeto izmisliha da se vliza s maturite.Ne sam o6te mn mn zapoznata ma mai4e kato kara6 maturite ne pla6ta6 ni6to,a ot dogodina edin izpit ti stava 50 leva ,a vseki sledva6t ti e po 20....i malko kofti stava za kandidatstva6tite :-k

hamilcar
06-01-2007, 10:50
Всички идиоти ще могат да следват, ухаа голям кеф. Още по-тъмни времена ще настъпят в държавата ни.

Sevt
06-01-2007, 11:09
Твърдо за кандидат-студентските изпити. Ако не можете да минете една матура и един кандидатски изпит, след това в следването като имате по десетина изпита на сесия кво ше праите ?

meri88
06-01-2007, 16:29
Твърдо за кандидат-студентските изпити. Ако не можете да минете една матура и един кандидатски изпит, след това в следването като имате по десетина изпита на сесия кво ше праите ?

nali...??az daje se nadqvah da imame maturi,ma uvi se razminahme

Dekameron
06-01-2007, 16:44
А пък на мен ми харесва това, че министъра на образованието направи така, че университетите да се борят за нас, а не ние за тях \:D/

sherry
06-01-2007, 16:58
Не знам, малко ме притесняват тея матури, все пак нашият випуск ще е първият, който ще ги прави :( :( Имайки впредвид, че ми трябва 6.00 на матурата по български, много ясно, че ще съм притеснена, от нея ми зависи влизането, ако не от изпит във ВУЗ.

AliceSw
06-01-2007, 17:22
това поне за мен е невероятно тъпо

а аз като искам да кандидатствам с рисуване?!?кво .!.

по принцип е най-логично да кандидатстваш с профила си, което автоматично значи, че децата в 7-ми или 8-ми клас ще трябва да избират какво да следват

да не говорим за матурите по български, на които ще е доста трудно да изкараш 6, тъй като са съставени от тестове и съчинение, докато на изпит се изкарват доволно високи резултати

пък и тези изпити, заедно с курсовете от университетите и предварителните носят значителни суми на университетите, от които те не биха се отказали лесно

за мен кандидатстването с матури ще е недомислица, особено за моя випуск, който първи ще има задължителни матури, а е разбрал това едва в 11 клас :smt012

vra4ka
06-01-2007, 20:06
Браво!
Така е навсякъде по света! Дано да стане и тук!
Господин Вълчев много работи прави, евала =D>