PDA

View Full Version : Епилацията...



Sls
06-01-2007, 09:08
Извинявам се, ако темата се повтаря, но нямам време да търся - Та въпроса ми е следния - Ако се минава под мишницата с епилатор ще увисне ли кожата ? понеже един приятел ме вкара в някакъв такъв филм и реших да питам дали наистина е така :?

krasivata_luvica
06-01-2007, 09:39
mi samo znam.4e tam e mnogo 4uvstvietlna kojata na edna moq priqtelka taka i se razralnila tam.

Adwokat
06-01-2007, 09:59
Po lesno sys samobrasnachkata;]

06-01-2007, 13:52
Po lesno sys samobrasnachkata;]
и колкото и често да ги бръснеш остава черно петно се едно никва работа не си свършил.
действай с епилатора, няма страшно... аз от доста време съм така, а и не трябва толкова често да си ги махаш и е мн по гладко... споко няма да имаш пртоблеми
после само си слагай дезодорант или крем БЕЗ алкохол и сичко е ОК :D

koalka
06-01-2007, 19:25
Не ми се вярва да ти увисва кожата.А и по тази логика трябва и от кола-маската да става така.

.:iLLusion:.
06-01-2007, 19:44
хм..Ако използваш епилатор,който не е качествен,може
да ти се разрани кожата,но иначе
аз под мишничките работя с епилатор и са си ми
мекички и гладички :P

LoVe_RuSlAn
06-01-2007, 19:51
Uvisva vqtyr...Tfa sa pylni gluposti

06-01-2007, 19:53
не боли ли с епилатора 8-[

rali4ka91
06-01-2007, 19:59
Ами истина е, че от скубането на космите кожата увисва.За пример давам скубането на веждите.Майка ми от скубане(от както е била 11-12 клас) до сега са и овиснали клепачите.Но все пак говорим за голям период от време.За под мишниците не мога да кажа длаи е същото.
От епилатора обаче наистина може да ти се разрани там кожата, тъй като е много нежна.За това ако искаш да не ги бръснеш а да ги скубеш първите няколко пъти даваи със пинсетката(наистина доста време ще ти отнеме, но кожата няма да се разрани и постепенно космите ще изтъняват, тогава ще можеш вече да действаш със епилатора)
Друго което съм чувала за скубането на косми под мишниците е, че може да се възпалят потните жлези(тъй като е факт че там те са най-много) затова ако ги скубеш хубаво е след това да нанасяш талк или крем с лайка и невен, който ще успокои кожата. ;)

etka
06-01-2007, 20:14
az edna godina si gi mahah s pinseta i zaradi tva ne mi bqha mn,a na si4ki suu4eni4ki s brusna4a im porasnaha est golemi debeli i 4erni.sega ve4e sum s epilator i mi e mn dobre :) nikoga ne sum polzvala samobrusna4ka tam, a i si e burzo s epilatora, pone za men. po-malko ot 5 min sum absoliutno gotova - si4ko sum si mahanla, pribrala sum epilatora i sum si slojila krem4e :)

06-01-2007, 22:04
Кви пинсети :) аз там ги махам от година и половина,а след това слагам някакво бебешко олио да успокои кожата или поне това ми препоръча сестра ми :| ама просто не бях чувал до сега, за такъв ефект от епилацията и реших да попитам :> Мерси на всички, които ми отговориха :wink:

LoVe_Is_EvErYtHiNg
06-03-2007, 16:08
Po lesno sys samobrasnachkata;]
и колкото и често да ги бръснеш остава черно петно се едно никва работа не си свършил.
действай с епилатора, няма страшно... аз от доста време съм така, а и не трябва толкова често да си ги махаш и е мн по гладко... споко няма да имаш пртоблеми
после само си слагай дезодорант или крем БЕЗ алкохол и сичко е ОК :D
Mda absolutno. Ma verno ne trqbva da s eprekalqva, za6toto az taka nanqkolko pyti si razranih mi6nicite i mnogo bole6e. S;ed tfa napraih fatalnata gre6ka da si slojavednaga sled tfa dezedorant, ma ne trolon naiobiknoven desedorant i ne oga da ti opi6a kakfa bolka izjivqh.....