PDA

View Full Version : molq vi se pomognete mi da se uspokoq



mole6ta za pomo6t
06-01-2007, 12:08
zdr po4vam napravo s problema imam nujda ot spe6en otgovor.zna4i predi pove4e ot mesec sprah s priqtelq mi polzvahme protivoza4ata4ni sve6ti4ki i prezervativ s nonoxinol9.prezervativa se skasa,toi ne be6e svar6il v men i na vsi4koto otgore be6e kraq na cikala mi(24den ot na4aloto na posledni menzis).pravih si test na 7 i 10 den,doide mi cikala sas zakasnenie ot okolo sedmica ,mina normalno(samo deto na 4 den te4e6e pove4e otkolkoto na 3)no prodalji 6 dni s PMS i 4erveno parvite va,do tuk dobre,samo 4e posle kam 11-12-13 imah leki bolki v korema,posle kam 17-18 nqkade imah kato simptomi na ovulaciq t.e. trqbva da mi doide v ponedelnik-vtornik(4-5 uni)samo 4e tozi mesec imam 4uvstvoto 4e gardite mi sa po-napregnati i me bolqt pove4e ot drug mesec (pove4e zarnata),6iikata na matkata mi pove4eto vreme be6e kato predi i po vreme na menzis(leko meka i otvorena),sega e po tvarda,imah poslednite nqkolko dni leko stranen vkus v ustata i v4era ve4erta izvednaj mi se prigadi,kazaha mi 4e e normalno za PMS imam si i papki po liceto,spomenah ve4e gardite,imam i leki bolki v qi4nicite,sled testovete na 7 i 10 den si pravih i na 21 i 33 den drugi vse sutrin i 4etirite otricatelni spored vas ima li vazmojnost da sam bremenna molq vi strah me e

VerryBerry
06-01-2007, 12:12
ne sme lekari vav foruma,tova,koeto moga da te posavetvam e da ti4a6 VEDNAGA na ginekolog!!Hi4 ne 4akai 6toto moje i da ima ne6to!

ani_miss
06-01-2007, 12:24
При положение, че ти е дошло не виждам причина да се пртесняваш. Много ми е чудно как толкова лесно се вкарвате във фимли. Като ви е толкова страх и/или не знаете какви са последствията, просто не правете секс.

Adwokat
06-01-2007, 12:30
При положение, че ти е дошло не виждам причина да се пртесняваш. Много ми е чудно как толкова лесно се вкарвате във фимли. Като ви е толкова страх и/или не знаете какви са последствията, просто не правете секс.


a taka skarai im se;]

mole6ta za pomo6t
06-01-2007, 12:36
blagodarq za barzite otgovori,prodaljavairte da davate mneniq i molq vi ne me uprekvaite,znam kakvi mogat da badat posledstviqta,zatova pravq sex samo s vaginalni spermicidni sve6ti4ki,spermiciden prezervativ,samo nqkolko dni predi da mi doide i toi vapreki prezervativa ne svar6va v men no vse pak poneje ne sam imala podobni simptomi do sega vzeh da se trevoja...samo kajete spored vas imam li povod ili ne

malkoto_sladur4e
06-01-2007, 12:38
Абе жена!Няма как да си бременна!Сигурна съм 100%! ! ! Може да ти се гади,да те болят зърната и т.н. от много други неща!НЕ СИ БРЕМЕННА!Само си хабиш нервите..пф пф =; [-X

ani_miss
06-01-2007, 12:39
Не. И все пак ние не сме лекари. Като се притесняваш толкова отиди на лекар.

krem4et0
06-01-2007, 12:44
Не си бременна. 1 въпрос-как разбираш кога шийката на матката ти е твърда, отворена и т.н.

06-01-2007, 13:04
Пуснато на: Пет Юни 01, 2007 3:44 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Не си бременна. 1 въпрос-как разбираш кога шийката на матката ти е твърда, отворена и т.н


po princip kato vkara6 edin ili dva prasta q napipva6,az go otkrih kato si postavqh tamponi
btw predi 5 min govorih po tel s ginekolog i toi kaza 4e nqmam povodi za pritesnenie i da 4akam da si mi doide normalno i malko se uspokoih

06-01-2007, 13:28
Ето това за шийката на матката вече не го разбирам, защото доколкото знам тя е доста навътре, по принцип и тампоните не стигат до там, те се поставят в самото влагалище. Иначе по мои прости изчисления трябва да е на около 15см от входа, защото понякога при секс когато боли и членът на партньора е по-голям, болката е защото той се опира в шийката на матката. Иначе коя съм аз да съдя откритията от собствен опит, но това е което аз съм чела. Не съм правила собствени проучвания. Нищо лично. :)

frozenrose
06-01-2007, 14:28
Офф нито ти закъснява....Кво са филмираш??? #-o Тфа гърдите ти да са по-стегнати или да те болят 1 седмица преди да ти дойде е нормално.Просто явно сега си филмираш и го усещаш по-осезаемо :wink: Тва за шийката на матката-без коментар ;-) Така че спокойно момиче-НЕ СИ БРЕМЕННА! ](*,)

Barbie
06-01-2007, 14:36
Ползвала си противозачатъчни свещички, не е свършил в теб, дошло ти е, правила си 4 отрицателни теста...и питаш дали си бременна? :-s Не. :-D

06-01-2007, 15:40
ммммдаааа бременна си в 13тия месец очакваме скоро да ти се роди мозък. а и следващия път ползвай по-надеждни презервативи.....бронирани... ..подсилени с тел и нитове за допълнително удоволствие..след употреба измий и подсуши с кърпа за да не ръждяса

alkobalko
06-01-2007, 15:43
Пазили сте се, дошло ти е, 4 отрицателни теста, какво повече искаш? Няма никаква възможност да си бременна. Стига сте се панирали за глупости, още повече без причина.

UnsTToPPaBBle
06-01-2007, 19:12
malkoto_sladur4e znae nai dobre rodi onq den nqkolko 4aveta i vratna nqkolko kavala i na tqh :smt005 :smt005 :smt005 :smt005