PDA

View Full Version : Ходене на козметик



06-01-2007, 12:22
Искам да си направя кола маска на ръцете каква е процедурата като отидеш на козметик и има ли студена кола маска,знам че студената по-малко боли?

06-01-2007, 13:46
аз като бях на козметик ми я направиха с топла, ама да ти кажа прават нещо много странно, за да не те боли :D
А и после ме намазаха с няква пяна и мн ме успокои, така че нема страшно :D

pyx4eto
06-01-2007, 13:58
ОО то почти няма разлика.Пък и болката е за няколко секунди и това е.Няма нищо страшно,просто ти лепват една лента с течност,която ти залепва за ръцете и после ти го дърат,това е! :wink:
Аиде успех :-)

06-02-2007, 07:45
Айде кажете малко по- подробно какво представлява цялата процедура

Seducti0n
06-02-2007, 09:09
Кола маска можеш да си направиш както в домашния условия така и при козметик.Когато се обаждаш да си запишеш час уточняваш кои части от тялото ще си обезкосмяваш.За интимните части и под мишниците се използва по-специална кола маска защото кожата там е изключително нежна и ранима.За краката и ръцете се използва обикновена.Нанасят ти я на ленти върху кожата след което отлепят и косъмчетатта оставят върху лентата.Болка има но пък ефекта е траен.След което ти почивстват остатъка от кола маската със специален за целта продукт.Това е в обши лини.Ако ти е за първи път може непосредствено след процедурата да ти изтръпнат ръцете или да се появят малки точици-спокойно отминават за няколко часа.Излиза някъде между 5-6 лева обезкосмяване на ръце.Зави си вече в какъв салон си.Успех. :wink:

Jamalska
06-02-2007, 09:14
Направи си го вкъщи.
Аз просто го реших един ден,взех си лентички Стреп и се получи идеално.Само ги слагаш и дърпаш.адски лесно е и не боли изобщо

06-02-2007, 14:15
a tezi lenti4ki Strep kolko struvat ,otkade se zimat i kak se izpolzvat ???

Jamalska
06-02-2007, 17:30
Ми от аптеката и са лев и нещо,ама ми казаха че в някои аптеки са под левче.
Иначе може и на Вийт чух че са яки и са 11 лева 20 броя.На Таки са гадни.
Те са 2 ленти залепени,леко ги затопляш с ръце,разделяш ги,едната я сгъваш,другата си я слагаш където искаш да я ползваш,притискаш да се залеи,изчакваш няколко секунди и рязко отлепяш ама не боли:)

06-02-2007, 18:06
Направи си го вкъщи.
Аз просто го реших един ден,взех си лентички Стреп и се получи идеално.Само ги слагаш и дърпаш.адски лесно е и не боли изобщо

Ами да аз така права :wink: Майка ми прави на ръцете обаче оставът просто не я прави като хората :-k

Jamalska
06-02-2007, 18:35
Направи си го вкъщи.
Аз просто го реших един ден,взех си лентички Стреп и се получи идеално.Само ги слагаш и дърпаш.адски лесно е и не боли изобщо

Ами да аз така права :wink: Майка ми прави на ръцете обаче оставът просто не я прави като хората :-k
да дойда ли аз:)
на мен нищо не ми остава.може да си пробваш ти щото ще ти е в удобна посока издърпването