PDA

View Full Version : Пак за Обезкосмяването



Air Kiss
06-01-2007, 13:34
Здравеите
искам да ви попитам на колко години започнахте да се обезкосмявате по конкретно по краката и със какво аз от скоро ги махам но израстват много бързо пък ме е страх с епилатор нз имам чувството че много щe боли. Вие с какво за първи път си ги махнахте? :roll:

06-01-2007, 13:39
az si gi skubeh sus zubi

Mimka_sweet
06-01-2007, 13:45
az si gi skubeh sus zubi
:smt005 :smt005 :smt005

pyx4eto
06-01-2007, 14:00
Ами аз си махам космите с епилатора от скоро,защото държи много дълго.А за болката-аз си купих един епилатор,които изпуска студен въздух(на ровента е в зелено-син цвят)и е много хубав.Не ме боли изобщо,а с него се правих за пръв път :wink: Има и приствки за мишници и триъгълник.
Но ако те страх и кола маската е почти същото на болка,така че...
решаваш ти.

~[DaRk^gIrL]~
06-01-2007, 14:20
а аз искам да ви питам нещо... искам да си махна космите на триъгълника...пробвах с епилатор и много ме боли...и дали ще стане с депилиращ крем на Виит-този който сега го рекламират с шпатолата???? моля ви отговорете ми трябва ми спешно съвет???

pyx4eto
06-01-2007, 14:27
При мен с кремовете нищо не става.Ако си само за триъгълник отиди на кола маска :wink:

Because^You^Live
06-01-2007, 15:04
С депилаторен крем е същото като със самобръсначка. А иначе за краката е най-удачно с епилатор или поне за мен. Колкото до триъгълника, ако можеш да търпиш болка най-добре ще е кола маската, а ако не можеш - значи самобръсначка или крем депилатор.
Btw, единствения проблем на епилатора, е че излизат подкожни косъмчета или поне на мен. Можеш да пробваш с кола маска да видиш дали ще ти излизат. Ако и така излизат, можеш да редуваш бръснене и епилиране, за да не изтъняват косъмчетата и да не се появяват подкожни. Дано съм била полезна.

Adwokat
06-01-2007, 15:39
Az puk s kola maska;]

06-01-2007, 16:27
аз ако не се лъжа за пръв път със самобръсначка, а после с епилатор. Защото първия път според мен би боляло с кола маска или епилатор.

~[DaRk^gIrL]~
06-01-2007, 19:19
еми на мен проблема ми е с триъгълника защото с епилатор ме боли а за кола маска не искам и да си помислям колко ще боли и та мисля си дали е добра идея с депилиращ крем и после като израстнат малки косъмчета и с епилатора докато са още малки....дали ще се получи?!

06-01-2007, 19:58
с епилатора честно да ти кажа не боли ами щипе :-) нищо страшно няма

strahotnata
06-01-2007, 20:40
здравейте!!! Имам епилатор от около 3 години, но още и още немога да свикна с болката.Сега чувам, че c новите модели епилатори почте не боляло.Вярно ли е!!!Ако сте пробвали дайте малко инфо и какъв е модела на епилатора.Благодаря предварително!!!