PDA

View Full Version : PLS HELP



Lamborghini
06-01-2007, 14:21
Abe vypros4eto e slednoto...Imame symneniq s priqtelkata mi i re6ihme da napravim edin SureCheck. Na nego oba4e pi6e, 4e testvaneto se pravelo na pyrviq den ot zakysnenieto na cikyla. A na priqtelkata mi cikyla e sled sedmica nqkyde? Da 4akame do togava!? Malko glupavo mi zvu4i, a i ako e stanal gaf, sled sedmica 6te e kysno za hap4eta i takiva raboti... Ne moje li da se napravi den, sled kato sme imali symneniq??? PLS HELP!!!

Sexapilna_kukla
06-01-2007, 14:23
По принцип може, но резултата едва ли ще е много точен... Така че, за да сте напълно сигурни, трябва да изчакате.

Lamborghini
06-01-2007, 14:36
Kakvo zna4enie ima?To pi6e,4e stava vypros za nqkakyv hormon,koito se otdelq vednaga sled zabremenqvaneto...A i ako ima problem hap4eta mogat da se polzvat do 3 dni dokolkoto znam...Sled tova ne e li kysno!?

Sexapilna_kukla
06-01-2007, 14:47
Не е възможно толкова рано да се отчете бременността, то, ако беше така... Да, хапчетата до 72 часа се взимат, после се губи действието им. А сега, освен да гадаете, друго не ви остава, пак казвам- просто толкова рано и да има бременност, не може да разберете. Ако мислиш, че наистина има сериозен повод за притеснение, нека тогава момичето пие хапчетата.

Lamborghini
06-01-2007, 15:26
Znachi nqma kak da znaem na sledvashtiq ili po-sledvashtiq den sys sigurnost...Ami ok,blagodarq za tochnite otgovori. Stiskai palci da i doide i bez zakysnenie i vsichko da e nared:) Blagodarq!

alkobalko
06-01-2007, 15:28
Тест се прави минимум след седмица. Преди това не отчита правилно.

Sexapilna_kukla
06-01-2007, 15:33
Znachi nqma kak da znaem na sledvashtiq ili po-sledvashtiq den sys sigurnost...Ami ok,blagodarq za tochnite otgovori. Stiskai palci da i doide i bez zakysnenie i vsichko da e nared:) Blagodarq!
Да, за жалост няма как. Ще стискам палци и дано всичко е наред.

love_girls
06-01-2007, 15:36
За да не се притеснявате вземете хапчето!
Все пак зависи колко са основателни причините ви за да се притеснявате толкова, но ако е имало изпразване вътре в момичето по-добре вземете хапчето, ако не е чак такъв проблема може и да няма нищо...решението е изцяло ваше!

vesuuu
06-01-2007, 15:53
вземи си хапчето че после недаи си боже много повече ще зимаш :)

06-01-2007, 16:05
От това, което пишеш, разбирам, че съмненията са ви отскоро, след като се чудите за хапче. Ако имате основателни съмнения, то е добър избор.
Относно теста, въпросния хормон се отделя след настъпването на бременността, наистина, но бременност означава, че зиготата се е прикрепила към маточната лигавица, а това става около седмица след оплождането. Затова и тестовете се правят минимум седмица след половия контакт.

Моят съвет: ако има действителна опастност момичето да забременее (скъсан презерватив да речем), нека да си пие хапчето, докато е време, защото после, когато стане времето за определяне на бременността, вече ще е късно и ако е станал гаф, трябва да се прави аборт.