PDA

View Full Version : мъка мъка поне да си я излея



06-01-2007, 14:25
Защо на мен защо.Няма ли и на мен да ми се осмихне щастието поне веднъж.Стига съм хленчил нека да си кажа мъката дано олекне.Нещата стоят така(малко е дългичко)Преди 2-3 години се запознах с едно момиче тя е по малка от мен с 3 години и ма одари хамара още от първия миг когато е видях.Поопознахме се и в една хладна вечер е дръпнах на страни и и казах какво чуствам при което последва едно бързо рязане на крила и падане от високо дефакто отряза ме.След това си казах "що се занимавам с глупости"и прекарах много нощи с приятели по заведения като просто се правех че не я забелязвам разговорите ни протичаха така -здрасти -здрасти -чао -чао ,но отвътре умирах минаха 2-3 месеца и една нейна много добра приятелка ми каза веднъж като останахме на саме"На нея и е гадно че се държиш така" а аз викам "аз си се държа нормално "а тя "защо тогава не и говориш" и с осмивка на лице казах "защото просто няма за какво" и незнам може би съм си направил грешния извод че садбата е решила да ми се реваншира с 2 шанс.Престанах да я избягвам и така да се каже си станахме направо дружки изминаха още няколкко месеца и дойде време за балове естествено я поканих (забравих да поясна че тя живее срещу нас)заедно с още 3 нейни приятелки и 5 мои
приятели също от махалата та нали е бал и за него се бях променил нали ми е бал и всеки ми казваше че много ми отива нова прическа костюм и така нататака.Дойде балът аз неотразим сабрахме се подпийнахме аз без да пия от настроението едно такова приповдигнато
и си викам сега или никога останахме на саме и без нищо да казвам я награбих и я целунах =D> до тук добре и нахълтаха прияелите и забелязах че тя изведнъж се натажи при което и аз одарих една ракия
за отскок и купона продължи с пълна пара.Бала мина незабравимо.Но тя не ме потърси след това и нищо не казваше.Като влеза в скайп и тя излиза.Сабрахме се вънка да са видим след бала всички.Мина малко време и тя каза "Прибирам се някой да иска да ме изпрати" за мой касмет нямаше такъв и викам "айде щото и аз трябва да се прибирам" а тя отиде при едино от момчетата и зе да му мрънка докато той не се съгласи.По пътя не ми каза нищо.Прибрах се и нещо зе да ме гложди отвътре.След едно проясняване на мислите(напиване) си казах че ако тя не ме потърси до 2 дена просто я забравям.е не ме потърси.Аз по принцип съм много добър човек всеки ми го казва,но се промених станах изнервен избива ме на насилие и немога да си намеря място трагнах да тренирам фитнес ,паркур и някво карате за да си изкарам напрежението както правя ако ми е такова гадно,като си пусна компа и като видя че тя излиза секунди следкато аз влеза и не се обажда и полудявам.Незнам немога да се позная до каде стигнах и подяволите случва ми се с второ момиче не издържам ща направя някаква глупост. :cry: :smt089 :smt097

06-01-2007, 14:48
брат и аз сам в същото положение самоче не сам и предлагал и не сам и разкривал чувствата си просто си мал4ах отна4ало като се запознахме и аз са влюбих веднага ама си малчах постоянно ми пишеше в 4ата станахме добри приятели и по едно време рязко се отдрупна от мене спря да ми пише без нищо да сам и казвал яко ..... :smt013 :smt009 ](*,)

Cedric
06-01-2007, 14:51
трябва ти време ;-) знам колко е трудно да забравиш момиче, което истински обичаш но всичко минава. най-трудно е да преодолеем себе си =; започни да търсиш друго момиче може да помогне 8)

06-01-2007, 16:26
то ми е толкова зле че незнам как ставам сутрин даже неска пак се бяхме сабрали махалата и тя доиде и аз просто се изнесох без обяснения защо незнам просто не издържах даже ми са иска да заплача но немога просто съм такъв ръб

BAYO
06-01-2007, 16:53
Нема плачеш, бе! Ти си мъж... моеш, само когато тя не е на лице, пред хоризонта. А тфа, че си си тръгнал без ник'ви обяснения. Ръкопляскания. Така тряя. Далече да ти е от очите. Ще я забравиш, просто си дай малко време. Тфа е историята.

06-01-2007, 17:18
чудя се дали да я блокирам и изтрия от скайпа да ни и го гледам да се ядосвам иначе ша пробвам с добрия стар испитан метод РАКИЯ .Но няма как да не ми е пред очите като живее срещу нас ](*,) ](*,) ](*,)

06-01-2007, 17:22
даже кат ме резна първия път и си мислех да се местя да живея другаде.Решено е ще се напия и ще и звънна вие какво ще ми предложите :smt100 :smt090

Your Moon Fairy
06-01-2007, 17:48
Виж мен ако пита6 тва с напиването вооб6те не е ре6ение,а е най-тъпия възможен на4ин за убиване не мъката.По мое мнение най-добре забрави за нея и край.Не си струва да влага6 толква 4увства и емоции за едно моми4е,което явно не го заслужава/поправи ме ако гре6а/


Това е от мен


УСПЕХ :!:

uefa
06-01-2007, 18:25
най-разумно е да й се обадиш, да излезете и да си изясните чувствата. Определено има нещо, която я тормози...

uefa
06-01-2007, 18:25
най-разумно е да й се обадиш, да излезете и да си изясните чувствата. Определено има нещо, която я тормози...

malkoto_sladur4e
06-01-2007, 18:31
Ох малиии ако се пробвам да го прочета цялото #-o

06-01-2007, 19:03
заеби я..

06-01-2007, 20:32
пробвам да я зарега просто да не мисля за нея но безуспешно .мамка му до каде стигнах да ме разиграва няква лиготия мали мали #-o

anet
06-01-2007, 20:42
Наистина тук има нещо неизяснено,опитай се да разбереш ,дори да е последен опит от твоя страна.Обикновенно когато има такива съседски взаимоотношения,нещата сякаш се развиват по бавно,защото всеки знае,че ще види другия на следващия ден и някакси бавно настъпва развръзката,но опитай да направиш някаква крачка,дори да е с по шеговит тон,наблюдавай реакцията и и не се спичай така,малко по смело.

LecheR_DeViL
06-01-2007, 20:46
Qvno si q naranil mn jestoko,,ako e po chuvstvitelna i za sichko se sbrdi :smt014

06-01-2007, 20:57
несъм я наранил нищо бих ли могъл по скоро бих се гръмнал

Adwokat
06-01-2007, 21:03
Mi pich vremeto lekuva... i iztrii skype za da ne se nervish dopulnitelno!!

Vikitooo
06-02-2007, 01:45
I kakvo ?! Ste istrie skype i sled 3 dni pak ste q dobavi..ili samo ste q tarsi v skype da i gleda profila... :mrgreen: Mnogo trydna situaciq si ,ili pone taka q opisvash.. :? Obshto vzeto mackata bqga ot teb, i ti bqgash ot neq..Vzemi da pogovorite malko de..kolkoto i da e trydno. Az mai ne razbrah,ama tova ot edna celuvka li e tragnalo.?!Sazdavash si glavobolieto samichak, vzemi pogovori malko s momi4eto..pak ako ne stane..zdrave ste mine.. O:)

marin4itu
06-02-2007, 06:44
Ох малиии ако се пробвам да го прочета цялото #-o

дам..ти не можеш да четеш ми само са ебеш..

а по темата: изглежда и тя незнае какво иска..по-добре я заеби..знам че ще боли..тя ще разбере грешката си ше видиш..

06-02-2007, 08:54
marin4itu да се надявам че така ще стане :(

sun_flower
06-02-2007, 10:12
Spored men iska da ti pokaje ne6to,no i tq sama edva li znae to4no kakvo.Izliza demonstrativno,pravi se na interesna,za6to ne si i bil govoril,posle se razplakva,kato q celune6.Za men ima 2 varianta-ili se pravi na interesna,za da te drazni smao i da te proveri dokude 6te stigne6 ili q e starh ot obvurzvane s teb i iska da q potirsi6 i da pogovorite samo 2mata seriozno.A ima i 3ti moje da e nqkoq deto e neorientirana i vuob6te ne znae kakvo iska.I da q trie6 ot skype i da ne trie6,edva li bi pomognalo.Drugiq put kato q vidi6,q drupni i i kaji-awe na teb kakuv tie problema,kvo smao se pravi6 na interesna,kakvo iska6 da mi pokaje6 s povedenieto si...
aide pi4, kusmet

06-02-2007, 12:15
sun_flower направих както каза тя ме изгледа се едно съм извънземен и се скарахме готово всичко се оправи ся я мразя :D
п.с.
ще го полея неска благодаря за напътствията

sun_flower
06-02-2007, 19:47
ne burzai da se napiva6,nqma smisul:Pq razkaji kakvo to4no stana i kakvo si kazahte i dvamata.A kolkoto do tova,4e q mrazi6 i az i ti znaem ,4e lekinko se zablujdava6.Razkaji to4no kak prote4e razgovora vi,za da poanalizirame,no v momenta sum na mnenie,4e momi4eto ne moje da vdene ili po skoro ne iska da vdene kakvo stava s teb i kakvo ti pri4inqva i za tova moje bi po-dobriq variant e da ne se zanimava6,da se opita6 da q zamesti6,qvno e o6te malka i ne shva6ta dosta ne6ta:P aide 4akam da pi6e6

06-02-2007, 22:24
ми ко стана видях е с нейните дружки отидох и казах да дойде за малко да си поговорим само двамата.Дойде и аз викам "ко става мацка ко ша го праим така неможе да продължава"тя ме изгледа като маймуна с очила и вика "кое" #-o аз "ми с нас така нищо не става дразним са само" (само да кажа че действието се развива на същото място кадето ме резна първия път)и настана тишина тя пак погледна тъжно тва ме уби и като я видяха нейните приятелки които стояха на 5-6 метра от нас довтасаха и зеха да ме навикват и като ми кипна започнах да ги нареждам една по една тя зе да ги защитава аз отстъпих и само казах"благодаря за отделеното време повече няма да те притеснявам ако имаш да ми казваш нещо знаеш каде да ме намериш "тя каза "добре" и се изнесоха а аз отидох до един приятел да се подготвим за мача :D като цяло гадна история аман от дечурлига

crazy_skier
06-03-2007, 07:32
vij spored men......neq q e strah da ti kaje tova koeto 4uvstva k1m teb..i zatova te izbqgva.....apak i da trie6 skype..i da ne triej..nqmam smisal...6otu ti pak 6e q vijda6...nali ste sasedi....


mi tfa e ot men.....i uspeh ;-) ;-)

sun_flower
06-03-2007, 08:08
neorientirana e mnogo stabilno i opredeleno ne moje da razgovarq s teb spokoino,za tova hvurlq pogled na priqtelkite si,za da q izmuknat.Ne znae kak da se durji spored men,sled kato gleda tupo i otgovarq tupo na vuprosite,koito i zadava6.Tq e na 16-17 nali 10 klas ,mi umstveniq i kapacitet ne se e razvil napulno,ima mn hlqb da qde o6te.Znae6 li drugoto na koeto me navejdat mislite e,4e tq nqma opit s mom4etata i zatova se otnasq taka,ne znae kakvo da kaje\,da napravi i ot strah da ne se izloji edva li ,pravi to4no tova.Ostavi q da te potursi,vupreki 4e na tozi etap malko se sumnqvam,4e 6te go napravi,no ot druga strana ako ne i obru6ta6 vnimanie,6te se poosuznae i ako izpitva ne6to kum teb,ili makra ot lubopitsvo dali ti ima6 o6te ne6to kum neq 6te te potursi.
Nadqvam se da sum bila polezna s ne6to,uspeh i pi6i kak se razvivat ne6tata,ako iska6 si ostavi skype ako ima6
uspeh