PDA

View Full Version : проблем след секс (момче съм)



acer
06-01-2007, 14:47
значи на няколко пъти след секс имам чувството, че оная ми работа е протрита, как да го кажа - боли ме главичката на пениса и зачервена, един ден след това ми се появяват някакви малки червени точици и главичката е адски чувствителна към допир и наболява малко (все едно е протрита)
с приятелката ми правиме секс от около 7-8 месеца около 3-4 пъти седмично горе - долу,.... и ми се е случвало това около 4-5 пъти и като ми стане не мога да правя секс за около 3-4-5 дена, зависи, не че немога, а ме боли много

значи последния път става преди 2 дни - вечерта, беше ми като леко протрито, после на сутринта и тогава стана по-гадно и днеска трети път, непрекъснато ми се овлажнява докато ми е така и е на малко червени точици.....

Моля да се изказват само хора запознати с проблема, без подигравки и излишни коментари.........за момента на говориме за доктор още, после ще питам пак ако има нужда

06-01-2007, 18:55
Kak si s razmera i priatelkata ti sushto. Ovlajniavate li se dostata4no? Polzvash li prezervativi? A smazki?

acer
06-01-2007, 19:37
презервативи, смазки - не
по принцип любовната ни игра е кратка, но щом нещата влизат лесно, значи трябва да е влажно и всичко наред,
това не се случва всеки път, рядко става и 4-5 дена ми е минало и забравям за проблема... последния път (не за онзи ден) беше може би преди около 1-2 месеца