PDA

View Full Version : 3 въпросчета...



06-01-2007, 17:18
1.Чета някакви диети дето съдържанието им е общо взето едно и също само дето се различават с това,че се свалят различни килограми.Вече незнам на какво да вярвам... В една диета пише 10 кг за един месец, в друга 5 ... в трета 2-3 ... нз

Та искам да ви питам колко килограма приблизително могат да се свалят за един месец, ако се яде само зеленчуци,плодове,пилешко месо и риба?Естествено комбинирано с коремни преси и някакви други упражнения...

2.И съща ако ми кажете някакви упражнения за бедра,дупе и паласки, ще ви бъда много благодарна ! :P

3. И последно.... казаха ми че картофите били много калорични и не било хубаво да се ядат в диети. Вярно ли е това?

Мерси предварително !

06-01-2007, 17:33
Za kraka,dupe i krust - ska4ai na vuje i 6te se izvaq6 hubavo.Ska4ai ili bqgai su6to.Pravi aerobni yprajneniq ako iska6...za drugo ne se seshtam

dinosaur
06-01-2007, 17:41
Ами не съм много сигурна, но мисля, че около 10 :)
за упражнения -коремните преси ,въже,скачане, клякане,бягане и т.н. :щ
За картофите нз О.О лол...

06-01-2007, 18:33
da i az iskam da razbera ... ne6o se 4udq da pravq l idieta ili ne :shock: :-D :) :D :P :mrgreen: :oops:

cherinka
06-01-2007, 18:45
За паласките - легни настрани, подпри се добре с долната ръка, другата я постави на пода и започни да дигаш единият си крак изправен нагоре-надолу и така може да правиш по 10 повторения с единия крак, после 10 с другия, почивка 2-3 мин, и после пак така, но преди да започнеш някакви упражнения и тренировки, не забравяй да си разгрееш мускулите ( с онези упражнения, които правихме в 5-6-7ми клас) сещаш ли се? :)

Виж във важната тема по-горе.
Там има 4-5 упражнения, които са супер лесни и са супер удобни да ги правиш в къщи.

06-01-2007, 18:55
За паласките - легни настрани, подпри се добре с долната ръка, другата я постави на пода и започни да дигаш единият си крак изправен нагоре-надолу и така може да правиш по 10 повторения с единия крак, после 10 с другия, почивка 2-3 мин, и после пак така, но преди да започнеш някакви упражнения и тренировки, не забравяй да си разгрееш мускулите ( с онези упражнения, които правихме в 5-6-7ми клас) сещаш ли се? :)

Виж във важната тема по-горе.
Там има 4-5 упражнения, които са супер лесни и са супер удобни да ги правиш в къщи.
Да...мерси много :)

а някой ще ми каже ли нещо по другите въпроси ? [-o< [-o<

06-01-2007, 19:02
1. Мазнини се свалят около 2 килограма на месец. При калориен дефицит от 3500 калории на седмица. ПОвече не е препоръчително. Диетите в който се губи повече предразполагат към йо-йо ефект.


2. Има една тема най-горе. Маркирана е важна.

3. Зависи от количеството и диетата. При нисковъгкехидратна не стават.

cherinka
06-01-2007, 19:03
3. И последно.... казаха ми че картофите били много калорични и не било хубаво да се ядат в диети. Вярно ли е това?
Калорични, некалорични, няма значение, но важното е да не прекаляваш с тях и 1-2 пъти седмично да си похапваш я варено картофче, я печено.


1.Чета някакви диети дето съдържанието им е общо взето едно и също само дето се различават с това,че се свалят различни килограми.Вече незнам на какво да вярвам... В една диета пише 10 кг за един месец, в друга 5 ... в трета 2-3 ... нз

абе, виж темата на Ниго (тази важната), там е описано какво е желателно да приемаш, ако искаш да отслабнеш.

Или си дай скайпа да ти пиша :)

06-01-2007, 19:03
1. Мазнини се свалят около 2 килограма на месец. При калориен дефицит от 3500 калории на седмица. ПОвече не е препоръчително. Диетите в който се губи повече предразполагат към йо-йо ефект.


2. Има една тема най-горе. Маркирана е важна.

3. Зависи от количеството и диетата. При нисковъгкехидратна не стават.

и по първото с по-прости думи около 2 кг така ли ?