PDA

View Full Version : KAaKvo0o dA nApRaVqQq ???? :{{{



KyKJlu4KaAa
06-01-2007, 18:07
s avera mi naposledak sme v mnogoo kofti otnosheniq...zna4ii bqhme y tqh..i toi neshto mi kaza na krivo..i az my posegnah...Odarih go... :( naposledak mnogo si pozvolqva da mi govori taka...i na nego izglejda my e stanalo mnogo gadno..zashoto ve4e v prodaljenie na edna sedmica se darji mngoo losho s men... :( i samo si pishem v skype..ne se vijdame..zashtoto toi ne iska.. kaza 4e v ponedelnik iskal da sa vidim da razbere dali ima promqna v men..i ako nqmalo shtqld a ma zareje..zashtoto my pisnalo ot detskite mi gluposti.. :( ](*,) ](*,) molq vi pomognete.. mi..kakvo da napravq za da me razbere...i otnovo si4k0 da e kato predi... :( iskam da my obesnq nqkoi raboti...da razbere 4e sam se promenila....no me e strah da ne me otblysne... naistina mnogo go obicham :smt007 :smt010 znam 4e sama sam si vinovna za si4k0...no iskam da govorq s nego..da mu kaja neshto milo0o.. za da se promeni i toi kam men...da vidi che go obicham mnogo i che ne e kato predi... molq vi za pomosht.. !!!! :smt010 :smt010 :smt010 mnogo sam ot4aqna...daite savet.kakvo to4no da mu kaja..i kakvo da napravq za da se opravqt neshtata mejdy men i nego...BLAGODARQ VI [-o< :? :smt010 :smt010 :smt010

malkoto_sladur4e
06-01-2007, 18:22
Според мен вашата връзка се разпада! ](*,) Наскоро бях чела една твоя тема в която също звучеше много нещастна...нз просто явно май сама правиш всичко!Опитай се да се промениш и бтв как ще го удряш? :shock:

pyx4eto
06-01-2007, 18:26
Дори и да спасиш връзката ви,то ще е моментно и няма да издържи дълго.Просто не мисля,че щом един път се е стигнало до тук ще се оправят нещата...

06-01-2007, 18:44
Бой Бой Бой само така отиаш там и бой ма си земи някво помощно средство после да ни та болят рацете

Iv4eTy
06-01-2007, 18:49
Ами явно към край отиват нещата...

yourfantasy_f
06-01-2007, 18:52
mi kaji mu 4e naistina mnogy go lofkash i ne iskash da razvalqte vruzkata si obshto vzeto druj se milo s nego i predpolagam 4e neshtata shte se opravqt :-k vse pak toi samiqt e kazal 4e nqma da kusate ako se durjish razli4no...Nadqvam se da uspeesh!! [-o<

LecheR_DeViL
06-01-2007, 18:59
Promeni si otnoshenieto kym nego no go i ostavqi toi da te kontrolira! :::

koalka
06-01-2007, 19:11
Явно за него нещата са свършили и се чуди само как да те зареже...
Вместо да те оставя сама и без да се вижате, може да седне с теб и да поговорите.А и шамара си го е заслужавал, не може да се говори, каквото си иска.Поговори сериозно с него, защото нещата не отиват на добре.

SpOrTs_GiRl
06-02-2007, 17:55
mi kaji mu 4e naistina mnogy go lofkash i ne iskash da razvalqte vruzkata si obshto vzeto druj se milo s nego i predpolagam 4e neshtata shte se opravqt :-k vse pak toi samiqt e kazal 4e nqma da kusate ako se durjish razli4no...Nadqvam se da uspeesh!! [-o<

дам.. и аз така мисля, трябва да поговориш сериозно с него.. :(