PDA

View Full Version : istoria za momcheto koeto obichax no nikoga ne imax



vlubenasum
06-01-2007, 18:33
:smt049 xora ne mi vurvi v taq lubov ... nz kak stana..postepenno mn se privurzax kum edno momche ot daskaloto..s god po malak ot men..v na4aloto samo se ebavax e taka..simpati4n nishto pove4e..ama to vs den go vijdam..i uj samo na zdr-zdrasti no.. postepenno mai se vlubix :smt007 i tova beshe nai golqmata mi greshka za koqto sega plashtam sus sulzi :smt010 kakto ve4e kazax bqxme samo na pogledi naburzo i edno xladno zdr postepenno se razpisaxme v skype i tam toi se durjeshe dobre .. zabludi me che naistina se interesyva ot men narichase me s mili dumi-beshe estestven..pone se praveshe.. a az povqrvax :smt095 iskashe da se vidim pone taka mi pisheshe a posle v daskalo nishto e taka..poneje u4a v u4ilishte s mn momi4eta toi vinagi beshe zaobikolen ot nekvi tam..ne bix gi narekla macki..no... na men mi e kofti zashtoto sam adski revniva po princip no turpqx da gledam kak se razmotava s razlichna vseki den kak mu se natiskat-sqdat v nego celuvat go gushkat ..tnt.. samo edin negov pogled i az zabravqx kak se izjivqvashe do predi mig kato playboy :cry: turpqx si ei taka -vqrvax si sama che nqkoi den shte moga da mu kaja 4e toi za men ne e prosto fr ili nqkoi s koito se ebavam no tozi den taka i ne doide zashtoto toi sam me otkaza ot tazi mechta :smt085 qd me e samo 4e taka i ne go razbrax..tolkova stranen chovek ne bqx sreshtala do sega...100 pati go pitax dali ima gadje..kaza ne.. a az drugo vijdax na sledvashtia den.. kazax mu 4e e mn neseriozen vednuj v skype a toi otvurna 4e ne bilo taka i si mislel za men..koeto est me okuraji i zashto?!?! za da me podmine na sledvashtia den :smt013 nz.. pisna mi prosto.. to e vseki den-samo me zablujdavashe..moje bi mom4eto ne znaeshe kakvo iskashe i tova beshe greshkata mu-taka i ne razbrax dali izobshto nqkoga sam bila za nego pove4e ot uvle4enie ili "porednata".. ne namerix sili da pokaja i dumi da mu kaja 4e naistina iskax da sum s nego..nz kak shte vi prozvu4i no tova mom4e dori sexualno mn me privlichashe :oops: bqx gotova na vs.. tolkova mn go iskax..no sega ve4e se otkazax zashtoto ne iskam da go delq s xliadite nito puk imam vreme za gubene da go 4akam da reshi dali iska da e s men :smt010 dosta vreme mina-toi nishto ne napravi osven da me zqpa sasredoto4eno v daskalo i da mi se motae pred o4ite s razni momi4enca..az se otkazvam-to ne se izdurjashe veche!!! :smt077 dnes beshe vurxa prosto..pogledax ot prozoreca na klasnata mi staq za da go vidq zashtoto znaex 4e ot tam shte stane.. ii kakvo mislite vidiax..??? nqkva si tam sednala v nego druga go celuvashe edva li ne mu se ligaveshe neshto..e v toq moment revnax i se razvikax na vs okolo men kak go mrazq :smt014 posle s cqlata si naglost minava pokrai men i pak me zqpa se edno iska da mi pokaje 4e se int ot men..no zashto mamka mu?!? za tolkova tupa li me misleshe nz..4e da se nadqvam vs pat na shibania mu pogled i che shte turpq nqkav maluk tupak ei taka da si pravi kakvoto iska s men... NE E POZNAL!!! ot dnes si kazax MAINATA MY i go blokirax navsqkade kadeto si pisaxme i v daskalo ve4e go podminavam ei taka..nz dali e pravilno no pone razbra che s men shega ne bivashe!!!a oshte po malko s chuvstavata mi...toi samo se ebavashe s men a az mu vqrvax e taka!!!mislq 4e kolkoto i da go obi4am nqma pravo da si igrae s men a i se umorix e taka da ti4am sled nego i da se radvam na edna usmivka ili pogled-ne e 4oveshko taka...ako iskashe neshto s men dosega da e doshul da kaje ili pone namekne..ne mislite li 4e sam prava?!? kajete pravilno li postupix?!? i se opitaite da me razberete 3-4 meseca ei taka nameci s pisma 4e iskam da sme s nego a v zamqna nishto a i turpq tupite mu zabivki s dr pred men .. dali spored vas sam bila neshto za nego ..az mislq che ne :smt010 MAMKA MU STEFANE OBICHAX TE KOPELE GADNO !!!!!!!!! :smt086 :smt088

06-01-2007, 18:59
Правилно си постъпила, в никакъв случай не се връщай назад. Ако те обича (шанса е под минимален, граничещ с нулев) ще дойде да си поговрите бла бла

sasha_90
06-01-2007, 19:10
Този тип за нищо не става!Правилно си постъпила и правилно мислиш за вс,което си писала.
Както си написала-не му обръщай абсолютно НИКАКВО внимание!

yourfantasy_f
06-01-2007, 19:17
Bravo samo taka.Mnogo dobre si postupila spored mene.I vseki edin den vse pove4e se obejdavam 4e mom4etata sa svine i ne zaslujavat nashata obi4 :smt014

06-01-2007, 19:20
tva gore-dolu i na men i se e slu4valo....
nqma po golqmo zlo ot 4ovek koito ne znae kakvo iska i zatova iska vsi4ko.
a tvoeto tip4e e to4no ot tazi poroda.
samo edno moga da ti kaja - Pain is temporary. Pride is FOREVER.
Zapazi gordostta si na vs cena i nikoga ne se obru6tai nazad.
Nikoga nqma da sujalqva6 4e si zaebala vsi4ko.
Znam kak se 4uvstva6...Men moqta li4na i podobna istoriq me uni6toji v nqkva stepen.... I me promeni izosnovi. Za dobro ili lo6o.
Nikoga nqma da gledam na liubovta po su6tiq na4in. Nikoga nqma da povqrvam 4e q ima za6toto ne mislq 4e sum sposobna da q suzdam. Edva li 6te obi4am nqkogo otnovo, a i da se slu4i - nqma da e skoro.
Sled tva kopelence sum naranila adski mn muje, suznatelno... I ne moga da kaja 4e se razkaivam. V tova se prevurnah sled 1 kopelence. I sega az sum kopeleto na mn drugi jivoti...

06-01-2007, 19:24
Bravo samo taka.Mnogo dobre si postupila spored mene.I vseki edin den vse pove4e se obejdavam 4e mom4etata sa svine i ne zaslujavat nashata obi4 :smt014

Леко, леко ...

Dead`Paladin
06-01-2007, 19:24
Bravo samo taka.Mnogo dobre si postupila spored mene.I vseki edin den vse pove4e se obejdavam 4e mom4etata sa svine i ne zaslujavat nashata obi4 :smt014

Uvajavam jenskata Vi solidarnost ... no syshtestvuva i myjka ... ne q predizvikvaite [-X

LecheR_DeViL
06-01-2007, 20:00
Toz e mn typ obache ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

MoHuTo
06-01-2007, 22:04
Правилно си постъпила разбира се, пък и той ако е искал да е с теб е щял да покаже...няма смисъл да му търпиш подигравателното отношение.Това е свинщина... :smt011

Fiola
06-01-2007, 22:24
Постъпила си много правилно. Мисля, че си му дала достатъчно възможности да ти засивдетелства някакви чувства, които не са лъжи. Сега е време да спреш да търчиш след него и да отдадеш любовта си на някой, който наистина го заслужава!
BTW, Gaara-dude не спами, изказвай се по темата 8D

vlubenasum
06-02-2007, 06:36
blagodaria za otg na vsi4ki no iskam da vi kaja kakvo se slu4i malko sled kato napisax temata.. toi mi pisa ot negov fr 4e zashto sam go blokirala bilo mu adski gadno i neznael zashto taka sam postupila... razmenixme si mn pisma s vaprosnia mu priatel koito me ubejdavashe kak toi iskal da e s men a momi4etata mu se svalqli na nego a ne toi na tqx-toi taka se izrazu..i tfa mn me izdrazni..pak samo4uvstvieto na purvo mqsto :smt013 obqsnix na fr mu 4e ve4e nervite mi ne izdurjat i 4e ako iskashe da e s men da beshe kazal dosega..a toi mi otg-Ti ot kade znaesh 4e toi puk ne iska.. i nakraq mu priznax 4e iskax da sum s fr my .. no ve4e se otkazax ot moi li4no nabludenia za nego :smt009 posle se okaza 4e vaprosnoto mom4e e pri nego i e vidial vs koeto napisax..t.e 100% znae ve4e za 4uvstvata mi i nz sega kakva reakcia da ochakvam ot nego v daskalo i izobshto..zashtoto sled pismoto s priznaieto polu4ix samo stydenia otg-Emi sujalqvam.Leka. :cry: i vednaga izleze.. nz..sega puk se chuvstvam guzna edva li ne 4e ne sum mu dala shans ili ne sum iz4akala moje bi no ne izdurjax veche :S ..ami ako e iskal naistina da e s men i sega mu e kofti :smt010 ox nz.. shte se poburkam mn mi e gadno ..pomognete ako mojete pls mn sam oburkana :smt017

lovetanya
06-02-2007, 07:19
Според мен това момче не заслужава любовта ти! Щом е разбрал чувствата ти и е казал само едно "лека нощ" значи нещо не е вред!!! :x Просто не си струва! :smt013

fillis
06-02-2007, 07:41
postapila si kakto trabva i ne se kori tolkowa az ne vednah sam kazvala 4e mom4etata sa idioti i samo broikajii predpolagam 4e naistina toi e imal ne6to kam teb no prosto nali egoto na edno mom4e e kolkoto 1stotinka i taka nalaga se da se poddarja dori i da naranqvat :( ne se kosi i prodalji napred jivota prodaljava