PDA

View Full Version : Не мога да повярвам, не се случва на мен...гррр!



татяна
06-01-2007, 18:39
Имам чувството, че не съм с всичкия си. Май хлътнах по едно момче,което е доста грубо с мен,постоянно ми говори някви гадни неща и някак си се отнася пренебрежително и грубо с мен,ама някак си ме привлича,не мога да обясня как. Той ме обижда и наранява,а аз да тая чувства към него, не е ли нелепо?! И сега се чудя какво да направя,да го спечеля или да го забравя. Не съм и предполагала,че такова нещо може да ми се случи,но ето. ''Лошото момче'' май ми се хареса,ама той трябва да си промени и отношението към мен,иначе не виждам :?

CrazyInLove
06-01-2007, 18:41
Явно си намерила нещо красиво и добро в него а за да го спечелиш защо не се държиш и ти като него явно този вид отношение му допада :)

LecheR_DeViL
06-01-2007, 18:44
Emi..otkoja se po dobre.
1. - Toi ne te zaslujava ..Kak taka shte te obijda ako ti ne si mu napravila nishty?! :shock:
2. - NE moga da razbera kakvo mu xaresvash i vbobshte zamislqla li si se dali ima shans da stane neshty mejdu vas? S tova povedenie..trudno . A za teb ostanah s vpechatlenie che si po skromna i ne bi mu otgovorila.. :-k Nz , izboryt si e lichno tvoi . Kysmet. :wink:

06-01-2007, 18:55
Бъди кучка и ти също го нарани :twisted: после му покажи каква трябва да е играта с тебе :evil: и го накарай да хлътне накрая,само това мога да те посъветвам,бъди самоуверена и перверзна:)нахакана и зла:)обери му точките!

yourfantasy_f
06-01-2007, 19:02
Prosto mu pokaji koi e NOMER 1 :smt004 a sushto mojesh i tova da mu pokajesh - :smt018 :lol:

06-01-2007, 19:08
Тъпа си.. що се занимаваш с тоя, заеби го. :smt011 Представи си колко яка връзка ще имате при тва негово отношение.. :shock:

06-01-2007, 19:11
ТТТТТТТТТтттттттттттттттт ттттттттттттттттттттТТттт тттттттттттттттттттттОВаа ааааа не може да е истина :lol:

koalka
06-01-2007, 19:12
Тъпо е, стой надалеч от такива хора.Забрави го.

sasha_90
06-01-2007, 19:13
Щом те обижда и наранява едва ли те заслужава.

Iv4eTy
06-01-2007, 19:47
Повечето хора са така проста психология- влече ни непознатото, неизвестното. Привличат ни хора, които са различни и които неможем да имаме. Не си луда просто можеш да опиташ да му намекнеш за чувствата си.

Vikitooo
06-02-2007, 02:31
Stranno zashto, no ponqkoga nqkoi momcheta izrazqvat lubovta si s agresiq kam nejniq pol.. :evil: Osobeno pri 14-15 godishnite..te ne znaqt kak da si pokajat,izrazqt chustavata i mislqt ,che kato se darjat grubo pokazvat neshto dobro...A NEtarpq takiva hora do men! A kolkoto za teb,mislq ,che ne e redno nqkakav si da te obijda i da se darji zle s teb. Dori i da si go zaslujila, ne e redno!Az ne znam kak mojesh da haresvash takav chovek.. :-k No razlichni hora, razlichni interesi i razlichiq..Preceni sama za sebe si kakvi ti sa shansovete s tozi chovek i ako vijdash neshto hubavo v cqlata rabota...okey.. \:D/

Poredniq
06-02-2007, 03:50
то вече има толкова много такива връзки- всички (и момчетата и момичетата) които познавам с такав връзка лично съм ги опсувал и им казах в очите че за нищо не стават. Отивай с него ще прай щастлива вечер и ще се отнеаса останалтоо време с тебе като с парцал и ще си поемаш шутовете в гъза постоянно

Buhtaaa
06-02-2007, 06:03
ami takova mocmhe koeto te obijda i nakrnqva ne te zaslujava ... shto te obijda ako trygnete i ti se qdosa bi mogyl i da ti posegne zamisli se ... :!:

Sevt
06-02-2007, 06:21
Бягай надалеч ;)

Fucking_Bitch
06-02-2007, 07:02
Според мене това неговто поведение,си има логично обяснение.Попринцип тея "лошите" си падат комплексари и така просто избиват.Не му отвръщай със същото,бъди мила с него и т.н. ако наистина не си промени поведението след известно време се откажи,но не пречи да опиташ нали..? :) :P

GHITA
06-02-2007, 11:47
Знаеш ли, и аз си падам по лоши момчета!Ама не съм виновна, те ме печелят! Първото лошо момче, което ме хареса се дъжеше точно както той с теб- заяждаше се, блъскаше ме, шепнеше ми простотии, обиждаше ме, заплашваше, че ще ми вгорчи живота като вляза в неговия клас (бяхме на 11 години и в 5 клас щяхме да сме в един клас). Бяхме малки, но той продължи до към 6 клас. Тогава аз се оплаках на най-добрия му приятел- той ми е 1 братовчед. А той ми каза: "Не разбра ли, той те харесва от години! Какво ли не прави, но ти не му обръщаше внимание! Разбери- той много те харесва!" Излизахме, но аз го зарязах- казал че сме гаджета, а ние не бяхме. Така си и остана. Твойто момче също може да те харесва и като мойто да се сеща само за този начин, за да го забележиш! \:D/ :smt007