PDA

View Full Version : Moderated:Чудя се дали ме харесва.



06-01-2007, 18:52
4udq se na4i edin mladej me haresva, oba4e ne me poznava po4ti...
i sum malko pozakruglena...puk dieti ne mi ponasqt... a toi e slabi4uk i se 4udq kak moje da me haresa O.o razbiram da me poznava6e ... amaaa ne me poznava..i obiknovenno ne mi puka oba4e sega posltoqnno se pritesnqvam kak izglejdam pred nego ;[ ujas...
kvo da napravq 4e da nr mi puka... az daje si kazvam 4e 6tom kato me e haresal takava kvo li se pritesnqvam oba4e ne pomaga :oops:

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

yourfantasy_f
06-01-2007, 18:57
Emi toi shtom kato te haresva zna4i e nameril neshto v teb s koeto si specialna i trqbva da se radvash za tova \:D/ i ako vse pak ne go osuznavash Malky samo4ustvie be mila hodi nahakano i vobshte da ne ti puka :wink: i nai ve4e budi ESTESTVENA!!! :roll:

malkoto_sladur4e
06-01-2007, 19:08
Ми кво като си пълничка?!?Защо си с такова ниско и критично самочувствие към себе си!Може да си мн сладка...нмз,че си пълничка!Трябва да се радваш,че те харесва момчето,а не да се притесняваш бе мила :wink: :wink: :wink: Придобий малко самочувствие и всичко ще се оправи [-o< O:) \:D/

koalka
06-01-2007, 19:14
Всичко може, може да харесва по-закръгленки.Ако се притесняваш, отслабни.

Dead`Paladin
06-01-2007, 19:18
dai pulen NAPRED :!: momheto te e haresal... tova e nai-vajnoto a shtom te i opoznae moje i da bude poveche ot edno haresvane :smt007 taka che... nqma za kakvo da se pritesnqvash....

KusmeT!!! :smt004 \:D/

sasha_90
06-01-2007, 19:19
Ако е подходящ за теб ще те хареса такава каквато си.
Н И К О Г А не се променяй заради момче!