PDA

View Full Version : Беше ли по-специален 1ви юни?



sh3_1s_7h3_0n3
06-01-2007, 20:14
Беше ли по-специален 1ви юни за вас или беше просто един обикновен ден? Правихте ли нещо по-различно или бяхте в плен на обичайното ежедневие? 8) ...а може би вече сте твърде големи за 'Ден на детето' ? 8)

koalka
06-01-2007, 20:17
Бях в плен на обичайното ежедневие...

anastacia89
06-01-2007, 20:18
Ден като всеки друг.

Ice_Queen_
06-01-2007, 20:21
Излязохме аз,гаджето,майка ми и брат ми..Беше мн яко,само дето накрая брат ми показа колко не мога да му имам доверие..

Disrespect
06-01-2007, 20:27
да...нямах пари за бира!! :smt022 :smt022 :smt022

fulldelight
06-01-2007, 20:34
Поредния гаден, смотан ден .

Mimka_sweet
06-01-2007, 20:37
Поредния гаден, смотан ден .
Баш :smt012

Reed
06-01-2007, 20:38
Ами не...на бой се нагледах поне :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
06-01-2007, 20:39
...за мен специално беше по-различен ден от обикновено.
взех си балон - вързах го за дънките ми и така си ходих цял ден :lol: ядоххх захарен памук... послее няк'ва тортичка... (изобщо от към сладко въобще не се пощадих...)
отидохме в детския кът в Морската градина, дето са блъскащите колички, въртележки с чадъри и не знам си к'во... - и там отбелязахме...
правих няк'ви неща дет'... абеее, не знам..чувствах се като едно голямо дете.. поне си прекарах хубаво и се забавлявах много... че в последно време май усмивките са ми в дефицит :|

ааа, и накрая... като се прибрах... имаше един голям шоколад милка с един тоблерон вързани с няк'ва панделка... и ми стана мн мило... :roll:

Shadow_Walker
06-01-2007, 21:16
Хах? :lol:
С какво да е по-специален?Да не съм на 5, че да се радвам, че е 1ви юни :lol:
Иначе беше леко по-спациален - реших си май задачите на класното, а дано имам 6 8)

SupremacyGirl
06-01-2007, 21:19
Поредния гаден, смотан ден .
Баш :smt012 .

Rammstein
06-01-2007, 21:29
Днес реших да се отдам на почивка и цял ден седях вкъщи в компанията на вярната ми карнобатска гроздова и гледах филми.Поне сега ми е некво весело( :D :D :D

Sevt
06-01-2007, 21:38
Отдавна съм го минал времето на празненствата за 1ви юни...съвсем нормален ден...само дето гаджето ми подари едно огромно знаме "Свобода или Смърт " :D

LunaTriCk
06-01-2007, 21:50
ходих на театър, ама то не беше поради празника...

kell
06-01-2007, 22:32
kakto vinagi mina denq ni6to po razli4no ne stana

Twista
06-01-2007, 23:00
Единственото по-специално беше, че имах устен изпит на немски, който тотално оплесках... ](*,)
А, също и това, че брат ми има РД, ама то това нали си е всяка година и си ми е нещо обичайно. =)

Crazy_teen4e`f
06-01-2007, 23:07
Ами беше яко.Една приятелка имаше РД и го отпразнувахме подобаващо.чво ядохме,после пихме бира в близкия парк,смяхме се супер много и ни подариха по един балон,който в последствие одраскахме много дебилски с едни други приятели.И така,цял ден се хилих.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-02-2007, 14:03
purvi to4no .. be6e den kato den :) dnes go praznuvahme s decata ot edin dom i be6e 4udesno \:D/ \:D/

second_heartbeat
06-02-2007, 14:08
Да, спах цял ден. :lol:

Exothermic
06-02-2007, 15:08
Ден обикновен ,само дето ми подариха дъвки ,близалки и пакетче пуканки! :mrgreen: :lol:

Sam90
06-02-2007, 15:41
Ами, беше готин ден щото с приятеля ми ходихме на планина и си изкарахме суперррррр :smt016 :smt016

krem4et0
06-02-2007, 16:21
Купиха ми балони, подарих 1 на гаджето, ама той го изтърва през прозореца на колата, че го гонихме. зехме 1 морско свинче-новия домашен любимац на гаджето ми от 1 мой колега и за финал правихме хубав секс. Последното не е за деца, де!

Ollas
06-02-2007, 16:23
Беше много дълъг, изтощителен и интересен ден! По-специалното беше, че получих голям Мечо пух от любимия човек :-D

malka_sladuranka
06-02-2007, 16:41
Ех, не го празнувам вече... :?
Иначе нищо особено, цял ден четох кинижка и вечерта малко на кафе(биричка де) с приятели.

ninsy
06-02-2007, 16:47
охх че как аз съм си едно голямо дете тати дойде с един балон :-D
после и моя ми купи и накрая имах подарък хаха.. кукла барби.. ужас все едно съм на 10 ама мн яко де после ходихме в патиланци :-D и после.. ::: :::

KiLLeR_InSTiNkT
06-02-2007, 18:10
Не, ден като всички останали.

magesniko
06-03-2007, 11:24
ъъъ като за последен ден на детето,реших да се натряскам и го направих. :lol:

sladko_bebchence
06-03-2007, 11:25
da! izgubih devstvenostta si :)

brain_stew
06-03-2007, 11:32
Аз бях на концертче!Беше хубаво!Като цяло прекарах 1ви юни с хората, които обичам!=)

Nobody
06-03-2007, 13:04
Аааааааа как може за вас това да е бил просто един обикновен ден. Вие нормални ли сте? Всъщност знам си, че аз съм ненормалния, но няма значение, деня ми беше велик. Накрая малко се скапа и от тогава ме е хванало едно кофти настроение, но като се сетя какво беше преди това :) Бях на делови обяд с мама, която вече не ме смята за дeте :P Въпреки че според мен аз винаги ще си остана такова :) И после се прибирах и обмислях как да прекарам остатъка от деня, бях го планирал точно като един обикновен сив ден, макар че в даскало се бъзиках, че ще гледам анимацийки на Дисни до полуда, не мислех да го правя, не че няма да ми е приятно, все пак Дисни са велики, а не ми се правеше сам. А деня се очертаваше такъв, че трябваше да съм самичък. Тогава съвсем случайно видях един стар приятел в трамвая и решихме да отпразнуваме едно хубаво празника :D Отидохме до тях да си остави нещата, след това решихме да идем за балони с хелий, но той беше мн гладен и отскочихме до CCS(KFC) решихме да видим какво дават по кината, без намерението да гледаме някой филм и тогава ни се усмихнаха 4-ти чаровни девойки... Питаха ни дали ще гледаме Карибски пирати. На мен точно за този филм не ми беше мн мерак, понеже втората част откровено ме разочарова, а и не бях сигурен дали ми се гледа кино, а пък Бобо го беше гледал вече 2 пъти. Няма значение, девойките бяха достатъчно сладки, за да купим билетите без нито да знаем след колко време е прожекцията и какви са местата(какви сме n00blikes, нали :D). Оказа се, че трябва веднаха да се мушнем в залата. На мен през целия път ми беше някакво лигаво и още като влязохме в залата се почна със схема. Добре, че нямаше мн хора в залата, а и тези вътре бяха достатъчно толерантни, за да ни изтърпят. Повечето даже споделяха безмисления ни дивашки смях :D Предимно моя... После решихме да идем да McDonalds, там аз се преборих за няколко балончета и най-вече лилаво, мн ме кефи лилавото човече от McDonalds, но понеже чаровните девойки са навсякъде :D Още на моста на НДК се бях простил с повечето си балончета, заради няколко мили усмивки и дори с лилавото... Къде ми беше акъла, че да си дам лилавото балонче :D :D :D Всичко, което се разказвам е съпътствано с безумно мн смях и може доста срам от страна на моя приятел, все пак не е лесно да се шляеш по улицте с изрУд като мен :D Говорих си с D2 послучай някаква промоция на Vivatel, аз дори не знам състава им, но си говорихме там за шоуто, беше много яко, направо изтрещях, към купона се включиха и още приятели и въобще настна една лудница изпълнена с мн емоции. Накрая отидохме за балонче с хелий, само аз си взех. По пътя си срещнах група оранжеви човечета :D Поговорих си с тях, естествено се разделих с един балонд :D После чакахме една позната на един приятел пред НДК, тя ми взе и последното балонче :D И общо-взето цял ден се хиля и раздавам балончета и стресирам малки деца като ги питам дали празнуват 1-ви юни... Най-яко ми стана като един пич, който беше горе-долу до коляното, ми каза че не празнува... Всъщност той губи, този празник си е велик. Нека всички, които все още са деца, да се чувствам поздравени от мен. Предполагам, че поста ми е написан напълно неразбираемо, а и едва ли някой ще седне да го чете, но здраве да е :) :mrgreen: :D :lol:

sladko_f
06-03-2007, 15:22
Be6e nai-obiknoven den.

Elektra_x
06-03-2007, 16:46
Тати ми купи нови гуменки :D и супер много им се радвам

zloto
06-03-2007, 16:47
тц дори шоколад нямаше...

emilythestrange
06-03-2007, 18:14
поредният гаден комунистически празник.ден на детето,на майката,на чинката и на вуйчото не празнувам. ](*,)

~TeEnAgE_GiRl~
06-03-2007, 18:20
оф ми нищо особено...ден като всеки :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
06-03-2007, 18:59
Nobody, трябваше да си от моя град 8) щяхме да изтрещим заедно 8)

gabrielka@a
06-03-2007, 19:17
Ми нищо специално,само дето ядох страхотни ягоди и ходих на плаж.......

детето (:
06-03-2007, 20:35
За мен не беше просто обикновен ден (: /Хмм...жалко,че за повечето тук е било точно такъв :roll: /
Nobody и sh3_1s_7h3_0n3 зарадвах се на написаното от вас,супер много (:
И сега по темата- Денят ми започна със свежа утрин и поздравчеБях за 2-ри час на училище и докато пътувах се наслаждавах на слънчицето (: Времето мина бързо и училището беше свършило...цял ден чаках думите "честит 1-ви Юни" от устата на учител,но така и не ги чух.
След даскало отидох с фрс към НДК и за моя изненада един пич ми подари балонче... Хахах е това не го очаквах и супер мн ме зарадва (: Видяхме групичката младежи с надписи "Free Hugs",подарихме си по една прегръдка и това още повече ме накара да се усмихна (:
Видях едни приятели,които не бях виждала от доста време и с тях отидохме да пием биричка...напраихме си пейка партиии (: Супер изтрещяло беше =) Сестра ми и тя се присъедини иии си беше взела джамбето,та още по-голяма веселба беше (: Общо взето доволно беше.Хахах сега имам мускулна треска на краката от много скачане :Д
Тфа представляваше моя 1-ви Юни тази година...накратко (:

sh3_1s_7h3_0n3
06-03-2007, 20:50
"Free Hugs" искам да има и при нас... т'ва е мн готина инициатива... трябва мн хора да участват в нея...
иначе, дечко (:, и ти не си имал обикновен ден 8) на мен никой не ми направи празника..аз сама си го направих, защото така го чувствах... 8)

детето (:
06-03-2007, 21:00
Да,права си.Инициативата е много свежа,защото наистина една прегръдка значи ужасно много (;
Мда,много красив ден беше. (: Бтв всеки ден се стремя да е максимално позитивен и по-добър от предишния (;

sh3_1s_7h3_0n3
06-03-2007, 21:14
Да,права си.Инициативата е много свежа,защото наистина една прегръдка значи ужасно много (;
Мда,много красив ден беше. (: Бтв всеки ден се стремя да е максимално позитивен и по-добър от предишния (;

уж и аз се стремя към същото, а пък... в последно време нещо не ми се получава... пълна стегнация... за това и се стремих 1ви юни да е по-различен от останалите сиви, мрачни дни... мисля, че успях... донякъде... липсваше ми просто добра компания, която наистина да усети деня... но и иначе не беше лошо... 8)

просто...искам да се забавлявам... с истински, непринудени хора 8)

пък то... от всякъде те заливат с помия... и се опитваш черно-бялото да го направиш цветно... не е лесно :|

LunaTriCk
06-03-2007, 21:26
Ариел запазва цветовете :wink:

Nobody
06-04-2007, 07:36
sh3_1s_7h3_0n3 и детето (:, стискам ви ръцете най-сърдечно :) Аз съм пропуснал "безплатните прегръдки", иначе щях много да им се зарадвам :) Още не съм видял иниациативата в България, макар че знам, че я има :) Което много ме радва... Когато гледах Inspiring Video-то с музиката на Sick Puppies първата ми мисъл беше, че веднага такова нещо тряба да се направи и тук и то сега... За съжаление нищо не направих повече за идеята... А иначе не е късно да си направим още един първи юни тази година :D Така и така хората го смятат за един обикновен ден и ние сами си го правим по различен, защо не :D А иначе че си от друг град не е проблем :D Както се пее в тази песничка http://www.vbox7.com/play:6498c38c (специален поздрафф) Часът и мястото на срещата са известни това е твоя град до него има влак. :P А аз тука трябва да спра да пиша и да се приготвя за даскало :D Че ще взема даже и за 5-ти час да закъснея :) И като споменахте за Free hugs послучай изтрещялостта ви на първи юни :D По едно hug4e от мен :) :) :)

sh3_1s_7h3_0n3
06-04-2007, 08:57
re-hug и от мен 8) като дойда до София, може и да си спретнем нов 1ви юни ^^ 8)

radito
06-04-2007, 10:06
Да бе да специален..майка ми дори не ми го честити :roll:

RAWRRR
06-04-2007, 22:12
Много се нервя на тези,които празнуват и 8ми март и 1ви юни.
Аз не празнувах тогава,затова на 1ви се натъпках с бонбонки,
после слезнах и играх с децата пред блока. :-) накалях се в тревата с най-добрата ми приятелка,после се качихме на покрива на една изоставена сграда,както обичах да правя като малка.Беше много непринудено и весело! :D

malka_sladuranka
06-04-2007, 22:16
Много се нервя на тези,които празнуват и 8ми март и 1ви юни. Да бе... Баща ми на 8ми ми казва " Още си малка..", а на 1ви юни " Абе вече си голяма..." Пък ти и за двата говориш... :?

Чувствам се ощетена..

RAWRRR
06-04-2007, 22:21
О,да то и наш'те са така
"Ти си малка да ходиш на купони с преспиване" , но "
-Татко,как върви с момчетата?
Аз:Татко..не питай.
-Хайде време ти е вече." :roll:

malka_sladuranka
06-04-2007, 22:24
О,да то и наш'те са така
"Ти си малка да ходиш на купони с преспиване" , но "
-Татко,как върви с момчетата?
Аз:Татко..не питай.
-Хайде време ти е вече." :roll: Да бе, малка съм и аз за купони, ама ме карат да ходя на работа... :evil: :evil: :evil: :evil:

teenkopele
06-05-2007, 08:53
Беше ли по-специален 1ви юни за вас...

Не.

krasivata_luvica
06-05-2007, 15:19
беше просто един обикновен ден

vikipf
06-05-2007, 16:21
Ядох захарен памук и се усмихвах.. Правих простотии.. ( тва последното винаги го правя... ) Ами да като че ли наистина беше по-различен ден.. :D

In4iTu_
06-05-2007, 19:35
Беше ми като обикновен ден. Нашите ме мислят за дете, само когато им изнася :lol: - да чистя и да мия чинии съм достатъчно голяма (според баща ми съм и "мома за женене"), обаче да остана с 1 час повече отколкото съм казала...неее много съм малка за това :x Амм..малко се отклоних...да на 1 юни ме сметнаха за голяма да празнувам..не че съм очаквала друго :roll: :D

Gangsta_zone
06-07-2007, 10:32
Като съвсем обикновен друг ден си беше...