PDA

View Full Version : Kakvo da si govorime na 1 sre6ta s F !



06-01-2007, 19:19
Az se poznavam s tazi F ot Skype ve4e 3 sedmici si pi6eme seki den :kak si,kakvo pravi6,kak mina denqti ! I taka seki den . Izkam utre da se vidime na po kafe i da q svalqm no nz za kakvo da si govorime az zn vsi4ko za neq i tq vsi4ko za men . PLS pomognete mi kagete za kakvo da si govorime ?! :roll: :roll:

Dead`Paladin
06-01-2007, 19:28
Ami hubavo e da umeesh da razmivash momicheto badi usmihnat.... nqma da e zle ot vreme na vreme da pusnesh po nqkoi kompliment... i nedei da se pravish na takuf kakyfto ne si ..budi sebe si...budi estestven ...
mislq che tova e dostatychno za pyrva sreshta... :wink:
UspeH :!: :smt004

LecheR_DeViL
06-01-2007, 19:32
Ami hubavo e da umeesh da razmivash momicheto badi usmihnat.... nqma da e zle ot vreme na vreme da pusnesh po nqkoi kompliment... i nedei da se pravish na takuf kakyfto ne si ..budi sebe si...budi estestven ...
mislq che tova e dostatychno za pyrva sreshta... :wink:
UspeH :!: :smt004
Dobro otnoshenie usmivki smqx i si gotov :P ne bydi mn naxakan ili neshty takova..shte q qdosash :D

tuzaro
06-01-2007, 19:42
щом искаш да я сваляш си вземи една бухалка :lol: а по темата се ше ти роди мозака някоя простотия и разговора ше потръгне :wink:

LaPeNcEto0o
06-01-2007, 21:46
Бъди себе си,пък ако не и харесаш значи не си попаднал на правилния човек.

Totally`Erected
06-02-2007, 00:03
Ако видиш че по някое време разговора закуца почни да говориш за нещо в кафето - примерно някой смешен на съседната маса

И има възможност да си помисли , че е пълен тъпак щом се подиграва на другите хора ! Бъдете малко хора бе ! Какво пък може да е виновен човека , че не изглежда добре или каквото и да е ! Представете си , че вие бяхте на негово място и на съседната маса 2 пишлемета да ви се присмиват , няма да ви е хубаво нали ?!


П.П.: Относно темата , ще ти кажа само 1 нещо - Просто бъде себе си !

Totally`Erected
06-02-2007, 10:51
Може и да е тъп , но е най-верен ! Защо примерно трябва да се представя на нещо което не е ! Трябва да си бъде себе си , със всичките си хубави и лоши черти , да го познава такъвъв какъвто е , не в началото на връзката да е един , след 3 месеца да е съвсем различен човек .. не мислиш ли ?

AleX`
06-02-2007, 11:22
Братле нямам много време да ти пиша и затова наготово ти давам нещо, което повярвай опитвано е и действа, така че усмисли го и действай :) И успех, пък като не стане има и други нали така :)

КАКВО ДА ПРАВИШ И КАКВО ДА НЕ ПРАВИШ НА ПЪРВА СРЕЩА:

1. Не й се обаждай един час преди срещата, изглеждаш като лепка.
2. Цветя не са необходими на този етап, според мен цветята са най-добре за втората среща – това е добър начин да кажеш “хей, браво – спечели вниманието ми, заинтересуван съм в теб”. Когато купуваш цветя, купи 5 – 12 е прекалено много, а ако купиш 1, ще изглежда, че не си купувал цветя от бала си.
3. Отваряй й вратата, помогни й да влезе и излезе то колата и й придърпай стола. Тези неща не се правят в днешни дни, което й дава сигнал, че си стъпка пред другите. Това не означава да се държиш като добро момче, а просто й покажи, че можеш да я накараш да се почувства специална, като правиш тези малки неща.
4. Не бъди лигав идиот, тя може да има лице и тяло, способни да доведат 1000 кораба и да изгорят Троя до основи. Но ако действаш като глупав запецнал шут, тя ще те закотви и ще отплава. Жените искат мъж, който може да ги третира в началото като всички останали, а когато стигнеш до по дълга връзка, ще й покажеш колко е специална.
5. Нека обстановката бъде лека. Тя не иска да слуша за проблемите ти, достатъчно лошо е, че тя ще говори за своите проблеми, така че се дръж настрана от негативните неща.
6. Плати ти. Ри си я поканил, така че трябва да платиш, защото да нямаш пари те прави слаб, а да се пазариш, те прави евтин.
7. Остави да говори предимно тя, а когато ти говориш, поддържай мистерията около себе си. Не й разказвай всичко за живота си, защото ако тя знае всичко, за какво да те вижда пак?
8. В интелектуален разговор, не се страхувай да не се съгласяваш с нея. Да имаш собствено мнение, показва индивидуалността ти и задълбочава разговора. (Това не означава да започнеш да се караш с нея или да приемеш подхода "аз съм прав, а ти грешиш", нека има дебат.)
9. Не се притеснявай дали те харесва. Нейна работа е да се притеснява дали те заслужава.
10. Държането на ръце може да е странно. Но да вървите хванати под ръка е учудващо добре - нека почувства силните ти ръце.
11. Целувки. Не е необходимо да се целувате на първата среща, освен ако й завъртиш главата доста сериозно. Ако тя се опита да те целуне, завърти глава и дай бузата си. (Ако искаш малко да поиграеш, за да й повдигнеш нивото на интерес. Това работи страхотно при по-хубави момичета, които ще останат да се чудят защо не си им позволил да те целунат, след като всеки друг би скочил при първа възможност. Започват да се усъмняват в женските си сили и следващия път, когато ги целунеш истински ще го почувстват като нещо специално, с което ги награждаваш.)
12. Това, че е първа среща, не означава, че трябва да я харесваш или да започнеш да имаш чувства към нея. Нейна работа е да те убеди, че тя си заслужава. Ако се окаже някоя психарка, СЛЕДВАЩАТА!
13. Никога не уговаряй следващата среща, докато си на среща.
14. Помни, че ти си мъжът. Повтаряй си го, не забравяй колко добро парче си и тя също ще го разбере, като ще се върне отново за още.
15. Когато се съмняваш, довери се на вътрешния си глас, или на инстинкта, а не се повлиявай от възможността за секс или от страха. Говоря за гласа, който наистина знае дали момичето си струва и дали нещата вървят добре. Този глас трябва да е сърцето ти, можеш да го чуеш, ако наистина искаш.
16. Не мисля, че е казвано достатъчно пъти, затова отново: Пази сърцето си!

И също още нещо да вметна: 7-ма точка е много много вярна гледай да говориш размито за себе си и да не и даваш точни отговори. Стани мистерия. Все пак именно тя води до любовта на едно момиче. Тя трябва да говори за себе си предимно. Пример:

Тя: Имаш ли кола ?
Ти:Да
Тя:Каква ?
Ти:Бяла
Тя:По точно ?
Ти:Вносна
Тя: Кажи де най-накрая каква марка е ?
Ти: Ми...(марката там)

Също така виж точка 13-не дей да се уговаряте на срещата за следващата. Трябва да имаш номера и, ако не-вземи го и кажи, че ти е било приятно и ще се видите отново. След това трябва да и се обадиш най-малко след 5 дена, иначе се превръщаш в незадоволен...да не се изказвам и просто чувства как я преследваш и каква лепка си и повярвай ми нищо няма да стане. Тя трябва да те преследва не ти нея. Трябва да я накараш да се чуди и да те мисли постоянно-ще се обади ли няма ли ? Трябва по тоя начин да и повишиш интереса към тебе. Трябва да е несигурна и да знае, че не си в нужда. Не я преследвай !
И както и други ти писаха наистина трябва да и е весело, да я накараш да се забавлява и да се отпусне.

Кажи какво е станало и успех братле :)

Sam90
06-02-2007, 15:44
Ами гледай да си по-отпуснат, да не си стегнат. Говорете си каквито и да е неща, но внимавай ДА НЕ МЪЛЧИШ! Ако мислиш, че ще се притесниш си пийни 2-3 бири преди това ;) Не да се напоркащ ми само да се отпуснеш :)

Adwokat
06-02-2007, 18:28
Ami 1-vo pitash q: F ustata zemash li go? i taka she vi potrugna razgovora;] xqxqx

<black soul>
06-02-2007, 19:51
Защо примерно трябва да се представя на нещо което не е !
кой каза, че автора не е такъв човек. той може да си се присмива на останалите по принцип, нищо не му пречи и в кафенето с момичето също да се присмива на останалите. аз примерно мн често го правя. не съм идеална ама пъ ми е весело така.
:arrow: по темата : ATAKABG обясни всичко.
П.П. всъщност аз мн рядко показвам същността си ама тва не ми пречи да намирам нови приятели и да ми е весело...така че съвета "Бъди себе си" не винаги помага и не винагии означава нещо. :) :wink:

putenceto
06-03-2007, 11:39
Моето мнение е че трябва да покаже малко и от своята същтност.Иначе така тя ще се влюби в това , на което той се прави - гъзар.Бъди себе си,пък каквото ще да става.За смеенето на съседната маса ... хубаво е да обсъдите и клюките , защото така идва веселото и се засягат все по - нови и нови теми 8-[

AleX`
06-03-2007, 13:38
Не е нужно да се прави на никой. Момичетата не обичат позьори. Трябва всичко онова по горе, което написах, да го прави естествено и непринудено, но това става с времето и опита. Никой не го е правил успешно от първия път. Пък това, че трябва да се разкриваш-вярно е, но на съвсем съвсем малки порции, а не изведнъж да си изпееш всичко и да загуби всякакъв интерес към тебе. За какво да излиза още с тебе щом знае всичко за тебе ?

NFW`
06-03-2007, 13:56
Ако видиш че по някое време разговора закуца почни да говориш за нещо в кафето - примерно някой смешен на съседната маса

И има възможност да си помисли , че е пълен тъпак щом се подиграва на другите хора ! Бъдете малко хора бе ! Какво пък може да е виновен човека , че не изглежда добре или каквото и да е ! Представете си , че вие бяхте на негово място и на съседната маса 2 пишлемета да ви се присмиват , няма да ви е хубаво нали ?!


П.П.: Относно темата , ще ти кажа само 1 нещо - Просто бъде себе си !

Оо, не, късаш ми сърцето. :-({|=
Животът е такъв - един ден си правят т*шак с теб, друг - ти си го правиш с някого :) . Съжалявам, че не всички сме такива плейбои като теб със снимки във flirt4e.com , че да не ни се присмиват пишлеметата, батко. :D

FunkyFresh
06-03-2007, 14:33
budi zabaven i po nqkoga moje6 da puska6 nqkoi name za tova 4e q haresva6 bez da bude6 naxalen! :wink:

AleX`
06-03-2007, 15:05
Funky Fresh НИКОГА братле ! Зависи пак от намека. Но по принцип не прави такива неща, защото изглеждаш прекалено лесен. Не си предизвикателство и просто губи интерес към тебе. Тя трябва да е разбрала, че щом я каниш на среща значи я харесваш. Няма да излезеш с човек, който не харесваш, нали ?

FunkyFresh
06-03-2007, 15:08
mi kakto kazva6 zavzi ot nameka!Az ne kazvam da se prai na pi4 i da e nqkav prekaleno otvoren taka 4e tq da se otvrati ot nego...

find_m3
07-12-2007, 15:03
Братле нямам много време да ти пиша и затова наготово ти давам нещо, което повярвай опитвано е и действа, така че усмисли го и действай :) И успех, пък като не стане има и други нали така :)

КАКВО ДА ПРАВИШ И КАКВО ДА НЕ ПРАВИШ НА ПЪРВА СРЕЩА:

1. Не й се обаждай един час преди срещата, изглеждаш като лепка.
2. Цветя не са необходими на този етап, според мен цветята са най-добре за втората среща – това е добър начин да кажеш “хей, браво – спечели вниманието ми, заинтересуван съм в теб”. Когато купуваш цветя, купи 5 – 12 е прекалено много, а ако купиш 1, ще изглежда, че не си купувал цветя от бала си.
3. Отваряй й вратата, помогни й да влезе и излезе то колата и й придърпай стола. Тези неща не се правят в днешни дни, което й дава сигнал, че си стъпка пред другите. Това не означава да се държиш като добро момче, а просто й покажи, че можеш да я накараш да се почувства специална, като правиш тези малки неща.
4. Не бъди лигав идиот, тя може да има лице и тяло, способни да доведат 1000 кораба и да изгорят Троя до основи. Но ако действаш като глупав запецнал шут, тя ще те закотви и ще отплава. Жените искат мъж, който може да ги третира в началото като всички останали, а когато стигнеш до по дълга връзка, ще й покажеш колко е специална.
5. Нека обстановката бъде лека. Тя не иска да слуша за проблемите ти, достатъчно лошо е, че тя ще говори за своите проблеми, така че се дръж настрана от негативните неща.
6. Плати ти. Ри си я поканил, така че трябва да платиш, защото да нямаш пари те прави слаб, а да се пазариш, те прави евтин.
7. Остави да говори предимно тя, а когато ти говориш, поддържай мистерията около себе си. Не й разказвай всичко за живота си, защото ако тя знае всичко, за какво да те вижда пак?
8. В интелектуален разговор, не се страхувай да не се съгласяваш с нея. Да имаш собствено мнение, показва индивидуалността ти и задълбочава разговора. (Това не означава да започнеш да се караш с нея или да приемеш подхода "аз съм прав, а ти грешиш", нека има дебат.)
9. Не се притеснявай дали те харесва. Нейна работа е да се притеснява дали те заслужава.
10. Държането на ръце може да е странно. Но да вървите хванати под ръка е учудващо добре - нека почувства силните ти ръце.
11. Целувки. Не е необходимо да се целувате на първата среща, освен ако й завъртиш главата доста сериозно. Ако тя се опита да те целуне, завърти глава и дай бузата си. (Ако искаш малко да поиграеш, за да й повдигнеш нивото на интерес. Това работи страхотно при по-хубави момичета, които ще останат да се чудят защо не си им позволил да те целунат, след като всеки друг би скочил при първа възможност. Започват да се усъмняват в женските си сили и следващия път, когато ги целунеш истински ще го почувстват като нещо специално, с което ги награждаваш.)
12. Това, че е първа среща, не означава, че трябва да я харесваш или да започнеш да имаш чувства към нея. Нейна работа е да те убеди, че тя си заслужава. Ако се окаже някоя психарка, СЛЕДВАЩАТА!
13. Никога не уговаряй следващата среща, докато си на среща.
14. Помни, че ти си мъжът. Повтаряй си го, не забравяй колко добро парче си и тя също ще го разбере, като ще се върне отново за още.
15. Когато се съмняваш, довери се на вътрешния си глас, или на инстинкта, а не се повлиявай от възможността за секс или от страха. Говоря за гласа, който наистина знае дали момичето си струва и дали нещата вървят добре. Този глас трябва да е сърцето ти, можеш да го чуеш, ако наистина искаш.
16. Не мисля, че е казвано достатъчно пъти, затова отново: Пази сърцето си!

И също още нещо да вметна: 7-ма точка е много много вярна гледай да говориш размито за себе си и да не и даваш точни отговори. Стани мистерия. Все пак именно тя води до любовта на едно момиче. Тя трябва да говори за себе си предимно. Пример:

Тя: Имаш ли кола ?
Ти:Да
Тя:Каква ?
Ти:Бяла
Тя:По точно ?
Ти:Вносна
Тя: Кажи де най-накрая каква марка е ?
Ти: Ми...(марката там)

Също така виж точка 13-не дей да се уговаряте на срещата за следващата. Трябва да имаш номера и, ако не-вземи го и кажи, че ти е било приятно и ще се видите отново. След това трябва да и се обадиш най-малко след 5 дена, иначе се превръщаш в незадоволен...да не се изказвам и просто чувства как я преследваш и каква лепка си и повярвай ми нищо няма да стане. Тя трябва да те преследва не ти нея. Трябва да я накараш да се чуди и да те мисли постоянно-ще се обади ли няма ли ? Трябва по тоя начин да и повишиш интереса към тебе. Трябва да е несигурна и да знае, че не си в нужда. Не я преследвай !
И както и други ти писаха наистина трябва да и е весело, да я накараш да се забавлява и да се отпусне.

Кажи какво е станало и успех братле :)

Мъжа не е плячка :smt005 казва ти го 1 момиче.Това е направено за момчета представи си какво пише в това за момичетата?Ако пише същото знаеш ли какво ще стане?