PDA

View Full Version : ne e 4estno



fillis
06-01-2007, 19:44
obiknoveno sam sviknala da tarpq mn bolka no ot nqkolko meseca tq se uveli4ava i uveli4ava.NZ za6to no sega mi ostavat sqamo 30 dena kolkoto i mn da izglejdat tezsi dni v koito az trqbva da se sboguvam s edno mom4e koeto naistina haresvam pod sboguvam imam predvid nikoga pove4e da ne g vidq za6otot go izklu4iha ot u4ili6te i dogodina nqma da u4i v moito u4ili6te a sa6to taka toi sega e 10 klas dogodina 11 i ako se varne za 12 klas pak v daskaloto nqma da go vijdam 6ototo 12 klas mn ne se hodi na u4li6te .Sa6to tak otdelno ot towa si haresvam drugo mom4e koeto parvona4alno se darje6e mn gotino i postepenno se okaza 4e iam simpatii toi sam si prizna.No na drugiq den sled kato mi go be6e kazal kaza 4e ne e siguren dali voob6te ima 4uvsta kam men koeto napravo me stapisa za6toto priznavam zaparvi pat mom4e me odrqzva po tolkoga gaden na4in a obiknovenno az otrqzvah mom4etata no kakto se vika vsi4ko se vra6ta.Prosto nz kakwo da pravq kakwo da mislq stra6no mi e tapo zavsi4ko okolo men.Iskam pone malko da sam 6tastliva!!!

Dead`Paladin
06-01-2007, 19:47
Когато вратата на щастието се затвори, то друга се отваря. Но докато гледаме към затворената врата, няма да видим отворената !

[OvErKiLl_BaBy
06-01-2007, 19:51
Ina,stiga ve4e!ostavi go Pavel,da ne ti puka za nego!no za dr. mom4e-naistina e mn gadno da do izkliu4at i da ne go vish pove4e!no ni6to ne se znae!vzememi mu nomera,i gotovo!!! :wink:

Iv4eTy
06-01-2007, 20:01
Ама и ти май си объркана. Добре като са изключили това момче неможе ли да се виждате извън даскало??? То просто неразбирам само там ли се виждате???
Обичаш единия нз си ко помисли първо какво чувстваш!!!

LecheR_DeViL
06-01-2007, 20:23
Vbbbbbb..xich da ne ti puka za teq :wink: shte si namerish novi dvama :smt016

koalka
06-02-2007, 07:05
Пристъпи към действие спрямо първото момче.Другото така и така те е отрязало.Запознайте се, ако не се познавате, искай му телефон.През тези 30 дни може да се сближите, да излезете после.Не се отказвай.

06-02-2007, 07:20
:idea: идея
на новото даскало не ходи 2-3-4 дена изключват го от там и пак се връща стар изпитан метод ;-)

sun_flower
06-02-2007, 10:21
Tova,4e 6te bude v drugo daskalo,ne zna4i 4e nqma da se vijdate-ima na4ini,nali jiveete v edin grad,sblijete se i deistvai

SpOrTs_GiRl
06-02-2007, 18:33
за едното момче.. може би има начин да се виждате и извън даскало.. помисли за тва.. а за другото момче.. може би се е изплашил от реакцията ти като си разбрала, че той те харесва.. (незнам как си реагирала) или може да се е изплашил, че ти го е казал и незнае дали ти имаш чувства към него и просто да се опитва да отрече, че има чувства.. :-k

fillis
06-04-2007, 12:05
problema e 4e mom4eto koeto me odrqza parvo az mu kazah 4e go haresvam i to malko i toi mi otvarna daje kaza 4e trqbva da gvorim na 4etiri o4i no ne se stigna do tam. Sa6to taka sa6oto mom4e idva v moqta kompaniq i az sam prinudena da go vijdam kato ne iskam a az napravih gre6kata 4e go zapoznah s drugite.Posledniq pat kogato se naloji prosto imah rabota natam i go izpratih do nqkade za6to mi zvnnaha da pobarzam i az mu kazah" e mi are 4ao ti az 6te tragvam toi napravi egati viruonomiqta sqka6 sajelqva6e koeto po na4ina po koeto pona4alo se darji be6e mn strano .Prosto nz a za mom4eto ot daskalo ujasnoto e 4e napravo nz kakwo da napranq ostavat mi ve4e samo 26 dena i napravo dnes kato go gledah bqj nasmalko da go zagovorq no nemojah

lovers
06-04-2007, 12:11
Ne smqtam che nikoga nqma da go vidish :wink: Naistina e dobre da se zapoznaesh s nego telefoni,skype...Kontaktuvaite...A i ne smqtam che do 12 klas osobeno shte ti puka za nego... :roll: Takache deistvai sega dokato e vreme! :wink:

iliqnfenka
06-04-2007, 20:58
ем има време и ти ще си щастлива.. а и не енужну да се сбогуваш с първото момче ако се сближиш с него тея 30 дни може и да не се сбогувате ;)а за второто не се занимаваи.. човек или изпитва нещо или не.. тва си е чиста подигравка неговото..