PDA

View Full Version : Защо света върви към края си или поне България ?



06-01-2007, 22:04
Всеки втори гъзар и всяко второ момиче курва. Защо 90 % са някви смешници дето са мислят за фешън , кат си пострижат бритона на криво ( тип отмъщението на фризьора ) . Всяко второ лапе пуши и пие ( под лапе 11-12 годишно ) .... и още много потресаващи примери . Ако влезете във Vbox ще видите колкото си искате олигофрени в прекия смисъл на думата .
После си задаваме въпроса на къде отива България.Отива на дъното , защото още са живи такива смотаняци.

Blacklisted
06-01-2007, 22:06
За да има 10% пичове :lol:

FaceR
06-01-2007, 22:50
Защото политиците го направиха така... ,защото телевизията го направи така... ,защото на тъпия човек му е по-лесно той е по-щастлив от умния.Него не го ебе нищо ,интересуват го само мъчителните въпроси къде да отиде сутрин на кафе коя путка да забие или къде да се напие тази вечер.Същото така тъпия човек е по лесен за маниполация а някои хора имат интерес от това.Докато един умен човек си задава въпроса днес ,ще получа ли заплата ,ще успея ли да прехраня семейството си и т.н.Умния човек няма да се остави да бъде манипулиран винаги ,ще помисли ,ще си зададе въпроса аз имам ли интерес от това като гласувам за този политик примерно това че раздава кебапчета и бира безплатно няма да осигури добро бъдеще за децата ми.Но нали знаете ,че тези които живеят ден за ден не оцеляват много...така че опичайте си акъла и правете избора си сами за себе си!

machoka
06-02-2007, 01:42
Защо си мислиш, че хората които си видял представляват 'всеки втори от българските граждани'..?!

Видял си някакви отрепки и това е.. аз мога да се похваля, че 'движа' сред млади, талантливи и амбициозни хора и виждам бъдещите звезди на България, за които ти ще четеш по вестниците и ще цъкаш 'де и другите да бяха като тях'!

Не си правете прибързани заключения за каквото и да било.

Mo6no3
06-02-2007, 05:35
Имаш грешни впечатления. Това че половината хора около теб са такива значи, че си си избрал лошо обкръжение, но не и че младите в България са такива. И бъди спокоен положението не е такова както ни го представяш.

Valar
06-02-2007, 08:02
Всичко на този свят си има край!
Фешъните с уродливи бритончета се плюиат комплексарски по форума обаче на вън излизат с най-готините мадами!
Децата на по 12-13 години не само пият алкохоло драги ми авторе те вече са пробвали амфети и си пушат всяка сутрин тревица!
Всяко второ момиче е курва ТОчНО!
Седите си в кафето мили слова ала,бала!
Прави ти се на девствена ти вярваш обаче на краиа се оказва,че е въртяла свирки на половината квартал....
Иначе нее нее те не са курви! :?
Обаче имаш една огромна грешка мили ми авторе България е вече на дъното отдавна вече е потънала в лаина и помия и е там!
А най-важното е че тук някой амбицирани студентчета ни убеждават колко НЕ било така колко само ние сме попадали на такива хора те лъжат просто са безсилни пред истината! Уви!
За нас приятелю остава утехата по някакъв начин да емигрираме в западна Европа или САщ и там дори да чистим кенефите ще сме 100% по-добре!
Истината боли!
Аз като оида в чужбина ще си намеря една мома Англичанка(примерно)
ше се оженим и ще поискам тяхно гражданство!
Даже името ще си сменя защото ме е срам от мойта родина другари и другарки!
Като чуя България ще питам на техен език ама това пие ли се яде ли се кво е....!?

Blacklisted
06-02-2007, 08:23
A Валар е много жалък тип, ще се повторя - не знаеш какъв късмет имаш, че си се родил в тези "лайна", да се беше родил из дебрите на Африка е тогава щеше да е забавно и прави разлика между държава и родина, моля те.

sherry
06-02-2007, 08:29
Не мисля, че всички българи и по принцип хора деградират. Има много "смотаняци" както ти ги нарече, но по - добре да са много смотаняци, отколкото много престъпници, убийци... Познавам много интелигентни хора, които опровергават мнението ти, че почти всеки човек е смотаняк в България.

Винаги ще има и "черни овци", това е нормално...А ако искаш да кажеш, че ние, българите деградираме, замисли се, че всички ние имаме принос в това! Проблемът на хората не е ,че се правят на "фешъни", а че мразят, злобеят и са загубили доброто у себе си. Лицемерничат непрекъснато. Ако повече от нас се замислят за поведението си(а не за облеклото), то може някой ден да се променим към по - добро!

Valar
06-02-2007, 08:44
A Валар е много жалък тип, ще се повторя - не знаеш какъв късмет имаш, че си се родил в тези "лайна", да се беше родил из дебрите на Африка е тогава щеше да е забавно и прави разлика между държава и родина, моля те.
Тъп си!!!
Ами добре нека да се бях родил там по-добре ще ше да ми е!
Но ти деистваш първосигнално не се замисляш и секунда.
ОО но ти сигурно си от групата на студенчетата родолюбци и природозащитници вие ще ни промените вярвайте си! :smt005
Какво хубаво си видял ти от наща държавица хаиде пиши!?

Disrespect
06-02-2007, 08:48
Валар, балък малоумен...казаха ти да правиш разлика между Родина и държава!

Valar
06-02-2007, 08:55
Валар, балък малоумен...казаха ти да правиш разлика между Родина и държава!
Балък играе в челси!
А ти си поредното тъпо патриотче чакам още елате повече! :-D
А ти драго ми Металистче сдухано и комплексирано какво добро си видял от наща РОДИНА!?

06-02-2007, 09:02
olee kvo dobro sa videli horata ot teb ve(valar)???na danoto otiva6 mom4e :smt018 ili ve4e si tam :D

Mo6no3
06-02-2007, 09:31
Едно друго гадно метълистме ще ти отговори...


от родината съм видял страхотна природа. Природата ни е страхотна, въпреки че я разваляма е с голяма скорост и никой не я цени. В другите държави са си я развалили преди много време и са я оценили и са почнали да я пазят чак като вече са свършили белята и не разбирам защо ние не се поучаваме от чуждите грешки, а чакаме да останем без природа, за да се спрем.

LunaTriCk
06-02-2007, 09:33
к'во те ебе нали ти не си един от "тях" :?:

malka_sladuranka
06-02-2007, 10:35
Тези примери които си дал, наистина ги има, но не мисля, че се срещат толкова често. Чак пък всеки втори..... :-s

Disrespect
06-02-2007, 10:37
малко е преувеличил автора ама не е далеч от истината...

06-02-2007, 11:04
Нз в кое казвате , че бъркам . В мойто обкръжение нямам разни фешъни и олигофрени . Ама на където и да се обърна виждам по един смотаняк.
Тез дето пият от малки , който със всяка година стават още повече , ще те блъскат след няколко години по улиците с колите си.
Момичетата за какво мислят - само как да си направят косата или да си сложат грима. И това , ако е бъдещето .
Някой беше казал за убийци и крадци - замислял ли си се кои са те . Те са тези , който пушат и пият от малки . То от там се започва и после ще крадат и ще убиват защото са си провалили живота . И как няма като всяко лапе е оставено , до над 10 вечерта вън .
А полицията къде е като в дискотеките след 2-3 вечерта няма други , освен 15-17 годишните при услови , че има вечерен час от 23 часа , който не се спазва .
Закон , Полиция , Спазването му - Кажи България и всичко изчезва.
Също не съм казал , че родината ни не е от най красивите , но до няколко години няма да е , като секи хвърля боклуците си след като си изяде сладоледа или си изшпуши цигарата .

Disrespect
06-02-2007, 11:07
така е ](*,)

Rammstein
06-02-2007, 11:13
Защото нацията запада защото се циганизира и турцизира,защото не може да ни управляват османци и мангали в собствената ни държава!Културата ни запада и вече е модерно да си педерас, мангал или чалгар и да се държиш като такъв!

nikie
06-02-2007, 11:24
pisnalo mi e ot gazari feshani kulturisti futbolisti vi6isti 4algari i drugi gospodari na sveta nasqkude pisna mi ot ''pekani'' ot breikari ot ostroumnici ot vajnotii pisna mi ot originalni4ene pisna mi ot otvorki

Valar
06-02-2007, 11:30
pisnalo mi e ot gazari feshani kulturisti futbolisti vi6isti 4algari i drugi gospodari na sveta nasqkude pisna mi ot ''pekani'' ot breikari ot ostroumnici ot vajnotii pisna mi ot originalni4ene pisna mi ot otvorki
+
Писнало ми е от надути таксиджии дето си мислят,че светът е техен!
Писнало ми е от куки дето се мислят за крале!
Писнало ми е от студентчета дето ми идват в града с жигулата а след време подкарват ес-класи!
Писнало ми е от позиори(метъли,хеитър,наци налисти,рапъри!)
Писнало ми е от примиреният Бълграски народ.

Disrespect
06-02-2007, 11:33
ТОГАВА СЕ РАЗКАРАЙ!

Valar
06-02-2007, 11:37
_SL_
Защо ще ме набиеш ли!? :smt005
Ти детенце мило изобщо нямаш връзка с главния мозък много жалко...
Изобщо не знаеш какво пишеш за какво се бориш за какво спориш жал ми става! :( за теб!

Shadow_Walker
06-02-2007, 11:38
Ох, всички искат да се покажат колко са повече, а всъщност са идиоти, избиващи комплекси...
Може да е заложено в народопсихологията на българина, знам ли...
Но не само в България е така!
Обществото е деморализирано, изгубило ценностите си...
Лапетата искат да се доказват като подражават на възрастните, но в негативно отношение...след това стават гъзари и фешъни - и всичко е за да са повече от другия...защото знаят, че не са...и искат с всички сили да са над него.Конкуренцията е важна за развитието, но това не значи да се държиш като надут пуяк за да се покажеш...
Важното е да бъдеш себе си и каквото искаш да развиеш и промениш да го направиш, а не да набараш ланците и да кажеш "вижте ме кой съм"...или пък да преспиш с половината квартал за да си готин и да те обсъждат навсякъде...
Абе всичко е пълна комплексарска история, ама ще се оправи все някога.

quench
06-02-2007, 11:40
информацията действа като киселина за обществото, ей това е проблема

Mo6no3
06-02-2007, 11:46
информацията действа като киселина за обществото, ей това е проблема
И защо смяташ така?

quench
06-02-2007, 11:54
говоря за всякаква форма на информация

достъпа до информация наистина разширява кръгозора на индивида, но води до откриване на по-привлекателни ценностни системи и правила и така в един краткосрочен план се разрушават вътре-социалните групи, базирани на общи ценности, а те именно са основата на общоприетия морал - и така се проявяват 2 тенденции - първо, липса на бариери и граници на морала
2. постоянно изменящи се норми, преливащи една в друга, общество от нагаждачи и хамелеони

Disrespect
06-02-2007, 11:57
_SL_
Защо ще ме набиеш ли!? :smt005
Ти детенце мило изобщо нямаш връзка с главния мозък много жалко...
Изобщо не знаеш какво пишеш за какво се бориш за какво спориш жал ми става! :( за теб!

мерси за съчувствието

Muse_of_Madness
06-02-2007, 12:03
говоря за всякаква форма на информация

достъпа до информация наистина разширява кръгозора на индивида, но води до откриване на по-привлекателни ценностни системи и правила и така в един краткосрочен план се разрушават вътре-социалните групи, базирани на общи ценности, а те именно са основата на общоприетия морал - и така се проявяват 2 тенденции - първо, липса на бариери и граници на морала
2. постоянно изменящи се норми, преливащи една в друга, общество от нагаждачи и хамелеони
+криворазбрани идеали.

quench
06-02-2007, 12:03
те се вписват в нагаждането и крайния конформизъм ;)

second_heartbeat
06-02-2007, 13:55
Госте, ти само от външен вид ли съдиш.. и аз имах подобна гледна точка на нещата, но с времето се промени. От това, че някой бил "фешън" не можеш да съдиш дали е глупав и безмозъчен и че ходел надуто. Той може да си ходи съвсем обикновено, но ти като се влияеш от общоприетите норми за "фешънчета" си правиш извода за тоя човек. Не, не защитавам фещъните! Дори презирам по-голямата част от тях и описанието, което даде е вярно за повечето, но не можа да слагаш абсолютно всички под един знаменател. А за тия дето стават курви на 12, 13.. ами тъй като все още не могат да мислят трезво и да преценяват нещата, като някой им каже, че са красиви, че ги обича и т.н. те полудяват от щастие и почват да обясняват колко много обичат определения човек и как са готови да направят всичко за него. Съответно след това този човек се възползва от тях и после от тези момиченца се появяват 535465654 еднакви теми в тоя форум. А това не е само в България. Всичко тръгва от отношението към дадения човек през израстването му и от средата в която се намира.

DraK
06-02-2007, 14:19
Тази тема ми се стори интереста и като се зачетах стигнах до извода че в България няма управление на подрастващите . Тряббва да се стегнат малко , защото ако ни оправляв тези дето ся се праят на модерни , а всъщност са много тъпи , няма да има България , а само Турция а 1/2 от българите ще са в чужбина .

Бунтар
06-02-2007, 15:26
Иде краят на светаааааааа! Спасявайте сееееее! *закрива главата си с ръце и хуква да бяга, препъвайки се в падналите си гащи*

Blacklisted
06-02-2007, 20:25
Добре дошли на Земята ебаси, т'ва ако си мислите, че е само в България... ROFLMAO!!! :-D

InitialD
06-02-2007, 20:39
Всеки втори гъзар и всяко второ момиче курва. Защо 90 % са някви смешници дето са мислят за фешън , кат си пострижат бритона на криво ( тип отмъщението на фризьора ) . Всяко второ лапе пуши и пие ( под лапе 11-12 годишно ) .... и още много потресаващи примери . Ако влезете във Vbox ще видите колкото си искате олигофрени в прекия смисъл на думата .
После си задаваме въпроса на къде отива България.Отива на дъното , защото още са живи такива смотаняци.

Мене не ми отваря Vbox-а така че ..много ме е*е!А иначе това че затъваме го знам от деня в който започнах да ходя на училище!

shadow4e
06-02-2007, 20:57
Не един път съм го казвала. Щом се мислиш за нещо повече от тях, значи си подбирай друга среда, която да отговаря на твоята представа за забавни и интелигентни хора.

LiL_Z
06-02-2007, 23:00
a be bulgariq si e suuuuper tiq si4kite ne6tda det gi izbroi gi ima i v angliq i su6to taka v nagliq mnogo ot horata sa bolni ot spin imat deca na po 16-17 dabeli sa 11-12 godina zapo4vat da praat sex.iskam da vi kaja 4e bg e vuuuuuuuuuurha

Vikitooo
06-03-2007, 06:54
BG-VARHA?! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Disrespect
06-03-2007, 08:51
хъхъхъхъхъхъ...

Sam90
06-03-2007, 10:21
Да, наистина има издънки, но не може да кажеш, че 90% са така.
Всичко на света е създадено с баланс - така е и със хората. Трябва да има баланс между "доброто" и "злото". Винаги ще има "нормални хора" и "отрепки", просто защото това е живота. Това, че България върви към края си не е вярно, според мен. Напротив. Аз мисля, че много неща се подобряват - хората се подобряват. Нещата започват да стават по-открити, хората стават по-толерантни. Мисля, че се приближаваме все повече към нормалните държави. Естествено, има още мноооооого време, докато стигнем там, но ако всички гледат с песимизъм и си кажат "КРАЙ", тогава никога няма да стигнем! :smt006

sladko_bebchence
06-03-2007, 11:03
za6toto imat nujda ot svqstno momi4e kato men.ne se obli4am ve6yn nito sym s briton na 1 strana.klip4eta vyv vbox nqmam 6toto vinagi kogato si napraq album sys snimki i go ka4a tam go iztrivat zna4i sym prekaleno qka za tam.az sym normalno sladko hubavo qko momi4e ;))

Eagle_13
06-04-2007, 00:09
Ми как няма да сме на това дередже.Аз не виждам как може да сме на друго.
Ще цитирам една песен на Ice Cream - Да бъдем хора просто тя показва точно това което е в момента.
Една странна мисъл днес малко ме тревожи
За едно обжество, което вече се разложи,
За един морал, който някъде изчезна,
За един народ в дъното на бездна.
-----------------------------------------
Така е и вече не е мисъл а рялност.Всичко това вече се случи.Няма връщане назад.Грозна сцена.Интересното е че не е само в България а навсякаде е подобно положението.Самоче при нас се осеща много повече.И можеби не нашото поколение а следващо ще пати за тази безодговорност допусната от самите нас.
--------------------------------------------------
Едно ново поколение, от което сме и ние,
И за което ще се борим да не се самоизтрие,
Кажете хора струва ли си да живеем все така,
И бъдеще да няма дори за нашите деца.
---------------------------------------------
Точно така е пълна мизерия незнам дали дъното е такова а и неми се гледа нагоре защото светлината одавна е изчезнала но всеки има малка надежда малко по малко да започне да се нарежда.
---------------------------------------------------------------
Точно така без да се преовеличава
На всички ни е ясно какво точно става,
Повечето млади говорят за треви
И повечето не знаят кой е Левски дори.
А всъщност кой е той и за какво се е борил
Та нали един българин в земята го е заровил,
Предал го е неговият собствен народ,
За който е воювал да има по-добър живот.
-----------------------------------------------------------------
Това е просто част от песента.Надявам се българските герой да се помнят вечно а не след време да хората да незнаят кой е Вазов, Левски, Ботев, Аспарух, Крум и останалите който са направили нещо епохално за тази държава.Ако забравим нашите герой и история сами ще се самозатрием.Ето ви и пример ония ден питах един малък:"Знаеш ли какво е 24 май" и той най-безцеремоно"Тогава несе учи, почивен ден е".Полудях питах го дали знае за Кирил и Методи не беше чувал за тях.Та той е втори клас.Нему е простено.Просто това в училищата е безобразие.На какво ги учат тези деца незная.Просто немога да си представя как вече няма свястен учител :(
---------------------------------------------------------
Но това ли е свобода всеки да прави каквото си иска
И уж свободни в стената да ни притискат.
Не сме под робство, но сме умствено поробени
И чувствата ни вече са изцяло отровени.
Човек го хваща страх да погледне напред,
Защото нищо тук не ни е наред.
Крадци и убийци вече много станаха,
Пък и само за тях слушаме сякаш други не останаха,
Но още има хора, който казват на глас,
Че доброто е някъде в нас.
Нужно ли е това, кажете ми сега
Да слушаме единствено за лошите неща,
Които ни заобикалят от всички страни
И ни карат да се чувстваме винаги сами.
------------------------------------------------------------------------
Така е.От всякаде ни намилат само лошите неща.Одавна несъм чул нещо добро по новините.Всичко се прави с цел да ни сломи духа.Да започнем и ние всяка вечер да пием по една голяма или да пушим или да се боцкаме, защото трябва да се отдалечаваме по някакъв начин от проблемите.Всичко това ме навежда до мисълта, че ще се самозатрием след 2-3 поколения.Надявам се някой да се сети и за нас гражданите на най-великата страна, защото БЪЛГАРИЯ е наистина една вековна страна с много традиции и просто уникална с нейната красото но политиците ни смятат само за избиратели който определят дали тази партия ще гушне повече пари от онази ако спечели изборите.Всичко това се повтаря повече от 18 години.Децата деградират заради родители те си, те пък заради негативизма който се насажда от телевизията, те пък заради хонорарите от горе.Всичко това е еда огромна машина задвизщасе от нашите оправници стигаща до нас.И само веднъж на 4години се сещат да погледнат и към народът който се опитват да унищожат.
Да за мен това деградирало общество е логично.След като тези който те оправляват са болкуци и ти ще си боклук.Най интересното ми е защо още се провеждат избори като е без значение кой ще ни оправлява никой и без това нищо не прави.Другото което е за тук е защо хората още гласуват.Оставете ги веднъж без нито един глас да се осетят, че не правят нещо както трябва.
Но неможе да се търси вината само у тях.И ние не правим нищо по въпроса за деградирането.Всички спомагане за тази разруха.Повечето от нас дори нямат навика да използват кошчето да си хвърлят отпадъците.Тази пролет бях на екскурзия в Италия и Франция там хората са 3 пъти по спокойни, чистичко да те е страх да вървиш по тротоара да не го изцапаш.Прилежно направено.Просто невероятно.
Ем хора всичко зависи от нас, ние живеем тук ние сами трябва да напрвим нещо това е единственият начин :(