PDA

View Full Version : help me plsss plsss plsss



teen4eto_f
06-01-2007, 21:41
Хора на някой случвало ли му се е да има мн силно бяло течение...след като вече води полов живот..на какво може да се дължи това и как може да се излекува помогнете моля ви..

Schneeflocke
06-02-2007, 07:59
Хора на някой случвало ли му се е да има мн силно бяло течение...след като вече води полов живот..на какво може да се дължи това и как може да се излекува помогнете моля ви..

Има едно нещо, викат му гинеколог и обикновено се намира в болницата... По принцип, докато течението е бяло, няма проблем, дори и да е по-обилно, но все пак...зависи за какво количество говорим...

pisito
06-02-2007, 15:25
Хора на някой случвало ли му се е да има мн силно бяло течение...след като вече води полов живот..на какво може да се дължи това и как може да се излекува помогнете моля ви..


nai dobre otidi na lekar toi nai dobre moje da ti kaje kakvo ti ima.az su6to imam bqlo te4enie i nakraq se okaza 4e imam rani4ka na 6iikata na matkata koqto ne se lekuva tui 4e ne otlagai a vuzmojno nai skoro otidi na lekar!!!

kis4ety
06-02-2007, 15:26
Pii hap4eta.Ima specialni ha[4eta za takiva ne6ta,no purvo se dopitai do lekar ili genekolog za da razbere6 ot kakvo moje da e.

06-02-2007, 18:41
В повечето случаи засиленото течение говори за гъбички.
Имайки в предвид обаче, че водиш полов живот, като едното нищо може и да е нещо друго.
Иди на гинеколог. Лесно е - минаваш през личния си лекар, казваш, че искаш направление за гинеколог, казваш там някакво оплакване, че имаш бяло течение, уговаряш с час с гинеколога и отиваш.

Едно съветче: иди с дълга широка пола, за да не ти се налага да се разкарваш гола до кръста из кабинета ;)

A_Loving_Girl
06-02-2007, 22:21
В повечето случаи засиленото течение говори за гъбички.
Имайки в предвид обаче, че водиш полов живот, като едното нищо може и да е нещо друго.
Иди на гинеколог. Лесно е - минаваш през личния си лекар, казваш, че искаш направление за гинеколог, казваш там някакво оплакване, че имаш бяло течение, уговаряш с час с гинеколога и отиваш.

Едно съветче: иди с дълга широка пола, за да не ти се налага да се разкарваш гола до кръста из кабинета ;)


=D> =D> =D> =D>

Seducti0n
06-03-2007, 06:25
В повечето случаи засиленото течение говори за гъбички.
Имайки в предвид обаче, че водиш полов живот, като едното нищо може и да е нещо друго.
Иди на гинеколог. Лесно е - минаваш през личния си лекар, казваш, че искаш направление за гинеколог, казваш там някакво оплакване, че имаш бяло течение, уговаряш с час с гинеколога и отиваш.

Едно съветче: иди с дълга широка пола, за да не ти се налага да се разкарваш гола до кръста из кабинета ;) Подкрепям изказаното вече мнение.Само да допълня,че освен гъбички-бялото течение,може да бъде и сиптом на някаква инфекция.Тя може да съществува и без едно момиче да води полов живот.Отиди на гинеколок,той ще те прегледа може да ти вземе секрет след,което ще ти предпише хапчета или спациални свещишки,ако въобще имаш някакъв проблем който изисква лечение.Също така уточни и това че не си девствена.Успех мила. :wink: