PDA

View Full Version : Бъди перверзен...?!?!



Fliubenata
06-01-2007, 21:49
Хора как да бъда по-перверзна или по-то4но какво трябва да правя?как да накаарам гаджето ми да е доволно?абе изобщо вие какво разбирате под това едно моми4е да бъде перверзно..??пишете pls

Adwokat
06-01-2007, 21:55
mi dokat pravite seks mu burkai v nusa ili toi f tvoq.. tova e perverzno :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Fiola
06-01-2007, 22:04
Застани пред огледалото и изпробвай перверзни погледи и мазно облизване! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 По-тъпа тема гавра не бях чувала! Ей дано някой ден напишат наръчник по перверзнотия, че туко виж наистина някой не знае :smt005 :smt005 :smt005

tin4eto91
06-01-2007, 22:06
to otvatre si idva da si perverzen :wink:

turn+me_
06-01-2007, 22:08
''BUDI PERVERZEN'' nqma takiva filmi , ili si, ili ne si :lol: i nikoi ne moje da ti dade suvet, za6toto, za da si perverzen, trqbva da ima6 NACHINA, a ne zau4eni ne6ta...v smisal, kakto vinagi , ne e vajno kakvo TO4NO pravi6, a KAK go pravish ! 8)

06-01-2007, 22:18
Хора как да бъда по-перверзна или по-то4но какво трябва да правя?как да накаарам гаджето ми да е доволно?абе изобщо вие какво разбирате под това едно моми4е да бъде перверзно..??пишете pls

Хахаха, нека позная malka(ta)_sladuranka, но нерегната? Не, това също е тема по която универсални съвети няма, пък и ти намери къде точно да я пуснеш. Освен като се регнеш да драснеш едно л.с. на nikoletata за основни насоки, друго не виждам какво повече.

Btw, Fiola, не знам в твоя град, в твоя квартал, на твоята улица, в твоята къщичка, в твоята стая... също и в твоите илюзии, че имаш каквато и да било музикална култура как е, но по принцип Linkin Park са нео метъл и алтърнатив като KORN, например! :wink:

Fiola
06-01-2007, 22:43
Хора как да бъда по-перверзна или по-то4но какво трябва да правя?как да накаарам гаджето ми да е доволно?абе изобщо вие какво разбирате под това едно моми4е да бъде перверзно..??пишете pls

Хахаха, нека позная malka(ta)_sladuranka, но нерегната? Не, това също е тема по която универсални съвети няма, пък и ти намери къде точно да я пуснеш. Освен като се регнеш да драснеш едно л.с. на nikoletata за основни насоки, друго не виждам какво повече.

Btw, Fiola, не знам в твоя град, в твоя квартал, на твоята улица, в твоята къщичка, в твоята стая... също и в твоите илюзии, че имаш каквато и да било музикална култура как е, но по принцип Linkin Park са нео метъл и алтърнатив като KORN, например! :wink:
Huh? Dude какво си мрънкаш там? Не разбирам въобще за какъв LP ми говориш...

06-01-2007, 22:57
Хора как да бъда по-перверзна или по-то4но какво трябва да правя?как да накаарам гаджето ми да е доволно?абе изобщо вие какво разбирате под това едно моми4е да бъде перверзно..??пишете pls

Хахаха, нека позная malka(ta)_sladuranka, но нерегната? Не, това също е тема по която универсални съвети няма, пък и ти намери къде точно да я пуснеш. Освен като се регнеш да драснеш едно л.с. на nikoletata за основни насоки, друго не виждам какво повече.

Btw, Fiola, не знам в твоя град, в твоя квартал, на твоята улица, в твоята къщичка, в твоята стая... също и в твоите илюзии, че имаш каквато и да било музикална култура как е, но по принцип Linkin Park са нео метъл и алтърнатив като KORN, например! :wink:
Huh? Dude какво си мрънкаш там? Не разбирам въобще за какъв LP ми говориш...

Виж си отново профила, мила! Май си забравила една глупост, която си написала в едно от полетата там! :wink:

naia
06-02-2007, 07:13
da mu govori6 mursotii da se stimolira6 sama i takiva raboti

bungle
06-02-2007, 08:19
Да му кажеш " Искам да ме разцепиш от чукане" ,а после сама да поемеш инициативата. Да го целуваш по цялото тяло, да му пъшкаш на ушето, да го съблечеш, дори да оближеш всеки милиметър от тялото му. И после сама да застанеш в каквато поза искаш ( или любимата му) и да го подканиш да си свърши работата.

Хахахаха, ох, нещо от този сорт. :-D

sinful`girl
06-02-2007, 08:23
Перверзността си идва от вътре!!

`Death`Whore``
06-02-2007, 08:30
Глупаци, перверзността означава липса на задръжки.

bungle
06-02-2007, 08:44
Глупаци, перверзността означава липса на задръжки.

Аз казвам същото , само че описателно. :-D

cacegka_3a_cekc
06-02-2007, 14:09
to otvatre si idva da si perverzen :wink:


dam taka e..naprimer as sam si perverzna :smt005 :smt005 :smt005

CMexyPaH4e
06-02-2007, 14:14
Napii se shti padnat zadrajkite i shte stanish mnogo barzo perverzna! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

voinika
06-02-2007, 14:15
Трябва да му лапаш пишката в училище и пред хора.

Sam90
06-02-2007, 14:52
Глупаци, перверзността означава липса на задръжки.

;) съгласен. Трябва да ти идва отвътре, трябва да си без граници - да си готов на всичко в името на доброто изкарване...и тогава се получават чудеса :smt016 :smt016

RunawayLove_
06-09-2007, 19:46
mi dokat pravite seks mu burkai v nusa ili toi f tvoq.. tova e perverzno :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

tova ne e perverzno tova e leko kazano brutalno

WaKo
06-09-2007, 21:12
Това дето каза bungle е най-точно - а аз бих добавил - да си го искаш - аз много се кефя на момичета, които си искат и си го казват - искам да се ебем и готово, това е. Аз съм готов, тя е готова и всичко е ОК. А не да искаш, ама момчето, ако не подхване инициативата всичко да си остане така. В общи линии действаш по-брутално, инициативата да е при теб - бих се изкефил яко да ми каже - искам да се галя пред теб или нещо такова

`Death`Whore``
06-09-2007, 22:07
аз много се кефя на момичета, които си искат и си го казват - искам да се е*** и готово, това е. Аз съм готов, тя е готова и всичко е ОК. А не да искаш, ама момчето, ако не подхване инициативата всичко да си остане така.
Това не е перверзност, а е нормално поведение на зрял човек, който знае какво и с кого иска. За мен жена, която чака приятелят И да поиска секс, има сериозен проблем. Най-вероятно психически. И тя в 99% от случаите не изпитва удоволствие от секса.

PoLiToOo
06-09-2007, 22:15
to otvatre si idva da si perverzen :wink:

напълно съгласна :smt023

WaKo
06-10-2007, 07:35
аз много се кефя на момичета, които си искат и си го казват - искам да се е*** и готово, това е. Аз съм готов, тя е готова и всичко е ОК. А не да искаш, ама момчето, ако не подхване инициативата всичко да си остане така.
Това не е перверзност, а е нормално поведение на зрял човек, който знае какво и с кого иска. За мен жена, която чака приятелят И да поиска секс, има сериозен проблем. Най-вероятно психически. И тя в 99% от случаите не изпитва удоволствие от секса.

Не ме разбра точно. Имах предвид да си го поиска по начина, по който си написала ти в предишния ти пост, не просто да си го поиска. Но и за другото си права, но не можеш да си представиш колко много, да не кажа 80-90% от момичетата са точно както ги описа - ако не си поискаш те няма да си поискат сами. Даже съм си правил експерименти с някои такива - виждам я, че го иска, показвам й, че и аз го искам, но не правя нищо по въпроса - чакам я тя да си поиска и тя не си поисква. Така са ужасно много момичета - ако момчето поеме инициативата в началото става работата, но ако не направи нищо, колкото и да искат няма да се престрашат да си кажат

`Death`Whore``
06-10-2007, 07:37
Сам ги нарече "момичета". :)

marina star
06-10-2007, 07:40
za men sexualnostta e ne6to koeto ti idva ot vatre i ne se u4i.tova dali 6te bade6 nejna ili perverzna e vapros na temperament i ako sa6tnostta ti e 4uvstvitelna i nejna nqma kak da iska6 da bade6 perverzna i obratnoto
spored men pe4eliv6iqt hod e da se otdade6 izcqlo na jelaniqta i emociite si bez da misli6 za tova dali e pravilno ili ne,kogato si istinska nepremenno 6te bade6 ocenena

06-11-2007, 10:44
абе кво ви става на вси4ки?кво толко ви е мерак да сте перверзни?ако не си не си-тва е.то си е вродено.е, не отри4ам 4е ако не ми го казваха сигурно и аз 6тях да питам как се става,но като такава ви го казвам наи-искрено-не може да се придобие,6том не си зна4и не си.освен примирение...

rusalkov
06-11-2007, 11:46
Поемай го навсякъде и му изсмуквай семето до последната капка.Ако искаш да си още по така пробвайте групов секс.

06-11-2007, 11:47
dokato ti go ruga brukni s prust v anusa mu :smt005 :smt005 :smt005