PDA

View Full Version : Червени Точици



некоя си там
06-01-2007, 23:12
Здрасти all....да ви питам...на краката си имам некви червени точици....не е като ги гледаш отдалеч само като ги гледаш отблизо се виждат де..... :?
Нзн дали съм го обяснила правилно,но нещо за премахването им?
А и от мантуто #-o имам още белег....ама то стана релефно .....изпъкнало :( как да се маха
моля ви не ми се бъзикайте само сериозни отг. плс

Jamalska
06-02-2007, 08:22
Уу хм такъв белег до сега не съм виждала човек,който да е успял да о махне...аз го имам вече толкоява години...пробвах и с Контратубекс ама не стана

MaG1to
06-02-2007, 10:32
abe ne se pritesnqvai pove4eto mi priqtelki im e ostanal takav beleg edin za4erven i izdut.. na vseki moje da se polu4i ne e bolka za umirane ;] a i nqma kak da se mahne.. [-X a tezi 4erveni pap4ici ot kakvo sa ti polu4eni ot brasnene li ot kakvo .. ili prosto taka se se poqvili... s vremeto sig 6te iz4eznat ili gi maji sas mentolov spirt moje i da pomogne ;] obiknoveno pomaga pri pap4ici 6toto men mn me hapqt komari i balhi i mn gi raz4esvam i si gi maja s mentolov spirt i se zali4avat papkite.. :D ama nz ve4e tvoite kakvi sa aide uspeh ;-)

Buhtaaa
06-02-2007, 12:59
chervenite tochci ili sa ot epilirane/brysnene ili ot izsushavane na kojata za belega na manuto samo s lazer ;)

be3by
06-02-2007, 16:25
em belega ot mantyto ne sa maha p1k za 4ervenite to4ici moje da ako si si obezkosmqvala krakata a moje i ot slynceto polzvai nqkak1v krem

christina_aguilera
06-02-2007, 16:32
Може би ми е тъп въпроса, но какво е манту? 8-[

LoVe_RuSlAn
06-02-2007, 20:20
Maleeeeee do kyde stigna bylgarskiq narod da ne znaqt elementarni ne6ta kato mantu..Az tfa v pyrvi klas go znaeh bojeeee.....

Rock & Roll Queen
06-02-2007, 21:05
Maleeeeee do kyde stigna bylgarskiq narod da ne znaqt elementarni ne6ta kato mantu..Az tfa v pyrvi klas go znaeh bojeeee.....
ХАхаха и ти се мислиш за по-интелигента като знаеш какво значи това?! Хихи..ех,ех..
А мантуто, това е една ваксинация, след която ти остава един изпъкнал белег, ама как се маха не знам.

beautiful.soul
06-02-2007, 21:14
И аз имам белег ама мноо ме кефи някъф гладък е... и съм го кръстила "копчето на страста" и някой като ме пита кво ми е тва му викам че ми е копчето и като го натиснат се възбуждам и винаги като съм го казвала тва са ми го натискали аххахаа

love in the darkness
06-03-2007, 12:15
Maleeeeee do kyde stigna bylgarskiq narod da ne znaqt elementarni ne6ta kato mantu..Az tfa v pyrvi klas go znaeh bojeeee.....
А ти кат си толко умна що не й го обясниш?

За точицитеаз имам такива след като се епилирам,а твоите постоянни ли са