PDA

View Full Version : ефект на тревата



06-02-2007, 05:18
така понякога веднъж ми е некво такова смешно всичко и радосно некво такова съм бърз и жизнен такъв а друг път не мога да помръдна привиждат ми се разни глупости в периферното зрение мисля си некви тъпотии и цикля от кво зависи как ще е защото първото по ме кефи да се хиля и да беснея особено като съм на даскало почвам да ги дебна всички и да се опитвам да ги стресна :P

IdiOtKa
06-02-2007, 06:46
Тва зависи от процентите канабиноли в тревата някои канабиноли са за смях други за цикъл , в момента не се сещам точно кои бяха за смях и кой за циклене..

06-03-2007, 00:19
А аз да се оплача..
Когато за втори път пуших трева (и ме хвана за първи път) докато се качвах по стълбите имах чувството, че не мога да дишам, ушите ми заглъхнаха и чувах само сърцето си, гадеше ми се, също така не виждах, виждах само някви звездички.. После като седнах на чина имах чувството, че всеки момент ще умра, сериозно.. Не можех да дишам, да виждам, да чувам, лицето ми беше изтръпнало, очите също (знам, че тва е нормално) Чувствах се няква отпусната, но в същото време неспокойна.. И не знаех какво да правя.. Да отида до фелшера (тъпо, ноо.. притеснявах се) или да си нарежа ръката, за да се осъзная (сериозно си го мислех) Просто ми се искаше да умра.. Беше ужасно..
А когато ме хвана за втори път беше толкова различно и хубаво.. Ходя без никакви усилия.. Пак бях изтръпнала, но беше адски приятно..
Когато някой ми говори, сякаш шепти.. светлините ги виждах като нещо уникално, с периферното си зрение виждах някакви движещи се предмети, получавах някви приятни тикове..
Абе съвсем различно беше..
Възможно ли е пърия път тревата да е била друсана? Шото беше адски гадно изживяване..

enclave !
06-03-2007, 00:36
Я не говорете глупости ! Няма сорт за "смях", сорт за "цикъл", за "спек", за "филм" и незнам си още за кво...... има силна трева, има чук, има и жмел. Това е. Само по сила се различават, всичко останало е до психика ! Ако искаш можеш да си направиш всеки път приятен филм...... стига сте писали глупости вече, плийз 8)

enclave
06-03-2007, 00:54
P.S.: Я се замислете тогава - всеки от вас сигурно е взимал граме и как тогава от едно и също граме един път като си свиете и пафнете можете да забиете в тъп филм, а друг път да не ви спре устата от приказки и смях ?! Кво на сяка глава от едно растение й мутира ДНК-то по различен начин та затова ефекта е различен ли ?! :smt005 н'дейте са излага бе...... а за това дали може да е била друсана - определено да, друсаните масета така действат по принцип и много смазват физически..... голям шит е :smt012

IdiOtKa
06-03-2007, 15:22
Химичните вещества, отговорни за действието на марихуаната върху психиката, се наричат канабиноиди. От тях най-важен е делта-9-тетрахидроканабинолът (THC), чието съдържание варира от 0 до 20% в зависимост от сорта коноп, приложените методи за обработка и условията на съхранение, но най често е в интервала 1-10%. Сред другите канабиноиди съществен ефект имат канабидиолът (CBD) и канабинолът (CBN). С времето съдържанието на канабиноиди в марихуаната намалява, като процесът се ускорява под действието на светлина, повишена влажност и/или висока температура. Сортовете коноп, в които съдържанеито на канабиноиди е под една гранична стойност (обикновено около 0,2%) се оценяват като индустриални и следователно неподходящи за добив на марихуана...


не ми се тарси в момента ..но в промена може да намериш това което те интересува ... да де ако те интересува !

06-03-2007, 18:36
Химичните вещества, отговорни за действието на марихуаната върху психиката, се наричат канабиноиди. От тях най-важен е делта-9-тетрахидроканабинолът (THC), чието съдържание варира от 0 до 20% в зависимост от сорта коноп, приложените методи за обработка и условията на съхранение, но най често е в интервала 1-10%. Сред другите канабиноиди съществен ефект имат канабидиолът (CBD) и канабинолът (CBN). С времето съдържанието на канабиноиди в марихуаната намалява, като процесът се ускорява под действието на светлина, повишена влажност и/или висока температура. Сортовете коноп, в които съдържанеито на канабиноиди е под една гранична стойност (обикновено около 0,2%) се оценяват като индустриални и следователно неподходящи за добив на марихуана...


не ми се тарси в момента ..но в промена може да намериш това което те интересува ... да де ако те интересува !искаш да кажеш че може да ми се бъгне тревата ако я държа мн време :o