PDA

View Full Version : АКО МОЖЕ И НА МЕН ЕДНО СЪВЕТЧЕ....



denislav.92
06-02-2007, 06:19
Здравейте, моля ви посъветвайте ме какво да правя...сега съм 8-ми клас и незнам къде да ходя да уча догодина.Честно казано, нищо не ме влече,нямам лични амбиции и едно такова безотговорно се отнасям малко.... :lol:
Много исках да вляза след 7-ми клас в Икономиката,но на изпита по Български имах 4,820, а по Математика- 2,850 и за тези 150 стотни,които не ми достигнаха неможах....и тази паралелка там е само за тези,които са след 7-ми клас.
Та мисълта ми е къде да ходя?!Исках езикова гимназия,ама пак не става защото е след 7-ми клас,а аз съм си и русначе на половина така че страхотно бих се справял с руски и български например.
Сега оценките ми са в трагично състояние, даже и 3-ки ще имам за годината,по Алгебра и Геометрия,иначе другото е СУПЕР.
И наистина незнам къде ще ходя....

BlueDevil
06-02-2007, 06:52
Ако толкова искаш Икономическа или Езикова гимназия, може ако има свободни места да влезеш с приравнителен изпит.

06-02-2007, 07:46
ot kude siiiiiiiiiiiii? az u4a v ikonomikata v pz

Seducti0n
06-02-2007, 08:45
Охо здравей,Дени.Моя съвет е да си потърсиш у-ще което да отговаря поне на малка част от изискванията ти,но и да бъде с прием след 8-ми клас.Подкрепям мнението на Blue_Devil{F},че има и приравнителни изпити,но те не дават много големи шансове.Успех. :wink: