PDA

View Full Version : Spe6no e!



06-02-2007, 07:48
Dneska si brusnah rucete, oba4e qvno sum natiskala pove4e otkolkoto trqbva. Sega kojata mi e protrita i 4ervena! Sled okolko edin 4as trqbva da izlizam! POMAGAITE!!!!!!!!!!

Jamalska
06-02-2007, 07:50
ИЗБРЪСНА ГИ?!?!?!

Mimka_sweet
06-02-2007, 07:54
Намажи ги с крем , а около час тряа да ти поминат :-D

sherry
06-02-2007, 08:20
Що не ги махна с епилатор, пак щяха да са червени, ама поне шяха по - дълго да са ти без косми.

Аз от скоро си ги махам с епилатор, всички ме питат защо, нямало нужда да ги махам и т.н.,ама мен ме кефи така. Супер чисто и гладичко, мн яко. Не ги бръсни, с епилатор. И ги махай на предния ден, преди да излизаш. Как очакваш да ги махнеш час преди излизането си и кожата ти да е в чудесно състояние?

miloto na miloto:P
06-02-2007, 09:17
Що не ги махна с епилатор, пак щяха да са червени, ама поне шяха по - дълго да са ти без косми.

Аз от скоро си ги махам с епилатор, всички ме питат защо, нямало нужда да ги махам и т.н.,ама мен ме кефи така. Супер чисто и гладичко, мн яко. Не ги бръсни, с епилатор. И ги махай на предния ден, преди да излизаш. Как очакваш да ги махнеш час преди излизането си и кожата ти да е в чудесно състояние? podkrepqm!

Jamalska
06-02-2007, 09:27
Кола-маска рулз..не боли и не се зачервява..поне при мен(това май го пиша за милионен път у тоя форум..мн ме е впечатлило:)