PDA

View Full Version : Molq pomognete!!!



wild_r.o.s.e.
06-02-2007, 09:05
Nablijava lqtoto a az imam problem s banskiq. Imam malki cici i neznam kakav model banski da si kupq. Drugite 4asti ot tqloto mi sa super- slaba sam i visoka. Ako moje pishete vie kak se podgotvqte za letniq sezon.
Molq pomognete!

Seducti0n
06-02-2007, 09:16
Здравей.Моите гърди също не са голями но това не бива да комплексира както мен така и теб и още многото момичета с подобен проблем.Хубаво е да използваш бански с чашка защото така ще подчертаеш формата им.Горна част-тип триъгълник не ти препоръчвам, защото по тази начин гърдите ти тъй като са малки че изглеждат как да се изразя като разпльокани-от личен опит го казвам.Моят бански е боксер с чашка за горно на морски мотиви-мидички,рапанчета и т.н.Също така е добре да използваш бански които не са едноцветни-с повече украски -цветя,фигурки и т.н-така гърдите ти ще изглеждащ оптически по-големи.Това е мила.Тази година са модерни банските с парео-шалче-седи много секси вързано около кръстчето. :lol:

06-02-2007, 09:20
Mnogo ti blagodarq za otgovora Cveti

rali4ka91
06-02-2007, 09:31
Ами купи си бански или с чашки или с триъгълници(но с подплънки на триъгълниците).Ярки цветове и да не е едноцветен банския ;)И както казваш - имаш хубава фигура.Компенсирай размера на бюста като подчертаеш например дупето( за целта си купи бански тип бикини, а не боксерки).И запомни, че големия бюст не е най важното ;) Масово момичетата са недоволни от големината на бюста си, а мн малко са момчетата които оценяват момичето по гръдната обиколка ;) Така че място за притеснение няма! ;)

be3by
06-02-2007, 16:27
mi s triygylnik ama trqa da e s podpl1nki :D i pri men e taka i az s1m si s triy1lni4eta

gabrielka@a
06-03-2007, 07:28
Ако е надиплен ще изглеждат по-големи! ;-)