PDA

View Full Version : HAHA NA KRAQ AZ SUM PREEBANIQ



_^CoMpLeTe_LoOsEr^_
06-02-2007, 10:52
:smt006 :smt006 :smt006 zdraveite pomnite li me?az sum onq det ka4va temata za momi4eto koeto mn haresva oba4e tq nali me otrqza i posle pak me potarsi da izlizame zaedno i tn...emi sled izvestno vreme se sabirahme na edno kupon4e i az se ponapih taka da se kaje i tq mi kaza 4e mejdu nas ne moje da ima ni6to drugo osven priqtelstvo #-o #-o #-o mn sum q kefel ma kato priqtel [-( [-( [-( i az kak 6te da e donapih si se taka 4e na drugiq den hodih cql den kato prilep ma tva e dr vapros :-k :-k :-k iii posle se sabrahme otnovo sled vreme i togava tq naprai ne6o koeto ne bqh o4akval.na kupona se natiska s nai-dobriq i fr i onq tapak vmesto da napravi ne6o po vaprosa 6ot mn dobre znae za moite 4uvstva kum neq si q prie kato stoi ta glei ](*,) ](*,) ](*,) sq nz kvo da pravq dea rasurdih se na fr si ma mi e nekvo guzno i nz na koi kvo da kaja ](*,) ](*,) ](*,) daite savet4e pls :smt017 :smt017 :smt017

Valserp
06-02-2007, 10:59
Мисля, че е време да ти порастнат топки и да станеш мъж - момичето вече веднъж те е отрязало и няма да си промени мнението.
Не я кефиш, не я привличаш, грозен си, скучен си, лепка си или просто не си неин тип - не ставаш за нея.
Следващата, моля.

Digital
06-02-2007, 11:03
Еми отиваш и казваш "абе ей путкo, не ми пука за теб мама ти деба. да те еба в грозния фейс, твойта пичкa матерна. да ми ядеш куpа".
Това винаги помага. Даже може и да те хареса, повярвай ми.

Totally`Erected
06-02-2007, 11:08
Значи слушай сега внимателно



Отиваш при нея и тоя твоя "приятел" да си "поговорите" ( но за всеки случай си вземи бухалката да вдъхваш РЕСПЕКТ , и тогава може да почнете да си говорите :D :D ! )


Сега майтапа на страна .. аз ако бях щях да си продължа отношенията и с двамата все едно нищо не се е случило , да не ти пука .. виж ся .. имай малко самочувствие -> Щом тя не те иска , значи тя ГУБИ ! :smt016

sinful`girl
06-02-2007, 11:14
Мацката те е отрязала и явно,че няма да си промени отношението.А тва че са се натискали с приятелят ти е кофти,ама в крайна сметка,тя е харесала него и той нея и просто работата е станала.Друг е въпросът,че приятелят ти не се е сетил за тебе и малко егойстично е постъпил :) Няма смисъл да се карате....момичета бол ;)

kiss4itu
06-02-2007, 11:17
Ами опитай се да я забравиш :smt009 .Все пак тя вече те е отрязала не един път.Четох и другата тема и явно чувствата ти са много силни,но щом не я привличаш няма как да промениш това.Може би след като я забравиш някой ден ще й пресветне и ще те заобича,но ти вече ще си прекалено наранен,за да я приемеш.И тогава тя ще съжалява,че не те е оценила навреме и е изпуснала такова момче :smt011 .А щом се натиска с най-добрия ти приятел направи си сметката сам колко струва...И то пред очите ти [-( .Щом веднъж си й признал чувствата си,значи тя много добре знае какво ти е.Или й харесва да те отблъсква и да ти прави гадно.Не я познавам...просто гадая.Ако нараня чувствата ти с този пост,моля да ме извиниш,но според мен е време да седнеш НА ТРЕЗВА ГЛАВА и да помислиш какво толкова харесваш в нея и дали тя наистина те ЗАСЛУЖАВА след всичко,което е направила тя,както и ти за нея :smt012 .Успех!Ако стигнеш до някакво решение-пиши. :wink:

_^CoMpLeTe_LoOsEr^_
06-02-2007, 11:26
em bratle az ne sum oti6al na kupona kogat tq naprai prostotiqta s fr mi zarad neq [-X [-X [-X az otidoh e taka si napravq kefa i da se napiq :smt004 :smt004 :smt004

kiss4itu
06-02-2007, 11:33
em bratle az ne sum oti6al na kupona kogat tq naprai prostotiqta s fr mi zarad neq [-X [-X [-X az otidoh e taka si napravq kefa i da se napiq :smt004 :smt004 :smt004

момиче съм... :smt005 ...А колкото до темата.Помисли си какво ти казах и дано успееш да превъзмогнеш "раздялата" с твоя идеал. :smt007

voinika
06-02-2007, 11:58
Здрасти помним те. Ако искаш набий момичето, за да разбере да не прави така повече, а с момчето си останете приятели, защото може да ти е по-трудно да го набиеш.

SpOrTs_GiRl
06-02-2007, 18:01
мда.. явно момичето просто не те иска :( тя се държи с теб като с няква играчка.. не й се връзвай ! [-X тя губи.. а и явно не те заслужава ;)

koalka
06-02-2007, 19:11
Забрави я като нещо повече...Нищо няма да се получи, а и след време ще видиш, че няма смисъл да ти е гадно.Поне не го е направила с теб и не ти е дала напразни надежди.

06-03-2007, 09:32
Няма смисъл да се ядосваш!
Щом момичето се е харесало с него: Let it be...
Наистина е кофти за тебе, но щом и двамата се харесват да се зимат, пък на теб ще ти мине и ще си намериш друга мацка.
Успех и не се карай с приятели заради жени, не си заслужава.
След време той или ще се раздели с нея или ще си останат заедно, за което можеш само да се радваш.
По-добре един приятел повече, отколкото 10 гаджета ;-)

AleX`
06-03-2007, 11:13
Следващата братле. Аз не мога да разбера как може да има толкова много заблудени хора. Ам не те иска и толкова не може всеки да те харесва всеки къвто ще да е е бил отрязван. Приеми го. Просто не те иска. Няма смисъл да узнаваш причините и т.н и т.н затова. Не си струва. Тя губи не ти. Има още една камара, които чакат да се запознаеш с тях. И щом си попаднал в зоната на приятелството, значи нещо не си направил като хората. Не си я съблазнил достатъчно и не си действал навреме и в правилния момент най-вероятно. Както ги говориш ми се струва, че сте излизали, излизали, докато ти се влюбиш и нищо не си и казал. И ти си си влюбен и те е страх да не те резне и си мълчиш и накрая те е избило много вече си хлътнал и си и казал, а не бива. Затова тя те приема като приятел, защото сте на среща и тя и ти знаете защо сте излезли пък тебе те е било страх и нищо не си направил. И накрая получаваш най-кофти отговора. Другия път като излезеш с някоя, като я изпращаш или когато е подходящия момент действай-награбвай я, за да не стане пак айди да сме приятели. За тва си мъж-за да действаш. Момичетата само говорят и си мислят простотиите, а ние действаме повече отколкото да гововим. Учи се от грешките си и действай-Искаш я и затова излизаш с нея, нали ? Тогава я награбвай, ама не с тъпите обяснения в любов, ами направо директно няма ко да го мислиш, като се дръпне няма за какво да съжаляваш-тя гуми не ти. И най-важното е, че няма да си наранен ! Пази си сърцето, защото няма кой. Нито на нея, нито на приятеля ти нито на техните приятели на абсолютно никой не му пука за тебе и сърцето ти. Така че го пази ! Пък, ако си мазохист може по същия начин да действаш и постоянно да си ти наранения. Не го искаш, нали ? :wink:

_^CoMpLeTe_LoOsEr^_
06-03-2007, 20:20
\:D/ \:D/ \:D/ mersi <<<AleX`>>> bih kazal 4e mn mi pomogna 8) 8) 8) ve4e nqma smisal da se karam s fr mi zaradi nqkva tupa ofca koqt se nujdae ot malko pove4e vnimanie :smt005 :smt005 :smt005 are mersi mn :smt016 :smt016 :smt016

lovers
06-03-2007, 20:26
Awe tva da q zarejesh go ostavi nastrani.Taka e nqma da stane nishto!Ama kvo e tva fr deto ti znae za chuvstvata i go pravi.Tva ne e priqtel!Tegli mu i na toq edna maina po natam moje za neshto mn mn mn po vajno da te precaka [-X Vnimavai s takiva fr!

nasty_f
06-03-2007, 20:30
Значи слушай сега внимателно



Отиваш при нея и тоя твоя "приятел" да си "поговорите" ( но за всеки случай си вземи бухалката да вдъхваш РЕСПЕКТ , и тогава може да почнете да си говорите :D :D ! )


Сега майтапа на страна .. аз ако бях щях да си продължа отношенията и с двамата все едно нищо не се е случило , да не ти пука .. виж ся .. имай малко самочувствие -> Щом тя не те иска , значи тя ГУБИ ! :smt016
Напълно съм съгласна.Трябва да имаш малко достойнство и да разберат,че трябва да те уважават въпреки всичко.Поддържай си връзка с тях и да не ти пука.ДА правят каквото искат,харесали са се и са се взели,дори и за малко да е.Момичета бол!

fenastz
12-05-2009, 19:58
Преeбaн си, да :(

LoveRetroMusic
12-05-2009, 20:04
2007. :smt012

SkiCatA
12-05-2009, 20:11
Мисля, че е време да ти порастнат топки и да станеш мъж - момичето вече веднъж те е отрязало и няма да си промени мнението.
Не я кефиш, не я привличаш, грозен си, скучен си, лепка си или просто не си неин тип - не ставаш за нея.
Следващата, моля. мм вярноо е 8) 8) 8) 8)

hamilcar
12-06-2009, 06:22
Темата е стара.