PDA

View Full Version : razdqla



;[
06-02-2007, 10:52
predi 2-3 sedmici se slu4i ne6to mn tujno s men :smt010 s priqtelq mi bqhme zaedno god i polovina noo.... :smt010 iskam da vi popitam kak se spravqte s razdqla za6toto sega sum s d mom4e ama ne moga da go zabravq :smt010 dori pesnite koito sme slu6ali zaedno samo kato gi 4uq i mi se pla4e :smt010 :smt009 znam 4e zvy4i kato pubersko oplakvane ama naistina mn durjahme edin na drug :smt010 molq daite mi edin suvet...KAK SE PREJIVQVA RAZDQLA

Digital
06-02-2007, 10:56
predi 2-3 sedmici se slu4i ne6to mn tujno s men :smt010 s priqtelq mi bqhme zaedno god i polovina noo.... :smt010 iskam da vi popitam kak se spravqte s razdqla za6toto sega sum s d mom4e ama ne moga da go zabravq :smt010 dori pesnite koito sme slu6ali zaedno samo kato gi 4uq i mi se pla4e :smt010 :smt009 znam 4e zvy4i kato pubersko oplakvane ama naistina mn durjahme edin na drug :smt010 molq daite mi edin suvet...KAK SE PREJIVQVA RAZDQLA
с много сълзи, болка, страдание, депресия, обясняване колко си изтрадала и как ще си прережеш вените, циврене по форуми и т.н.
но така или иначе, важното е че напоследък си много объркана.

Totally`Erected
06-02-2007, 10:59
Винаги едно патронче водка с тебе :lol: :lol: :lol:

;[
06-02-2007, 11:00
e to ako s vodka staa6e siyrna sum 4e ne sao na men se e slu4valo :smt009

Totally`Erected
06-02-2007, 11:02
Само 1 искам да те попитам .. на колко си ?

;[
06-02-2007, 11:18
na 16 sum 6to?

sinful`girl
06-02-2007, 11:19
Раздяла се преживява много трудно,аз мога да ти го кажа най-добре,щото се разделих с приятелят ми преди 4 месеца някъде и още не съм се оправила.Просто изисква адски много време и адски много нерви.Винаги след раздяла вси1ко ти напомня за него - места,песни,....
Пробвай с други момчета,въпреки че не винаги се получава,но поне ще се разсейваш :)

Хахахах и тва с патрончетата,не е добра идея,като се напиеш и се сдухваш още повече :-D

;[
06-02-2007, 11:26
mi probvam ama lo6oto e 4e ponqkoga si go iskarvam na sebe si :smt010 naistina temata ne e ebavka ama az sum...kak da go kaja ne 4ustvam fizi4eska bolka.... :smt010 moga da se nareja i nqma da me zaboli a samo kato si pomislq za nego moga da se nakulcam cqlata i9 pak nqma da me zaboli :smt010 ne me razbiraite pogre6no moje bi taka se opitvam da se uspokoq kato zamenqm du6evnoto s fizi4esko samo 6te vi pomolq bez ebavki za6toto taka ili ina4e mi e super bolno ot vsi4ko koeto mi se slu4i a obidite i dr raboti samo 6te mi go utejnat :smt010

sinful`girl
06-02-2007, 11:39
mi probvam ama lo6oto e 4e ponqkoga si go iskarvam na sebe si :smt010 naistina temata ne e ebavka ama az sum...kak da go kaja ne 4ustvam fizi4eska bolka.... :smt010 moga da se nareja i nqma da me zaboli a samo kato si pomislq za nego moga da se nakulcam cqlata i9 pak nqma da me zaboli :smt010 ne me razbiraite pogre6no moje bi taka se opitvam da se uspokoq kato zamenqm du6evnoto s fizi4esko samo 6te vi pomolq bez ebavki za6toto taka ili ina4e mi e super bolno ot vsi4ko koeto mi se slu4i a obidite i dr raboti samo 6te mi go utejnat :smt010

Няма смисъл да си причиняваш каквито и да физически болки,щото така само се обезобразяваш и не си решаваш проблемите по никакъв начин....не усещаш болка,защото цялото ти съзнание е заето с проблемите,които имаш и като че ли няма място да си мислиш за физическата болка. Просто опитай се да мислиш за неща,които не са свързани с бившият ти и лека полека всичко ще отмине.Но пак ти казвам,трябва време :)

Octofunk
06-02-2007, 11:47
Time heal all wounds.

изгонена__от__рая
06-02-2007, 12:02
Трудно,но нали знаеш всичко има своя край.Най-гадното са спомените...но живота продължава!! :smt006

voinika
06-02-2007, 12:03
Преживява се със самозадоволяване.

SpOrTs_GiRl
06-02-2007, 16:48
преживява се найстина много трудно.. трябва да започнеш да се занимавяаш с нещо ново, което да ти отвлича вниманието за да не мислиш толкова за него.. трудно е но трябва да се справиш ! :(

Adwokat
06-02-2007, 18:21
No ne kaza zashto se razdelixte sled godina i polvina?

HYPE
06-02-2007, 20:33
Ще ти мине, не си мисли че няма да стане.
Само че е тъпо да използваш друг да се разсейваш. Така нито ти си щастлива, нито той ще бъде като разбере че го използваш.

koalka
06-03-2007, 06:57
Предполагам много трудно се преживява, ако особено сте се обичали.Не трябва да бързаш да го забравяш, защото така самчо ще пришпорваш нещата.Трябва да изчакаш да мине време и вече по-малко и по-малко да ти липсва.Да не мислиш постоянно за това, да се разсейваш.

miloto_girl_4e
06-03-2007, 08:02
Всеки е преживявал раздяла ...
Всеки е чувал репликите "Ще ти мине", "Времето ще те излекува(или поне ще притъпи болката ти)", "Не си единствената/единственият на когото се е случвало", "Ще си намериш по-добър" и т.н, но си е мислел, че неговият случай е различен, че при него няма как да се оправят нещата и т.н(аз също съм си мислела тези небивалици), но минава време, нещата се пооправят, намираш си нова любов и се чудиш защо навремето не си повярвал на околните, които вече са минали по този път :wink:
Поне за мен една раздяла се преживява адски трудно...
След една раздяла бях съсипана :arrow: плаках адски много, бях се отчаяла от всичко, нищо не ми беше интересно, минах дори на антидепресанти ..., но времето притъпи болката ми.. сегашното ми гадже я заличи напълно :wink: Такаче трябва да си търпелива, ще трябва да мине време и да свикнеш с новият си начин на живот, а и нали знаеш "Клин, клин избива", такаче зарибявай се с други момчета, пък може да ти излезне късмета с някое и то да те "излекува" от любовната ти мъка :wink:

sun_flower
06-03-2007, 08:41
Vreme,sulzi,stradanie,bolka,edno i su6to 6te si misli6 postoqnno,fizi4eskata bolka ne e re6enie.Prosto si kaji 6te go prejiveq i dr ostavi na vremeto i priqtelite ti,te 6te ti pomognat da se razseiva6 i tn

tirintina
06-03-2007, 09:10
Trqbva da badesh mnogo silna...az lichno znam kakvo e da se razdelish s choveka koito nai mnogo obichash veche 2g nemoga da go zabravq i moje bi nikoga nqma da go zabravq prosto se svikva s misylta che nemoje veche da si s nego iii...nakraq ostavat samo spomenite ot koito mnogo boli :smt009 :cry: :cry: :cry:

;[
06-03-2007, 09:20
emi zaredi rastoqnieto toi be6e na 330 km ot men :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 i az bqh napravila edna gre6ka tam(samo da pod4ertaq 4e predi men toi e prail mn i se sum mu pro6tavala)ama toi po4na prekaleno mn filmi da si fkarva i po tozi na4in me odrqza...na4i za men pro6ka nqma a za nego vinagi da ima.... :smt013 :smt010 :smt009

putenceto
06-03-2007, 09:30
Това за песните и местата е истина ... тогава най-лесно можеш да заплачеш.Но няма лошо в това да си поплачеш ... спомените са спомени ... и времето може да те излекува,но не и да ги изтрие тях.Едва ли би те успокоило "Всичко ще мине с времето" макар че е така,но поне мога да ти кажа ... "Всяко зло за добро".Често заменяме нещо с друго,защото новото е по-добро.А това за алкохола ... не е никак добра идея , защото тогава най-много се депресираш - спомняш си за него и или ще се изкушиш да му звъннеш, или ще направиш някоя глупост.За това подбери кои са ти приятели и кои не ... и ЖИВЕЙ ! ! ! 16-17 е най-хубавата възраст ... не позволявай да мине ей така ...
Едно поздравче Боряна - "Защо не мога"