PDA

View Full Version : Жените и мъжете са мазохисти.



Жоре
06-02-2007, 11:16
Забелязвали ли сте , колкото по-зле се държите с някой(я) толкова повече ви търси.Иска пак да изпита тръпката която го(я) наранява.(подсъзнателно)

cherinka
06-02-2007, 11:19
Да, и кфо?
Без болка, светът нямаше да е такъв, какъвто е.
Боли, не боли, се в rъз.
Малко, или много, болката ни дава сили да живеем, и не винаги да продължим напред.

Octofunk
06-02-2007, 11:51
Мда вярно е за много от моите приятели. Аз примерно съм различен (вече) и се държа добре с момичето до мен! При всеки рано или късно ще дойде момента в който ще разбере че не си заслужава да си с човек който само те наранява и ще си намерят свестен\а с която да положат основи за нещо повече от връзка за чу**не 8) .

P.S. Ама какъв моралист се извъдих :P

voinika
06-02-2007, 11:54
Аз не смятам, че всички са мазохисти.

Digital
06-02-2007, 12:00
Аз примерно съм различен (вече) и се държа добре с момичето до мен!
Тва е щот си балък. :lol:

mademoiselle_de_Soleil
06-02-2007, 12:38
Ne e taka, mazohisti sme do opredelen moment.....pone az sum taka, sa kato vijdam 4e nqma smi da se opitvam da sum s vaprosniq 4ovek, rano ili kusno kolkoto i da sa mi silni 4ustvata ohladnqvat ;)

AleX`
06-02-2007, 15:56
Момчетата не бих казал, че са толкова мазохисти, както момичетата. Момичетата си падат по "лоши момчета" особено красивите момичета. Искат някой, който да се държи с тях като парцал и да ги наранява постоянно, да не му пука за нея. Тя да знае, че той не и принадлежи и че всеки момент може да отиде при друга. По тоя начин тя се съмнява в своите женски способности и тоя обект я дърпа, тъй като не е превзет, а тя точно това иска. Винаги нещо, което нямаш те дърпа.

И Octоfunk не ставай добро момче братле. Не се дръж добре с тях, защото ти се качват на главата и най-накрая биваш ТИ зарязан и наранен. Тай че се върни към старата тактика :wink: Никое момиче няма да го влече и да има тръпка към мухльото, който е готов дори тя като каже скачай и той да скочи от моста. Дръж на своето, имай достойнство, уважавай се, мисли за себе си, имай самочувстие, а не за няква самовглъбена кучка дето кат незнам колко е хубава и си мисли че всичко може да има и всеки...ТРЯБВА ДА СИ МЪЖ ! И и покажи тия качества за да те уважават мърлите !

RESPECT ! \ /

Leksi23
06-02-2007, 17:22
moje bi momi4etata sa po-golemi mazohistki, nemoga da si obqsnq za6to ma mai i az sam takava :smt017 moje bi za6tot iskat postoyanno da se dokazvat pred obekta na jelaniqta i jelanieto im za samousavar6enstvane e mn golqmo, a kogato nqkoi te naranqva t1rsi6 vina i v sebe si i iska6 da se popravi6...

Adwokat
06-02-2007, 17:56
Аз не смятам, че всички са мазохисти.

I az sum na tova mnenie..];;]

BeBsItO
06-02-2007, 18:14
:roll: dam i tva ne e mn hubavo spored mene ama se pak go pravime podsaznatelno. dori az ponqkoga go pravq,ama sa moje se kaje 4e olegnah...

koalka
06-02-2007, 18:16
Да, понякога се случва така.Но не винаги като се правиш на недостъпен/а има успех.А и нали момичетата обичат "лошите момчета"?

alkobalko
06-02-2007, 18:21
Не всички са такива. Има и хора, които имат достатъчно достойснтво, за да не се върнат при човек, който ги наранява или обижда.

HYPE
06-02-2007, 20:48
Забелязвали ли сте , колкото по-зле се държите с някой(я) толкова повече ви търси.Иска пак да изпита тръпката която го(я) наранява.(подсъзнателно)

Със всички е различно. На някой им харесва да ги мачкаш, на други не.
Мене общо взето не ми пука \:D/

Th3MaN
06-02-2007, 21:18
Ми така е кво да се прави. Секи гледа да се държи като идот. В един момент ти писва и откачаш и почваш да се държиш шибано. И не ми пука хич. Бал съм му мамата. :@ Мазохисти Мазохисти. Секи си избира какъв да бъде.

Iv4eTy
06-02-2007, 23:41
Ами има и такива, които просто немогат да проумеят, че нещо е свършило и се опирват да върнат времето назад. Пък и винаги е така помним, хората които са ни наранявали най-много.

Dead`Paladin
06-03-2007, 09:29
Момчетата не бих казал, че са толкова мазохисти, както момичетата. Момичетата си падат по "лоши момчета" особено красивите момичета. Искат някой, който да се държи с тях като парцал и да ги наранява постоянно, да не му пука за нея. Тя да знае, че той не и принадлежи и че всеки момент може да отиде при друга. По тоя начин тя се съмнява в своите женски способности и тоя обект я дърпа, тъй като не е превзет, а тя точно това иска. Винаги нещо, което нямаш те дърпа.

И Octоfunk не ставай добро момче братле. Не се дръж добре с тях, защото ти се качват на главата и най-накрая биваш ТИ зарязан и наранен. Тай че се върни към старата тактика :wink: Никое момиче няма да го влече и да има тръпка към мухльото, който е готов дори тя като каже скачай и той да скочи от моста. Дръж на своето, имай достойнство, уважавай се, мисли за себе си, имай самочувстие, а не за няква самовглъбена кучка дето кат незнам колко е хубава и си мисли че всичко може да има и всеки...ТРЯБВА ДА СИ МЪЖ ! И и покажи тия качества за да те уважават мърлите !

RESPECT ! \ /

=D> =D> =D>