PDA

View Full Version : иСкааМ МнОГо гОляМА пОмОщ ;[



lonely_forever_)
06-02-2007, 12:08
Здравейтее...трябва ми много голяма помощ, съвет и т.н от сички вас защото знам че ще ми помогнете ;[
Такам, ето я и моята история....;[

Значи най-добрата ми приятелка ме бешпе вкарала с един нейн приятел/който се знаят от мн малко/в общ чат да се заяждаме там с една...ии от там почнахме да си пишем и с него, но на месец по 1-2-3пъти най-много сме си писали, но преди 2-3 месеца започнахме секи ден секи час до късно да си пишеме, и си ни беше супер якинко...мина време и аз усетих че той ме харесва, ходихме 1 път до центъра да дам нещо на една фр и тоий не ходи зареди мене на даскало а дойде с мене, обаче нищо не стана, ходихме и на кино и пак нищо не стана...После имахме екскурзия/той е от мойто у-ще само че с една година по-малък/не че му личи/и не бяхме заедно, и той някаф мн съжаляваше нз си кфо даже ми званна на екскурзията което не го очаквах и вече тотално разбрах че ме харесва...После след като се върнах мисля че пак излезнахме до центъра и той някав само вика''айде у вас, айде у вас нз си кво...и аз естествено кво да си помисля cray.gif иии така му го казах по скайпа след 1-2 дена и се скарахме мн здраво, и аз му написах сичко което мисля и т.н и той беше ми писал че ме Обича cray.gif аз тогава много малко чувство имах към него...и така каза ми че мн ме обича незнам си кво, супер хубаво се държеше..и след 2-3 дена, и аз му го казах и така стана работата...Аз супер много го заобичах, секи ден бяхме заедно, но за сметка на това супер много се карахме/за 1 седмица closedeyes.gif /и един ден аз се разсърдих тъй като той понякога не се усеща какво говори и за мен един вид ме убиждаше и ме сравняваше едва ли не с предишната си, с която е ходил 2години, сеедно искаше да кажа да бъда като нея''хубава''...и така се скарахмее...и не си пишехме изобщо и един ден брат ми си писа с него без да знае че съм при него и беше казал че вече не ме харесвал чувствата му изветряли незнам си кво си и тва за 1 седмица а показваше че супер много ме обича cray.gif
Накрая аз му казах сичко в едно голямо писмо, което мисля ама и там не отговори....
После една вечер си писахме малко уж бяхме се здобрили, но пак се държеше супер кофти с мене сеедно не сме били заедно...
Тези дни 3-4 дена по ред бяхме заедно на вън с мойте фр. и идваше зареди мен ама аз се правех че незная, щото им беше казвал че пак започнал да ме харесва след изпращането на 12клас....И една вечер останахме сами кам 10:30 и там аз се праих на одарена нещо се боричкахме и тои зе че ме целуна...после каза че си тръгва карахме се там говорихме некфи...после го питах що ме целуна''било му дошло от вътре...:X на другия ден пак дойде...пак останахме вечерта сами, аз тряше да си ходя ма пък той неискаше си ходи и аз викам да си тръгеюва да не седи сам...и там кво стана и се обърна и си тръгна ама аз го спрях и го гушнах, после си го целунах...и вика по скайпа''не отричам че ми беше приятно това което направи''на другия ден, пак останахме тоя път беше сеедно найстина си бяхме отново заедно, седяхме си на пейката правехме си кво си правехме и т.н и после той не пишеше по скайпа и до днес не пише само оня ден малко преди даскало писахме и тва беше...по ИТ пак писахме и аз гоо питах кво става кво иска..и той както винаги ''НЕЗНАМ'' и т.н и той незнае какво иска cray.gif и аз незнам какво да правя, супер много ми е гадно, аз го обичам супер много, а той незнае какво иска, не спирам да мисля за него, секи ден го сънувам и то ебаси сънищшата и супер много ме боли cray.gif

Искам да го накарам да се върне при мен, но незнам как затова искам помощ от вас някой който ще ми даде съвет како да направя cray.gif
Много ще съм ви благодарна тъй като е супер важно за мен cray.gif


Ще се радвам ако изобщо някой го прочете..и ако ми помогне
Мерси предварително ... :cry: :cry:

iohanka_sladuranka
06-02-2007, 12:14
ami mila kaji mu 4e mnogo go haresva,kaji mu go napravo.kaji mu 4e iska6 da znae6 kakvo izpitva toi i dali 6et se polu4i ne6to za da si znae6 kakvo da pravi6.spored men toi se prai malko na nedostapen no vse pak ne go poznavam.uspehi mili4ka i govori s nego napravo :)

HenPuJIu4Ha
06-02-2007, 12:16
abe mili4ka edin s1vet ne se zanimafai s po-malki moji na v1n6en vid da ne mu li4a ama po ak1l sam ti go e pokazal 4e neznae kakvo iska spored men po4ni i ti se pravi6 pak na udarena i taka 6te vidi6 dali d1rji na teb ako li ne mainata mu poredniq izrodski m1j 6te e :)

lonely_forever_)
06-02-2007, 13:16
ам аз му казах че искам да съм с него...и го питах ти какво искасш искаш ли да си с мен или не и той''незнам'' винаги каа незнам ;( тея дни се мойте фр-ки го викат да дойде при нас там за да мога и аз да говоря с него а не по скапания скайп ама той нейдва се неква причина ;(супер кофти ми е щото не сме писали 3-4 дена а имам чувството че от 3-4години и нищо незнам как е и т.н ;(;(а нейскам сичко да свърши така...бих дала сичко за да сме отново заедно.. ;(но незнам как ;(;(

миси мн и на двете ;({}

kiss4itu
06-02-2007, 13:46
Ами поговори с него и му излей всичко което чувстваш.Знам,че когато си останете сами на пейката не ви се говори,а действа :smt008 ,но се опитай да му кажеш как се чувстваш и НЕ СПИРАЙ ДА ГО ГЛЕДАШ В ОЧИТЕ ДОКАТО МУ ИЗКАЗВАШ ЧУВСТВАТА СИ!!!Успех и кажи после какво е станало :smt016 :smt016 :smt016

lonely_forever_)
06-02-2007, 20:02
Мерси много много, дадохте ми още сили мерси многоо
Дано скоро реши да дойде и да се видим за да може да останем и да поковорим...Мерси многооо (hug)(hug)

HYPE
06-02-2007, 21:30
Не та знам на колко си години ама от това дето прочетох ми се струва че си на 10 а той на 9.
Ше се радвам ако разбереш това дето ще ти кажа:
Не се занимавай с него, не му е ясно още кво иска.
Пораснете двамата и почнете да говорите с хората на живо ( в скайп-а всеки може), така ще е по- лесно да се разбирате за това какво искате един от друг. До тогава може да си играете с кукли и колички, за всичко си има време.

Th3MaN
06-02-2007, 21:37
Я кажи верно на колко си години?

MiMiLoTaAaA
06-02-2007, 21:55
Razbiram te nap1lno az s1m v podobna situqciq . Bqhme zaedno mn me obi4a6e mn me haresva6e be6e 1 god . po mal1k . Oba4e kakto si be6e s mene be6e i s biv6ata si fr s kqto hode6e 9 meseca tq mi go kaza .A toi potv1rdi 4e sa se celuvali . I prosto si obe6tahme 4e 6te sme samo fr , no vse pak ot edno daskalo sme kofti mi be6e v na4aloto kato go gledam s dr momi4eta ne mi se obr16ta6e tolkova mn vnimanie kato predi . A az se usetih 4e trqbva da se d1rja po s16tiqt na4in kato nego , i sega ne hodim no toi idva pri men celuvame se za edna ve4er no si e samo tova . I ne zabravqi 4e vse pak 1 godina si dava otrajeniqta v ras1jdeniqta pone v moqt slu4ei .
A po temata pokaji mu 4e ne vinagi kogato toi poiska da e s teb ti 6te si gotova i vinagi nasre6ta mu , pokaji 4e si tv1rdo momi4e i 4e d1rji6 na dostoinstvoto si tova mu e maikata da isceri6 edno mom4e :) uspeh mili4ka 6te vi stiskam palci :)