PDA

View Full Version : Maluk mi e ;( :S



06-02-2007, 13:22
mnogo kofti rabota na 17 sum a mi e 13 sum nai mnogo pri maximum vuzbuda da stigne do 14 :S kfo da pravq :roll:

mesmer
06-02-2007, 13:24
Шанс...бачкай достойно с нея и ще си по-добър от другите с "по-големи пишки"

mesmer

06-02-2007, 13:29
:cry: ujas dali tova zavisi i ot kg shtot sum dosta slab i :roll: :roll:

Seducti0n
06-02-2007, 13:32
Здравей.Това че пениса ти е 13 см не бива да те комплексира.Дължината не етолкова важна по-съществено е как ще го използваш.Може да ти е и 30 см но като си някав некадърник кой ще оцени дължината-айде споко бе човек не е болка за умиране размера има значение но не винаги компенсирай дължината на твоя с уменията си в леглото.

Moly
06-02-2007, 13:36
Що заблуждавате момчето, че няма значение?? Естествено, че има... Е, не е края на света, но си е кофти - в крайна сметка не се комплексирай чак толкоз - има решения. Има помпи за удължаване на пениса а и има накрайници, които можеш да си сложиш като правиш секс и става по-голям :lol: хахах

06-02-2007, 13:36
Пич еби малки момичета - до 6г възраст за тях ще е огромен. :lol: :lol:

ThePainIsReaL
06-02-2007, 13:50
Виж ся .. аз не си нося линийка с мен, когато ще съм с момче. Не мога да око да преценя дали му е 14 или 16. Пък и 2-3 см кво значение имат. Може да си помисля в главата, че не му е кой знае колко голям, но никога няма да го кажа или покажа. Важното е какво прави този човек с пениса си. Важното е как ме предразполага, ако той знае къде да ме докосва, целува и гали .. в какви пози да ми достави удоволствие .. проблеми няма.Така, че .. не се спичай. Кво ти пука в крайна сметка. Която не е доволна, да се изнася. Ще има такива и за теб. Пък и ако момиче те харесва/обича, за нея няма да е важно толкова много това. Решения винаги се намират. Мерак да има.

Marik
06-02-2007, 13:56
Абе пениса се уголемява след година , две ще си порасне кво толкова са просто няма шанса да си играе с малките проституки :lol:

voinika
06-02-2007, 14:16
Искаш да имаш 40 см. палка и да им търбушиш червата нали ?

Sam90
06-02-2007, 14:33
Хм...наистина не е мн хубаво, че ти е малък, но ако другият човек те обича наистина няма да го интересува :) Спокойно - размера не е от толкова голямо значение ;)

Cvetito_master
06-02-2007, 14:52
Виж ся .. аз не си нося линийка с мен, когато ще съм с момче. Не мога да око да преценя дали му е 14 или 16. Пък и 2-3 см кво значение имат. Може да си помисля в главата, че не му е кой знае колко голям, но никога няма да го кажа или покажа. Важното е какво прави този човек с пениса си. Важното е как ме предразполага, ако той знае къде да ме докосва, целува и гали .. в какви пози да ми достави удоволствие .. проблеми няма.Така, че .. не се спичай. Кво ти пука в крайна сметка. Която не е доволна, да се изнася. Ще има такива и за теб. Пък и ако момиче те харесва/обича, за нея няма да е важно толкова много това. Решения винаги се намират. Мерак да има.

Napulno podkrepqm mackata! :)

Cvetito_master
06-02-2007, 14:54
Виж ся .. аз не си нося линийка с мен, когато ще съм с момче. Не мога да око да преценя дали му е 14 или 16. Пък и 2-3 см кво значение имат. Може да си помисля в главата, че не му е кой знае колко голям, но никога няма да го кажа или покажа. Важното е какво прави този човек с пениса си. Важното е как ме предразполага, ако той знае къде да ме докосва, целува и гали .. в какви пози да ми достави удоволствие .. проблеми няма.Така, че .. не се спичай. Кво ти пука в крайна сметка. Която не е доволна, да се изнася. Ще има такива и за теб. Пък и ако момиче те харесва/обича, за нея няма да е важно толкова много това. Решения винаги се намират. Мерак да има.

Napulno podkrepqm mackata! :)

`Death`Whore``
06-02-2007, 14:55
Един познат каза веднъж, че му е 15, а е на 24 и жените не бягат от него.

Cvetito_master
06-02-2007, 14:55
Виж ся .. аз не си нося линийка с мен, когато ще съм с момче. Не мога да око да преценя дали му е 14 или 16. Пък и 2-3 см кво значение имат. Може да си помисля в главата, че не му е кой знае колко голям, но никога няма да го кажа или покажа. Важното е какво прави този човек с пениса си. Важното е как ме предразполага, ако той знае къде да ме докосва, целува и гали .. в какви пози да ми достави удоволствие .. проблеми няма.Така, че .. не се спичай. Кво ти пука в крайна сметка. Която не е доволна, да се изнася. Ще има такива и за теб. Пък и ако момиче те харесва/обича, за нея няма да е важно толкова много това. Решения винаги се намират. Мерак да има.

Napulno podkrepqm mackata! :)

Luciferian
06-02-2007, 14:58
mnogo kofti rabota na 17 sum a mi e 13 sum nai mnogo pri maximum vuzbuda da stigne do 14 :S kfo da pravq :roll:
Иди се застреляй!
Аман от малоумници! Има хиляди подобни теми, има и закована тема за "размера", ама на, пълно с бавняри, пишат преди да четат!!!
:smt013 :smt013 :smt013 :smt011

Rammstein
06-02-2007, 15:35
mnogo kofti rabota na 17 sum a mi e 13 sum nai mnogo pri maximum vuzbuda da stigne do 14 :S kfo da pravq :roll:Къс ти е пениса пич и акъла ти е къс тва е по-лошото пениса ще ти порасте ма мозъчето такова щи остане кат на шимпанзе.
П.П.В този форум има 9999999999 подобни теми на твоята.Аман от едни и същи теми!!! :smt013 :smt013 :smt013

чаровниче
06-02-2007, 15:44
e az ko moga da kaja kato sum na 13 god i mi e 10 cm :lol:

Luciferian
06-02-2007, 15:45
e az ko moga da kaja kato sum na 13 god i mi e 10 cm :lol:
Дърпай си го всеки ден по половин час. :-D :-D :-D
Майтап бе пич.

sasha_90
06-02-2007, 16:44
щот си слаб затва
размера няма значение е поне за мен

Levane
06-02-2007, 16:45
Е кфо като е 13 ?! кфо ти пука :) Варшиш ли си добре работата ако ще да ти е и 10...

jjjjjj6363
06-02-2007, 16:49
Виж ся .. аз не си нося линийка с мен, когато ще съм с момче. Не мога да око да преценя дали му е 14 или 16. Пък и 2-3 см кво значение имат. Може да си помисля в главата, че не му е кой знае колко голям, но никога няма да го кажа или покажа. Важното е какво прави този човек с пениса си. Важното е как ме предразполага, ако той знае къде да ме докосва, целува и гали .. в какви пози да ми достави удоволствие .. проблеми няма.Така, че .. не се спичай. Кво ти пука в крайна сметка. Която не е доволна, да се изнася. Ще има такива и за теб. Пък и ако момиче те харесва/обича, за нея няма да е важно толкова много това. Решения винаги се намират. Мерак да има.

adski prava e

Adwokat
06-02-2007, 17:14
mnogo kofti rabota na 17 sum a mi e 13 sum nai mnogo pri maximum vuzbuda da stigne do 14 :S kfo da pravq :roll:

Ima reshenie za tebe i to e da si kupish nov !! :smt005 :smt005 :smt005

cacegka_3a_cekc
06-02-2007, 17:20
Хм...наистина не е мн хубаво, че ти е малък, но ако другият човек те обича наистина няма да го интересува :) Спокойно - размера не е от толкова голямо значение ;)


as sa6to mislq taka

vikipf
06-02-2007, 17:52
Земи го отрежи щот повече няма дА порасне... :lol:

06-02-2007, 18:36
e az ko moga da kaja kato sum na 13 god i mi e 10 cm :lol:
Дърпай си го всеки ден по половин час. :-D :-D :-D
Майтап бе пич.

Tva deistva li? Po edno vreme bqh po4nbal da si go podrapvam malko kato se seta ama nz dali ima6e efekt :D

06-02-2007, 21:11
Аз скоро ще навърша 17 и ми е 12-13 см.....---еми не се комлексирам толкова ама още не съм правил секс.. и мисля че момичето което ще е с мене требе да си ме обича и тези неща да нямат значение за нея!!

ТРЕБЕ ЛЮБОФФФФФФФФФФФФ и нема да има значение размера на кура..така мисля аз...а за момичетата нз

vikipf
06-02-2007, 21:24
Аз скоро ще навърша 17 и ми е 12-13 см.....---еми не се комлексирам толкова ама още не съм правил секс.. и мисля че момичето което ще е с мене требе да си ме обича и тези неща да нямат значение за нея!!

ТРЕБЕ ЛЮБОФФФФФФФФФФФФ и нема да има значение размера на "мъжкия полов орган"..така мисля аз...а за момичетата нз
Хахаха говориш като един познат.. :lol: Напрау... Хахахахаха нз нз.. Ще се спукам.. Не нененененен :smt005 :smt005 :smt005 Хахаха само си го представям как го казва тва.. анененен... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

A_Loving_Girl
06-02-2007, 22:01
Размера няма значение!!!!!!

06-03-2007, 16:47
Аз скоро ще навърша 17 и ми е 12-13 см.....---еми не се комлексирам толкова ама още не съм правил секс.. и мисля че момичето което ще е с мене требе да си ме обича и тези неща да нямат значение за нея!!

ТРЕБЕ ЛЮБОФФФФФФФФФФФФ и нема да има значение размера на "мъжкия полов орган"..така мисля аз...а за момичетата нз
Хахаха говориш като един познат.. :lol: Напрау... Хахахахаха нз нз.. Ще се спукам.. Не нененененен :smt005 :smt005 :smt005 Хахаха само си го представям как го казва тва.. анененен... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Хах еми не го знам твоя познат :smt005 Така аз мисля па нззз

06-03-2007, 18:49
Моя човек е с 13 и е на същата възраст. Пука ми!
Има си и много други достойнства това момче, че да тръгна да го гоня за двата сантиметра в липса (защото е верен един от по-горните постове - 15, максимум 16...нататък ми идва в много). А и сякаш имат огромно значение два сантиметра в повече или по-малко в тази ситуация.
Има много други неща, които да компенсират не толкова големия размер. Секса не се прави от дължината. Нито пък цялостните взаимоотношения във връзката.
ThePainIsReal го каза много, ама много правилно.
Едно момче също каза - ако момичето те обича, изобщо няма да е толкова важно за нея.
Аз също си го обичам моя човек... Доволна съм от него в леглото (а и като цяло). Така че споко... вярно, комплекс си е, ама ако не можеш да го изкорениш, то поне го потискай ;)

06-03-2007, 19:56
Моя човек е с 13 и е на същата възраст. Пука ми!
Има си и много други достойнства това момче, че да тръгна да го гоня за двата сантиметра в липса (защото е верен един от по-горните постове - 15, максимум 16...нататък ми идва в много). А и сякаш имат огромно значение два сантиметра в повече или по-малко в тази ситуация.
Има много други неща, които да компенсират не толкова големия размер. Секса не се прави от дължината. Нито пък цялостните взаимоотношения във връзката.
ThePainIsReal го каза много, ама много правилно.
Едно момче също каза - ако момичето те обича, изобщо няма да е толкова важно за нея.
Аз също си го обичам моя човек... Доволна съм от него в леглото (а и като цяло). Така че споко... вярно, комплекс си е, ама ако не можеш да го изкорениш, то поне го потискай ;)

Точно така!!!Абе има и момичета като тебе :-({|=

Ако е само секс-да размера има значение и ако момичето не те обича..

Обаче когато се обичате ама истински такива неща нямат никакво значение....Самото чувство че си с твоя човек те кара да се чувстваш добре и ти доставя удоволствие !!!

Аз ше си търся само момичета където си ме обичат-ИСТИНСКИ...и няма какво да ме притеснява..

06-03-2007, 22:44
mnogo kofti rabota na 17 sum a mi e 13 sum nai mnogo pri maximum vuzbuda da stigne do 14 :S kfo da pravq :roll:

Имаш съболезнованията ми. Нещо друго? :D

Sexapilna_kukla
06-03-2007, 22:53
mnogo kofti rabota na 17 sum a mi e 13 sum nai mnogo pri maximum vuzbuda da stigne do 14 :S kfo da pravq :roll:
стани монах :smt005
Е, това вече беше много грубо :twisted: Все пак, колкото Господ дал :-D

06-05-2007, 10:03
Виж сега, голяма лъжа е че жените искат някакви много дълги курове. Мога да ти кажа че идеалния размер за мен лично е 15см, максимум 16. На сегашния ми приятел е 15.5см и съм много доволна. Няма никакъв смисъл от повече и не искам. Много ми е смешно като почнат да се хвалят някои че им е 20 или над 20см. Просто от такава дължина всичко става по-зле.

И още нещо - дебелината е по-важна за мен от дължината. На приятеля ми му е доста дебел и това създава по-голямо удоволствие.
остава да кажеш и колко дебел

lLady_MooN_RaiN
06-05-2007, 14:29
Няма да казвам, че размера не е от значение. Щом за теб е малък, ако искаш си купи помпа. Из еротичните бутици предлагат. Слагаш си пениса вътре, натискаш помпичката няколко пъти и имаш по-голям.

slavito007
06-22-2007, 14:59
Е ,случва се.Аз съм на 14 и ми е малко по-голям,ама грижи не бери .има още 5-6-7 години да ти расте

K*I*F*L*I*4*K*A
06-22-2007, 15:10
Що заблуждавате момчето, че няма значение?? Естествено, че има... Е, не е края на света, но си е кофти - в крайна сметка не се комплексирай чак толкоз - има решения. Има помпи за удължаване на пениса а и има накрайници, които можеш да си сложиш като правиш секс и става по-голям :lol: хахах

Боже,как може да има такива хораааа :smt013 :evil:
Как можеш да кажеш такова нещо
Много ясно че няма значение
И какво ако му е 13-14 см :?:
Да не е края на света :-s
Има прости хора,ама чак толкова....тцтцтцтцтц :smt011
А по темета--не мисли че ти е малък...достатъчно си е :smt016
А ако някои ти каже че не е--да се погледне 1во себе си
А и момичетата не обръщат мн внимание на размера...поне АЗ

pyx4eto
06-22-2007, 15:12
Те хората си го казаха,ползваи го добре и няма да имаш проблеми.Това ти дал господ,ще трябва да се примириш.Пък и каквото и да си говорим не всички жени обичат 30 см........