PDA

View Full Version : Moderated:Неговият приятел ме харесва и ще го настрои с/у ме



nobody_knows
06-02-2007, 13:30
зарибяам се с едно момче...той там праща ми целуфки..на даскало си говорим,обаче изникна проблем.. един негов фр май ме харесва,щот мн се дразни от факта,че чатя с момчето и съм сигурна,че ще наговори някакви лайна по мой адрес,за да откаже момчето от мене.. кажете ми как да предотвратя това МОЛЯ ВИ.. :smt009


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

same`girl
06-02-2007, 14:42
emi da napulno e vuzmojno,tova e nai-chestiqt kurvenski nomer da poprechish na choveka ,kogoto haresvash da e shtastliv s drug.nqma nachin da go predotvratish, no ako vuprosnoto momche te haresva i poznava istinski ne bi trqbvalo da povqrva na glupostite,koito moje bi shte 4ue..vse pak dano ne se stigne do tam da te "hvali " vuporsniq momuk ...

Cvetito_master
06-02-2007, 15:15
ako iska6 pogovori s vuprosnoto mom4e i my kaji kat kfo go vuzpriema6 i t.n.pogovorete si na 4 o4i i se izqsnete.i stiskam palci da ne vi popre4i na 6tatsieto s tfoq"izbrannik"

SpOrTs_GiRl
06-02-2007, 17:10
emi da napulno e vuzmojno,tova e nai-chestiqt kurvenski nomer da poprechish na choveka ,kogoto haresvash da e shtastliv s drug.nqma nachin da go predotvratish, no ako vuprosnoto momche te haresva i poznava istinski ne bi trqbvalo da povqrva na glupostite,koito moje bi shte 4ue..vse pak dano ne se stigne do tam da te "hvali " vuporsniq momuk ...

и аз така мисля :)

Adwokat
06-02-2007, 17:57
mi pogovori s momcheta i se izqsnete za negoviq fr che imal chustva kum tebe i e vuzmojno da kaje neshto po tvoi adres...

Presley
06-02-2007, 18:04
Поговори с момчето сериоэно и се иэяснете.Друг начин няма...

HYPE
06-02-2007, 20:43
зарибяам се с едно момче...той там праща ми целуфки..на даскало си говорим,обаче изникна проблем.. един негов фр май ме харесва,щот мн се дразни от факта,че чатя с момчето и съм сигурна,че ще наговори някакви лайна по мой адрес,за да откаже момчето от мене.. кажете ми как да предотвратя това МОЛЯ ВИ.. :smt009

еми ако чакаш може и въобще да не тръгнете, говори с него и почвайте с истинските целувки. Когато това стане той предполагам няма да слуша приятеля си щото ще е зает с теб.Тогава може да му докажеш че не си такава за каквато те представя приятеля му ;)

айде успех :P

Th3MaN
06-02-2007, 21:21
Ми има ги и такива п****и. Аз ако съм ако харесвам някой найстина и вида, че ще е по штастлив с някой мой приятел никога няма да тръгна да направа нещо против връзката им дори ще им помогна. Но не всеки е като мен. Не можеш да направиш почти нищо. Ти си се дръж естествено пък каквото стане.

koalka
06-03-2007, 07:04
Наистина разговора е най-доброто решение.

miloto_girl_4e
06-03-2007, 07:57
Това с настройването беше популярно в 6-7ми клас :-D
Но се съмнявам ти да си толкова мъничка?!
Ако сте по-големи и ако момчето има поне мъничко акъл, няма да си влияе от чуждите думи, а би проверил сам каква всъщност е истината :!: