PDA

View Full Version : проблем относно приятелите и компаниите



06-02-2007, 14:31
Здравейте. Проблема ми е такъв, че имам много приятели и познати, но нямам определена компания с която да излизам. След като приятелите, с които през лятото до нова година излизахме всеки ден стана така, че не ме поканиха на купона по случей Нова година. И аз им се обидих и до сега не си говорим. Та нали ви казвам в момента имам много приятели, но конкретно нямам компания с която да излизам, с които да запивам и т.н. Вчера тей като беше петък излязох към 6 часа с мяколко приятели и до 9:15 бяхме в двора на едно даскало, което е на 1мин от вкъщи. След това още приятели от същата компания ни чакаха в един студентски клуб. И отидохме ние към 9:30 там. Поръчах си една водка и още не бяха минали 15 минути DJ-я почна да казва по радиото, който няма 18г. да напусне студенсткия клуб. Тей като аз съм на 17г и 4месеца а повечето от тях колкото мен, ама са по високи от мен с около 20 см. Аз съм висок към 160см. И охраната като тръгна да проверява за лични карто аз им казах на другите "аз ще си вървя" защото нямаше нужда за 2 мин оня да ми прави проблеми и излязох. После се обадих на две приятелчета, които са по малко от мен с 3години. Та обадих им се и почнахме да обикаляме клубовете, но се оказа, че никъде не ни пуснаха. После ние таман щяхме да се прибираме и един приятел се обади на едното момче и там почнаха да си говорят.... тей тей тей. Оказа се, че още 3-ма приятели ще дойдат(на по17г.). И като дойдоха станахме 6 човека, почнахме пак да обикаляме клубовете да си намерим места и евентуално ако намерм да гледаме да не ни изгонят. И най-накрая отидохме в в едно диско-кафе. Там пък се оказа, че имаше други десетина мои приятели и познати. Там почнахме да си лафим и те таман си тръгваха. Часа беше станал към 11:10. И аз реших да тръгна с тези приятели, които вече бяха в кафето и изоставих другите 5 момчета. Някой от приятелите трябваше да си ходят и останахме 5 момчета. Отидохме в една дискотека останахме там към 1 час и се прибрахме. Часа беше към 12:10.

Вчера в рамките на 2-3 часа смених 3 компании. Интересно ми е какво си мислят, едни познати момичета след като ме видяха с трите компании.
Въросът ми към вас е: Какво да правя? Не знам защо ама се чувствам като скитник. Много е кофти тей.... :cry: :cry: :cry:

find_m3
06-02-2007, 15:55
ами не знам ти си странна птица аз съм на 16 и 4 месеца ама немога така не съм чак толкова общителна сигурно въпреки че съм човек на купона и съм много весела проосто си имам хора които са ми приятни даже и 2ма да са пак гледам да съм си с тях щото ми е скучно с другите ти явно си по отворен за хората и не ти пука мн мн с кой си

Poredniq
06-02-2007, 17:28
аз много по-предпочитам да сме неколко човеа (2-4/5) и да си пиеме бирите из детските и апрковете. Много рядко с компания и то само за смрадта.
ПП:Сигурно си помислили че имаш доста фрд тва не е нишо лошо:на никой не изневеряавш-не си длъжне да се движш с никой. Ко пречи на някой да се движи с неколко компани:просто си по зает :) никой неможе да ти каже нещо лошо най много от тия дет си сменил ма тва значи че е калъф.