PDA

View Full Version : Момичета с какво ви впечатлява едно момче?



06-02-2007, 14:46
Момичета кажете ми с какво ви впечатлява едно момче?Защото аз съм на 17 обличам се добре,хода на фитнес и въобще се подържам а си нямам приятелка :(

same`girl
06-02-2007, 14:55
emi s nachina, po koito se durji s nas,s vunshniq si vid donqkude i s harakera si...

GHITA
06-02-2007, 14:56
Момичета кажете ми с какво ви впечатлява едно момче?Защото аз съм на 17 обличам се добре,хода на фитнес и въобще се подържам а си нямам приятелка :(

Малко ме обърка- с какво се впечетлява едно момче или момиче?Нещо май си объркал клавишите :-k

AnGeL`BaBy
06-02-2007, 14:57
еми от значение е и държанието на момчето към едно момиче :) ако се държиш добре,потдържаш се и си готин...незнам защо си нямаш приятелка...може би още не си открил точния човек :)

06-02-2007, 15:09
Bate, hich ne gi slushai! Nai-lesno shte gi vpe4atlish s Audito na bashta si (est. she kazvash che e tvoe), ama im vikai che shte si kupuvash Mercedesh shtoto Audi-to ne te kefi! I shte vidish kolko byrzo shte si namerish priqtelka! ;)

`Death`Whore``
06-02-2007, 15:10
Определено не с мускули. Не че не ме кефят, просто реално не се впечатлявам от тях.

GHITA
06-02-2007, 15:12
Bate, hich ne gi slushai! Nai-lesno shte gi vpe4atlish s Audito na bashta si (est. she kazvash che e tvoe), ama im vikai che shte si kupuvash Mercedesh shtoto Audi-to ne te kefi! I shte vidish kolko byrzo shte si namerish priqtelka! ;)

Ще си намери еднодневка. Щом е на 17 едва ли иска това. Мускулите помагат до някаде, но трябва да се държиш готино, мило, спокойно и всичко ще си дойде на мястото.

MeLeNcE
06-02-2007, 16:07
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!

Just_a_man
06-02-2007, 16:52
Ами приятел "гост" мога да ти кажа, че външния вид далеееч не е най важното нещо.Работи върху държанието си, отношението си към момичето, трябва да използваш точни думи на точно място.Аз мога да напиша книга "Как с приятна външност можеш да си осереш живота ". И аз съм с подобен проблем.Блъскам здраво у финтеса, облича, се добре, имам 2 бона злато по себе си , обаче съм си смотан по душа и просто не мога и немога да си хвана нещо, а виждам постоянно някакви далеч по-непривлекателни момчета, да излизат с момичетата които аз харесвам.Затова мога да ти дам няколко съвета.
1.Не бъди скромен.Не са на мода тези хора.
2.Питай наред.Да не мислич, че "пичовете" спят с всяка мацка.Не....казвали са ми че заговарят по 10-15 на вечер и ако една им върже...пак е успех
3.Не се стягай.

Barbie
06-02-2007, 16:55
Първо с общуване. Искам интересен и интелигентен събеседник, който не се притеснява да говори с мен и да бъде естествен. После евентуално с отношението си към мен - не обичам да ми се свалят звезди...особено в началото на дадено познанство, но обичам да се чувствам харесвана и желана. С увяжение, разбиране, умерен флирт и тн.

playful_baby
06-02-2007, 17:12
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!


лелееее моите изисквания са по-малко!!!! :-D Искам да те питам намери ли си някой, който да отговаря на всичките !!! :-k

SpOrTs_GiRl
06-02-2007, 17:48
Определено не с мускули. Не че не ме кефят, просто реално не се впечатлявам от тях.

ми да.. и аз съм така.. това не е най-важното от външния вид.. ;) (иии външния вид не е най-важното.. ;) )

Adwokat
06-02-2007, 17:53
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!


LOOOOoooooL bati iziskvaniqta!!

06-02-2007, 18:09
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!


LOOOOoooooL bati iziskvaniqta!!

ми те на АБСОЛЮТНО сички са такива
а ако някоя каже че не е така лъже!

Iv4eTy
06-02-2007, 18:24
Ми външния вид е важен, но не е всичко. Трябва и характер. Впечатляваме отношението на едно момче към мен, начина по който се държи с останалите. Просто има много неща, които са важни.

BeBsItO
06-02-2007, 18:58
tva 4e izglejda6 dobre ne e garanciq 4e trea ima6 fr,moje d ais tap kato galo6 se pak :D haha bazik de, razligavila sma se malko. emi smeni si stila i na4ina na mislene spored mene tuka sd e krie problema :D

BeBsItO
06-02-2007, 19:06
tva 4e izglejda6 dobre ne e garanciq 4e trea ima6 fr,moje d ais tap kato galo6 se pak :D haha bazik de, razligavila sma se malko. emi smeni si stila i na4ina na mislene spored mene tuka sd e krie problema :D

<black soul>
06-02-2007, 19:35
и аз ще направя като MeLeNcE ...
:arrow: да пуши и пие //защото и аз пуша и пия и така няма да спорим за това//. а ако не пуши и пие поне да не ми опява за това, коеот аз правя.
:arrow: да е красив и да поддържа хигиената си. да не е мн мускулест, не харесвам такива момчета. по-добре да е по-кльощав... но да не е хърбав или по-слаб от мене.
:arrow: да няма предразсъдъци към хора, които не слушат музиката която той харесва...
:arrow: да е забавен
:arrow: да има повечко приятели, да не е някой задръстен, който по цял ден седи вкъщи пред компа или тв-то!
:arrow: да не налита на всеки да го бие, да не се прави на мн важен. да не посяга на момичета или по-малки деца.
:arrow: да сме приятели и да се държи добре с мен.

sexy_for_you
06-02-2007, 19:46
външния вид е първоначалното впечатление,но това не е най-важното.прекалено мн си се притеснил за външния вид,че може би не обръщаш внимание на характера и отношението си към момичетата :wink:

.:iLLusion:.
06-02-2007, 20:06
Ще излъжа,ако отрека,че външният
вид не ме впечатлява,но..не точно впечатлява е думата..
Но зависи,защото всяко момиче,а и не само
момиче,си има различен вкус..
Опр ме впечатлява личности,които са себе си и
не се страхуват дали ще ги харесат,или не,дали ще са от
"популярните",или не,просто са си такива,каквито са!
Впечатляват ме такива,които не са надуфки,"газета"от класа,без грам хубаво нещо в себе си..Но...рядко се срещат такива
момчета и изобщо хора.. :-#

BWald0rf
06-02-2007, 20:13
Определено не с мускули. Не че не ме кефят, просто реално не се впечатлявам от тях.
Така..и аз не се впечатлявам от мускули.
Впечатлявам се от мило държание...в смисъл да не е някой груб дет се прави на газар и вместо да те гушка те дърпа някфо грубо...Харесва ми да са естествени и...някак си по-обикновени..не някакфи известни ии харесвани от сички момичета...

lizardking
06-02-2007, 22:53
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!



Добре си се ориентирала, мойто момиче-успех ти желая! Най-вероятно си още девствена, или ако не, си незадоволена сексуално и емоционално! И понеже ти имаш "няколко" изисквания, какво ще кажеш за тези:

1. Да ми прави свирки!
2. Да е на разположение 24 часа, но само когато ми потрябва. През останалото време просто да не ме търси!
3. Да забрави че съществувам, докато има футболен мач по телевизията.
4. Да ми прави свирка след мача!
5. Да е скромна.
6. Докато съм с други приятели, тя просто да се прави на глухоняма.
7. Ако може и през останалото време да е глухоняма!
8. Да е богата!
9. Да може да свири на пяно!
10. Да не пие повече от мен!
11. Да не ми изневерява!
12. Да е съпричастна към мен, когато любимият ми отбор загуби!
13. Да не иска откровен отговор, когато попита "Как изглеждам?"
14. Да може да си смени автомобилната гума сама!
15. Аз съм мъж => пия! Да го приеме като факт!
16. Когато съм разстроен, тя да е винаги до мен!
17. Когато тя е разстроена, да ходи при приятелките си!

:D

lovers
06-03-2007, 00:29
Nai Vajno e Kak Se DurJish S momicheto!Trqbva da I dopadnesh Kato harakter Pove4e otkolkoto kato vun6nost! :wink:

putenceto
06-03-2007, 12:00
Въх ... доста изисквания видях и от момчета,и от момичета.Ако ще сме толкова дребнави ... и детайлни ... ето и моите изисквания:
1.Да изглежда добре
2.Да има хигиена,не да бара котката,и после да ме обарва ( :smt017 )
3.Да не се оплаква че не мога да готвя,чистя,пера,че не съм му оправила леглото,защото едва ли ще се стигне до сватба.
4.Аз съм вегетарианка ... ще се съобразява поне какво яде пред мен.
5.За секса съм най-стриктна.Не ме ли задоволи ... не мисля да седя при него.Едва ли ще се стърпя да не му изневеря при положение че му се "свидят" повече от 5мин. :smt011
6.Да не си ляга с чорапите!!!
7.Да не се заглежда по други(поне в мое присъствие).Когато ме няма .. позволено е - все пак е безплатно.
8.Без изневери.Ще внимава на коя какво приказва,какво прави с нея,и къде ходи с нея.
9.Ако ще пие - и аз ще пия.Няма лошо в това,стига да има граници и да не повърне докато ме целува :-#
10.Да не ме обижда (шеги може ... ).
11.Да не ме удря.
12.Да не настоява за нещо като аз не го искам.
13.Да си казва всичко,когато го питам.Офф има и още много ... но горе долу са това.
П.С. Знам че такова момче няма,това донякъде беше шега O:)

Fucking_Bitch
06-03-2007, 12:04
Много е важно отношението и напоследък ми е писнало от простотия,така че може би интелект и поведение...Общо взето цялостно излъчване. :roll:

sauntito
06-03-2007, 12:37
за да си хванеш фадже трябва да лъжеш ,лъжеш ,лъжеш...... момичетата са доста наивни и ще ти вярват успех

AleX`
06-03-2007, 12:39
Стани малко по-лош и ще видиш колко ще има покрай тебе. Не трябва да ти пука за тях. Ти и само ТИ си важния. На никоя не трябва да угаждаш с цел да те хареса и да ти се качи на главата и като "добро кученце" да те води, където си иска и да прави с тебе каквото си иска. Това да имаш приятелка не трябва да ти е цел в живота, защото видят ли те, че си в нужда и че ги искаш много, просто ти бият дуспата тай като знаят, че си техен. Не си им тръпка. Бъди:

-Егоист
-Непредсказуем
-Груб
-Доминирай
-Бъди трудно достъпен
-Имай самочувствие


Но в крайна сметка всичко това в умерени граници. Трябва да си в златната среда. И никога не искай съвет от момиче, като този-Какво иска от едно момче? повярвай ми не знаят какво искат. Толкова са объркани, че едва ли би чул някой реален и качествен отговор от жена. Питай някой, който има успех с жените. Той явно е схванал идеята и знае какво искат от един мъж.
И Melence ли ква си там незнам кой ще е тоя лудия да ти се вържи на тия глупости, тоя човек тряба да е мега зле, за да се промени заради няква си тъпа п*тка и да се води по свирката и. Успех скъпа ! Дано го намериш ! Не му завиждам. И съм сигурен, че ако го намериш и да отговаря на всичко това, тебе пак ще те влекат хората с по-горе изброените качества. Така е било и така ще бъде. То затова хората са казали жените не са като хората, мазохисти са. Искат да им е гадно постоянно. Това ги влече.
И за последно обличаш се, на фитнес ходиш и т.н хубаво наистина и си нямал приятелка. Ми добре де братле ти какво искаш тия смотани кучки като те видят и всички да падат по улицата и да ти се нахвърлят ли ? Ми излез сред хората виж примерно има ли някоя самотна някъде и върви се запознай и искай телефона да излезете по нататъка, пък не го ли получиш има още много, нищо не губиш, нали ? Като чакаш някоя сама да дойде повярвай нищо няма да стане, трябва действие. Затова излез и действай :wink:

Slave4You
06-03-2007, 12:53
Мен едно момче може да ме грабне най-много с чувство за хумор. И другите работи вече дето ги казаха останалите-да се държи добре да изглежда добре ала бала. Ааа да. И да говори с мен. Не да го е срам да ми каже нещо различно от "Здрасти".

suantito
06-03-2007, 12:55
Стани малко по-лош и ще видиш колко ще има покрай тебе. Не трябва да ти пука за тях. Ти и само ТИ си важния. На никоя не трябва да угаждаш с цел да те хареса и да ти се качи на главата и като "добро кученце" да те води, където си иска и да прави с тебе каквото си иска. Това да имаш приятелка не трябва да ти е цел в живота, защото видят ли те, че си в нужда и че ги искаш много, просто ти бият дуспата тай като знаят, че си техен. Не си им тръпка. Бъди:

-Егоист
-Непредсказуем
-Груб
-Доминирай
-Бъди трудно достъпен
-Имай самочувствие


Но в крайна сметка всичко това в умерени граници. Трябва да си в златната среда. И никога не искай съвет от момиче, като този-Какво иска от едно момче? повярвай ми не знаят какво искат. Толкова са объркани, че едва ли би чул някой реален и качествен отговор от жена. Питай някой, който има успех с жените. Той явно е схванал идеята и знае какво искат от един мъж.
И Melence ли ква си там незнам кой ще е тоя лудия да ти се вържи на тия глупости, тоя човек тряба да е мега зле, за да се промени заради няква си тъпа п*тка и да се води по свирката и. Успех скъпа ! Дано го намериш ! Не му завиждам. И съм сигурен, че ако го намериш и да отговаря на всичко това, тебе пак ще те влекат хората с по-горе изброените качества. Така е било и така ще бъде. То затова хората са казали жените не са като хората, мазохисти са. Искат да им е гадно постоянно. Това ги влече.
И за последно обличаш се, на фитнес ходиш и т.н хубаво наистина и си нямал приятелка. Ми добре де братле ти какво искаш тия смотани кучки като те видят и всички да падат по улицата и да ти се нахвърлят ли ? Ми излез сред хората виж примерно има ли някоя самотна някъде и върви се запознай и искай телефона да излезете по нататъка, пък не го ли получиш има още много, нищо не губиш, нали ? Като чакаш някоя сама да дойде повярвай нищо няма да стане, трябва действие. Затова излез и действай :wink:

жестоко си прав аз веднъж поисках съвет от едни момиче и ядох х*я

sun_flower
06-03-2007, 13:07
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!
seriozno li smqta6,4e na vsi4ki sa takiva iziskvaniqta.Li4no az ne se interesuvam ot tova dali 6te bude ot populqrnite v u4ili6te-izvinqvam se za izraza,no ti da ne si nqkakva snobka ,za da se vulnuva6 imenno ot ova.Ne iskam da ima su6tiq harakrer kato moq-kakuv e smisula da sme ednakvi edva li ne?Nqma vruzka,v koqto da ne se karate,prosto si go za4erkni ot suznanieto tova ne6to.Ne smqtam su6to,4e trqbav na6te da go poznatav predvaritelno,strah te e da go zapoznae6 s va6te li,kvo?Da slu6a muzika kato teb,ne vsi4ki imat ednakvi interesi vse pak.
Tova za usmivkata opredelno e ot zna4enie.Haresva mi su6to estestvenostta i neprinudenostta na 4oveka,s kogoto izlizam.Vajno e ne samo tova da se obli4a i izglejda dobre,ami na4ina po koito govori i se otnasq kum momi4eto.Vajno e da ima6 za kakvo da si govori6 s nego,da e interesen kato li4nost,ne nqkakvo prefurcuneno mom4e,deto maika mu i ba6ta mu sa fra6kani s pari i zaradi tova,toi e sus samo4uvstvie do nebeto.V momenta za tezi ne6ta se se6tam

sun_flower
06-03-2007, 13:08
a zabravih-vajno e da ima harakter i kato akje ne6to-dumata mu da teji.Ne nqkoq kato mu se zaovurta i toi da si promenq mnenie i tn

the G_babe
06-03-2007, 14:18
ами,. най важното е за мен как се облича.. защото това издава много за човека.. като за нчало ако е чалгарски облечен, и то евтино, най-верочтно е селянче от Люлин.. ако е костюмар, значи има пари( това означава веднага да се задействам, че да нв го изтърва), ако е скейтър.. най-перфектният вариант :mrgreen: :mrgreen: Само че трябва да е марково облечен, което означава, че има пари. Защото, като излизаме двамата ще изглежда тъпо той да не може да е на мойто финансово/парично ниво. Предпочитам руси със сини очи...С чувство за хумор. Лоши момчета като цяло са за предпочитане. Мускулите са желана, но не задължителна част от цялото:)

AleX`
06-03-2007, 14:40
И един в газа не щеш ли ? По-дебел ? :twisted:

FunkyFresh
06-03-2007, 15:04
MeLeNcE написа:
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!

Oo da kolko malko iska6 nali?! OMFG :!: Vsqko momi4e se vpe4etlqva v razli4en tip mom4eta,6toto vseki si ima vkus!

06-03-2007, 19:41
az naprimer mn xaresvam mom4eta,koito sa estestveni,zabavni,s xubavo tqlo,umni.No spored men nai-vajnoto e durjanieto.Povqrvai mi momi4etata ne xaresvat mn nafukani i ligavi mom4eta.no nai-sladki sa puk romanti4nite mom4eta ili malko sramejlivite.i ZAPOMNI--NE IGRAI ROLI,BUDI SEBE SI!!! :smt007 :smt007 :smt007 mmmm daaaa
ako iska6 pi6i na elena_925 :smt005 :wink: :D
P.C.tova e skype hhAAAHAHHAHA

LGPz
06-04-2007, 07:20
xoxooooo ... като гледам на колко изисквания отговарям.. :D

1.Ходя на финес,НО нямам големи ръце ...
2.Мил съм
3.Обличам се добре /аз така си мисля де.../
4.Имам чувство за хумор
5.Държа се мило


ОЧАКВАМ ВИ УТРЕ НА ОПАШКА ПРЕД НАС НА АДРЕС ул. .......

Sladko_Izkushenie
06-05-2007, 07:19
Първо разбира се трябва да има някакво привличане (да ми допадне на външен вид)после държанието му...Да знае много добре какво иска и как да го постигне.Това харесвам в един мъж

be3by
06-05-2007, 07:40
mi ot mngo ne6ta zavisi v1n6niq vid e vajen ama i haraktera..povedenieto..men super mi haresvat mom4eta s 4yvstvo za humor i t.n ponqkoga dori i da sa po grubi..ama opredeleno po dobre ot nqkvi ligliovci... ](*,)

Juicy_Lucy
06-05-2007, 07:54
хм..

1.много да е висок-над 1.80
2.да е супер слаб
3.да върви леко отнесено :P
4.да е мил
5.да пуши и пие(когато и на мен ми се пие)(е,да не е алкохолик..)
6.да е забавен
7.да говори много
8.да си държи на мнението
9.да си казва всичко в очите,а не да си мисли някакви работи(примерно за връзката ни) и да ги премълчава..
10.да е леко перверзен
11.да си има цели и да се стреми към тях,а не да си губи времето по цял ден
12.да обича татуси и пиърсинги :P
13.когато иска нешо,да го прави,т.е. да не е страхлив и много да обмисля всяко нещо..
14.да ме подкрепя
15.да обича да танцува и да се забавлява
16.да не се засяга лесно и за глупости

разни такива неща :-D :lol:

~egoistiC~sister
06-05-2007, 07:57
Кфа музика слуша,да е готин,да не е мн кльощав..и т.н. :::

ni6to_novo
06-05-2007, 17:12
вие в час ли сте бе??..."дрехите са най-важни...","да не пуши много...да пие еди си колко.." още малко кажете по колко тряа да яде и си направете кастинга после [-X ...аз пък нямам списък с изисквания...искам просто да ми допада като характер,да имаме някфи общи инереси и да не е някъф грозен ест :P ...

hilarydonau
06-05-2007, 19:17
mm v tozi forum ima hora s mn golemi iziskvaniq koitu za koitu nz dali nqkoi den 6e se poqvi princa na bql kon no im pojelavam uspeh .. az sum za inteligentni mom4eta , da sa 4arovni ne krasivi , da sa zabavni i da imat gotin harakter , da sa ili da ne sa mn izvestni se edno az 6e prepokrivam i za dvamata i ne mi puka dali 6e e bogat dali beden nali az 6e si gu lofkam :D abe ob6u vzetu taka .. :smt016

Pink_Catty
06-08-2007, 16:03
Да видим:Определено външноста трябва да е добра.
Аз го предпочитам мистериозен.Трябва да има чаровно-пленителна усмивка и загадъчен поглед!

mademoiselle_de_Soleil
06-08-2007, 17:29
visok!!! (min 1.80), da e pro4el pone 1-2 knigi (za6toto mi omryzna ot typaci, koito ne se interesuvat ot ni6to), 4aroven (S KRASIVA USMIVKA!!!), s 4uvstvo za humor (absoliutno zadaljitelno!!!!) i mn mil i vnimatelen :) ...... kato se zamislq ima li izob6to takiva hora?? ;(

Violenza
06-08-2007, 17:32
Стил.
Чувство за хумор.

^DiVo^TiGaRcHe^
06-08-2007, 17:55
Характера е най-важен.Аз държа на честността в отношенията и на това всеки да дава всичко от себе си, така няма да има срив и любовта наистина нараства!

06-08-2007, 18:40
vij sega tova 4e se obli4a6 dobre i 4e hodi6 na fitnees ne e garanciq 4e 6te po4ne da ima6 gajeta po put i nad put.Mnogo zavisi ot haraktera ti i ot momi4etata koito haresva6.Taka de moje da sa te haresvali 5 momi4eta primerno,no ti ne si gi zabelqzal prosto za6toto ne sa tvoi tip ili si bil zaet da se celi6 po navisoko puk i za vseki vlak si ima putnici taka 4e spoko.
A po temata nz za drugite,no do kolkoto poznavam momi4etata pone ot moeto obkrujenie a puk i moeto li4no mnenie e 4e momi4etata ne govora za vsi4ki estestveno,4e ima izkliu4eniq moje bi purvoto ne6to koeto zabelqzvat sa o4ite na edno mom4e i posle usmivkata mu,no vseki si ima predpo4itaniq taka 4e kakto kazah za vseki vlak si ima putnici i za teb 6te se nameri nqkoi koito da te obikne ili pone haresa puk i si o6te na 17 ima vreme.

nasty_f
06-08-2007, 18:44
С умствен багаж,но не на последно място е външния вид.Чувство за хумор,да пуска лафове,но не прекалено много.Това е общи взето :wink:

Soy_tu_mujer
06-08-2007, 19:46
Men lichno me vpe4atlqvat: dobroto mu durjanie kum men, da e vazpitan i da znae kakvo iska i kak da se durji, da e zabaven...A i vunshnostta ne q slagam na posledno mqsto.Edno mom4e trqbva da e spretnato,4isto i dobre izglejdato :)

Inu4e za tvoq problem: Ti moje da si hubav,moje i da si perfekten dori, no dali mojesh da dadesh vsi4ko ot koeto se nujdae edno momi4e.
Moje da mojesh, no prosto da ne si popadnal na podhodqshti za teb momi4eta..dosega. I te uverqvam, 4e skoro tova nqma da e taka. Shte sre6tnesh momi4eto, koeto iska6. Za vseki vlak si ima putnici - nqkoi izpuskat vlaka drugi se kachvat i slizat oshte na purvata gara.. no te uverqvam, 4e shte namerish takova momi4e, koeto da sledva vlaka i da vqrva, 4e shte moje da q dokara tam kudeto pojelae... Mislq 4e razbirash za kakvo govorq :) uspeh

~TeEnAgE_GiRl~
06-09-2007, 15:33
Момичета кажете ми с какво ви впечатлява едно момче?Защото аз съм на 17 обличам се добре,хода на фитнес и въобще се подържам а си нямам приятелка :(

еми може да звучи глупаво, но...аз първо гледам външен вид :lol:
е..естествено и характера е мнооого важен :wink:

Чичо Тони
06-09-2007, 17:47
visok!!! (min 1.80), da e pro4el pone 1-2 knigi (za6toto mi omryzna ot typaci, koito ne se interesuvat ot ni6to), 4aroven (S KRASIVA USMIVKA!!!), s 4uvstvo za humor (absoliutno zadaljitelno!!!!) i mn mil i vnimatelen :) ...... kato se zamislq ima li izob6to takiva hora?? ;(

"Не мила не в тази локвааааа нееееее" и ляга в локвата и ти стъпваш отгоре му :mrgreen: Е не очаквай пък и ти от нас да ви лягаме в краката и да ви гледаме като Клеопатра.Да хубаво е да сте до нас,да ви обграждаме с мили думи,любов,да ви забавляваме и прочие,но не трябва очаквате да ви взимаме навсякаде с нас,това съм го забелязал в бившата ми приятелка,няма нищо по хубаво да сме заедно,но аз примерно не обичам когато съм с момчетата приятелката ми да е с нас,на моето момиче й давам пълна свобода и ако тя ме цени като човек и познава характера ми ще знае как да постъпи.Вниманието трябва да е в граници нито много,нито малко,защото и аз необичам да званя на приятелката ми през 10мин да я питам каде е,с кого е,какво прави и такива работи това понякога е нужно и нещо различно от това да си с половинката си и в такива момента най-важни са приятелите :D

`Death`Whore``
06-09-2007, 22:03
Дечица, 1.80 е нормална височина за мъж. Над 1.85 вече е висок мъж, даже и 1.85 е нормална височина.

rakiQ
06-10-2007, 06:22
последно момче или момиче ше впечетляваш?! :roll:

BREAKYOURSELF
06-10-2007, 11:22
Bate, hich ne gi slushai! Nai-lesno shte gi vpe4atlish s Audito na bashta si (est. she kazvash che e tvoe), ama im vikai che shte si kupuvash Mercedesh shtoto Audi-to ne te kefi! I shte vidish kolko byrzo shte si namerish priqtelka! ;)

:-D :-D :-D то4но така !

~LiPs oF aN aNGeL~
06-10-2007, 13:51
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!


LOOOOoooooL bati iziskvaniqta!!

ми те на АБСОЛЮТНО сички са такива
а ако някоя каже че не е така лъже!

Аз казвам,че моите не са такива.Лъжа ли?

IlLuSi0nS`
06-10-2007, 14:18
и моите не са.. големи сме лъжкини явно..

sherry
06-10-2007, 14:50
Искреност
Отзивчивост
Воля
Акъл
Чувство за хумор
Силен характер, приятна външност.

mid_get
06-10-2007, 15:52
visok!!! (min 1.80), da e pro4el pone 1-2 knigi (za6toto mi omryzna ot typaci, koito ne se interesuvat ot ni6to), 4aroven (S KRASIVA USMIVKA!!!), s 4uvstvo za humor (absoliutno zadaljitelno!!!!) i mn mil i vnimatelen :) ...... kato se zamislq ima li izob6to takiva hora?? ;(
Странно, мила, но има...имаааа!!! :mrgreen:

sk8er_girl
06-11-2007, 13:49
amiii na parvo mqsto 4oveka ne trqa da e glupav-v smisal da ima nqkva ob6ta kultura i opit, da znae kakvo iska i kak da go polu4i, da e zabaven, da me kara da se usmihvam i da mi pokazva malkite ne6ta v jivota, za ima interesi izvan daskaloto i kompaniqta, da si znae vazmojnostite i nai-vajnoto da me obi4ka i da mi tarpi divotiite

06-11-2007, 13:54
emi eto v kakvo se ubedih dnes za poreden put. izmejdu nqkolko mom4eta vinagi me vpe4atlqva nai maloumniqt vuzmojen. imam talant da se vliubvam samo v takiva koito me naranqvat. kolkoto po-gaden, maloumen, po-golqm kurvar tolkova po dobre. ako si 6ibna e6tasnik- nepremenno 6e se vliubq v teb. a az sum gotina macka taka 6e 6ibanqci-kefete se. a nai-tupoto e 4e o6te ne sum si vzela urok i 6te produljavat da me ma4kat o6te mn godini veroqtn nared

06-11-2007, 17:49
4estno da vi kaja van6niq vid nqma nikvo zna4enie.... s mom4eto koeto xodq minalata godina izob6to ne si govorex dori ne zn 4e sa6tesvyva oba4e taq godina toi me zaiteresyva dopadnaxme si kato xarakteri abe izob6to mn sme 6taslivi \:D/ :smt007 :smt057

06-11-2007, 17:51
С пари, глас и визия!

~LiPs oF aN aNGeL~
06-11-2007, 18:52
и моите не са.. големи сме лъжкини явно..


Дам,така е.Лъжем,та се късаме... :D

06-11-2007, 18:54
С голям пенис и голям портфейл.

~LiPs oF aN aNGeL~
06-11-2007, 19:27
Хах неочаквано добра комбинация :twisted:

miloto_girl_4e
06-11-2007, 19:29
С акъла си, с това ме впечатлява :!:

06-11-2007, 19:32
Ами първо гледам тялото, ако е мускулест и/или едър става. Ако е слаб го отхвърлям.
После гледам дали е богат. Ако е богат - вземам га, ако пък е беден - чупка!
После гледам дали е добър в леглото.

pink_champagne
06-11-2007, 19:36
Като начало (1)първото нещо,което гледам в едно момче е тялото. Смъсъл ако е някъф кльощав то чак смешно. Аз искам момчето до мене да си е едро/нямам предвид дебело/, а смисъл мусколесто. Ама ти си го имаш това най-вероятно щом ходиш на фитнес. (2)Второ гледам външния вид.Облекло,прическа и такива. Ако има хубав вид - супер. Ти вече каза,че се обличаш добре. (3)Третото става след опознаването на човека, да има хубав характер.Да е мил,общителен и т.н. Еми не знам пич по това както се описваш за моите критерии си супер. Пък и защо си мислиш,че като нямаш приятелка момичетата не те харесват. Просто по-скоро проблемът ти е,че ти не можеш да си харесаш.Но съм сигурна,че доста кандидатки имаш.А може би чакаш истинската...?!?

06-14-2007, 16:39
Za da me vpe4atli edno mom4e,trqbva da e zabaven,gotin da imame ob6ti interesi,da me razbira,da e mil tova e ob6to vzeto uspeh:)i pone za men ne e vajno da kara kola posleden model!!!

i love you
06-14-2007, 19:03
Ми мен лично едно момче ме впечатлява с поведението си,с външния си вид разбира се ,но понякога външния вид лъже така че не трябва да се заблуждаваме...но общо взето трябва да е мил и да се държи готино,тфа е ...аз съм в същото положение като теб,но пак си нмам гадже...но има време живота е пред нас,малко тъжну ама ко а са праи живота е гаден :-D мхм

Phenomenon
06-14-2007, 19:04
С голяяяяяям набръчкан...мозък ;)

i love you
06-14-2007, 19:04
Ми мен лично едно момче ме впечатлява с поведението си,с външния си вид разбира се, трябва да е мил и да се държи готино,тфа е ...аз съм в същото положение като теб,но пак си нмам гадже...но има време живота е пред нас,малко тъжну ама ко а са праи живота е гаден

Chukasimo
06-14-2007, 20:02
ако не си пич и нямаш отношение към момичетата, не знаеш как да се отнасяш и за какво да разговаряш с тях, не можеш да си искаш или те е срам...ако ще и 60см да ти е бицепса... :arrow: НИЩО НЕ СТАВА ОТ ТЕБЕ

Th3MaN
06-15-2007, 12:33
Като гледам всички момичета в тая тема излагаха. Единствената която каза истината беше тази!


emi eto v kakvo se ubedih dnes za poreden put. izmejdu nqkolko mom4eta vinagi me vpe4atlqva nai maloumniqt vuzmojen. imam talant da se vliubvam samo v takiva koito me naranqvat. kolkoto po-gaden, maloumen, po-golqm kurvar tolkova po dobre. ako si 6ibna e6tasnik- nepremenno 6e se vliubq v teb. a az sum gotina macka taka 6e 6ibanqci-kefete se. a nai-tupoto e 4e o6te ne sum si vzela urok i 6te produljavat da me ma4kat o6te mn godini veroqtn nared

Винаги правите така!

BrokenInnocence
06-15-2007, 13:08
Имам ужасен вкус за момчета. И не говоря само за т.нар. "лоши момчета" дето всички си падат по тях. Аз просто не мога да харесам някое момче, което е мило, сладко, забавно и страхотен човек. Аз си падам по хора с нещо ужасно в характера- капризни, гадни, подли, лъжци, някакви такива разглезени дето са свикнали само да им угаждаш... все ей такива интересни работи. Личният ми опит показва точно това.

06-15-2007, 15:09
мил бла бла.. що не тръгнете тогава със училищния зубър бе? Истината е една - падате си по-'лошите' момчета

Th3MaN
06-15-2007, 15:16
Имам ужасен вкус за момчета. И не говоря само за т.нар. "лоши момчета" дето всички си падат по тях. Аз просто не мога да харесам някое момче, което е мило, сладко, забавно и страхотен човек. Аз си падам по хора с нещо ужасно в характера- капризни, гадни, подли, лъжци, някакви такива разглезени дето са свикнали само да им угаждаш... все ей такива интересни работи. Личният ми опит показва точно това.


Не си само така сички сте така! Ненам кви сте мазохистки ли сте кви сте ама сички сте така. :D :D Кво да очаквам се пак сте жени :D

leko_otkachena
06-15-2007, 15:24
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!


LOOOOoooooL bati iziskvaniqta!!

ми те на АБСОЛЮТНО сички са такива
а ако някоя каже че не е така лъже!MI NE SA TAKA RAZBIRA SE!KFO DA TRUGNA S NEKUF EBATI PICHA I DA SE DURJI S MEN KATO PARCAL LI E NEMA NUJDA!

gazarka
06-15-2007, 16:10
vun6en vid,da e 4istopluten,4ustvoto za humor e mn vajno i nai-ve4e da e to4en kato kaje 4e 6te zvanne da zvanne:P

gabrielka@a
06-15-2007, 16:50
Момичета кажете ми с какво ви впечатлява едно момче?Защото аз съм на 17 обличам се добре,хода на фитнес и въобще се подържам а си нямам приятелка :(
Обичам да ме разсмива и да се държи джентълменски (ако ме разбирате)

BrokenInnocence
06-15-2007, 17:13
Имам ужасен вкус за момчета. И не говоря само за т.нар. "лоши момчета" дето всички си падат по тях. Аз просто не мога да харесам някое момче, което е мило, сладко, забавно и страхотен човек. Аз си падам по хора с нещо ужасно в характера- капризни, гадни, подли, лъжци, някакви такива разглезени дето са свикнали само да им угаждаш... все ей такива интересни работи. Личният ми опит показва точно това.


Не си само така сички сте така! Ненам кви сте мазохистки ли сте кви сте ама сички сте така. :D :D Кво да очаквам се пак сте жени :D

Съгласна! :wink:

LiloTa
06-15-2007, 17:52
Не всчко опира до външния вид (според мен)..аз пък искам момчето с което съм да е забавен,да мога да говоря с него за всичко,да имаме горе долу еднакви интереси...но да мислим различно (така има малко тръпка ;) ) ами..тва е..май :)

XxXSweetDreamsXxX
06-15-2007, 18:44
Как може някой да ме впечатли...хъх :::
За мен е важно ест и външния вид,обичам да ми се мъкне с широки смъкнати дънки :oops:(само за уточнение-не рапър [-X ) Големи скейтки или кецове,някакъФ сладул с раничка,да има хубави ръце :oops: и косата е много важна.Мразя скапаните фешън прически(без някой да се засяга ама са отвратителни)...
Искам да мога да говоря с него,това е най-важно,не да се натискаме по улиците и да не можем да си кажем 2 думи.Да ме забавлява, кхх да обича да пие бира с мен до реката 8-[ Да умее да се забавлява,да имаме близки интереси,но и различно мислене,за да е по-интересно.

fei4ka
06-16-2007, 11:58
ami az si me4taq za edno sladko milo mom4e,4uvstvitelno ii malko sramejlivo (namiram go za mn sladko :-) ) mm da e zabavno i da obi4a da si govorim da si spodelqme...v1n6nostta s16to e vajna no ne q slagam na piadestal za men e vajno mom4eto da ne e typa nadyvka fe6anska 4algarska :smt012 ami syp. sladko ii btw.pri4eskata i drehite sa vajni da a i nz za6to no kogato vidq nqkoe sladko emo sk8t-1r4e i mi se sviva korema XeX emi g/d e tova :smt008 \:D/

АнонименПотребител
06-17-2007, 08:41
Темата ми хареса и реших да напиша и собственото си мнение. Както при момчетата, така и при момичетата често се среща този проблем, въпреки, че ми се струва, че е по-често при момчетата(защото все пак и аз съм момче). Външният вид в никакъв случай неможе да бъде критерий според мен. Той е само едно "първо визуално впечатление". Случвало ми се е да забелязвам страшни мацки, след което да ги заговарям, за което съм съжелявал. То като и "лъхне" от устата простотия.. за какво ще да и е тази красота или пък скъпит дрешки и накити. Ако говорим за връзка, за любов няма значение как изглеждаш, каква кола караш и колко си богат. Ако имаш приятелка и знаеш, че тя е с теб само заради материалното ти състояние, то по-добре да я нямаш. Това са курвенца-материалистки! Няма смисъл от една такава връзка. Може да имаш такава "приятелка", но само, за да я "паркираш" в леглото, но няма да ти е така хубаво, както с момиче, с което се обичаш. Единственото задоволение ще ти е "животинското" - задоволяване на нуждите, а НЕ на чувставата. Така мисля аз и съм сигурен в това, което казвам :).

Enjoy_yourself
06-17-2007, 11:18
Ne moga da kaja 4e imam strogi iziskvaniq kakvo trqbva da bade edno mom4e.. Kato go pogledna prosto razbiram.. kak da vi obqsnq poprincip ne darja tolkova na van6niq vid na mom4eto predi vsi4ko gledam haraktera.. Mnogo haresvam mom4eta s 4uvstvo za humor za6toto az samata obojavbam da se 6eguvam. Mrazq onezi naduvki koito se pravqt na golqmata rabota a sled vreme se okazva 4e vsa6nost ni6to ne struvat..ili po to4no darja na tova toi da bade estestven.
ami tova e ob6to vzeto ;)

w0sh
06-17-2007, 11:24
Щи кажа кво харесват момичетата. Харесват да им се казва какво да правят. Ей това е голямата тайна на битието. Щот аз не отговарям на почти нищо от изброените по-горе цаки пък не ми пречи нали :).

sth_different
06-17-2007, 12:07
С какво ме привлича ли!Външен вид не бих казала сегашния ми приятел не е хубавец, но има страхотни сини о4и (но не те ме привличат) Влудява ме това, 4е като ме погледне имам чувството че знае всичко за мен, това че като си пишем или говорим без да се осъзнавам запомням всяка негова дума!Обожавам това че усеща кога какво трябва да каже и кога не (а не се познаваме от мн време) И въпреки това е непридвидим..Изненадваме непрекъснато... Уважаваме но не ми ходи по гъза и от време на време ми се прави на недостъпен!!!

svetli4ka
06-23-2007, 20:19
az umiram za futbolisti...vsi4kite mi gadjeta (do sega) trenirat futbol..vuob6te mn sa sladki sportist4etata, osobeno ako sa silni v dadeniq sport...vliubih se v gadjeto mi dokato go gledah kak rita...a i kato mi se usmihnaa.....plius tva e mn sladko kato vkara da doide i da te cunkaaa..nakratko: usmivka + football

lady_90
06-23-2007, 20:40
S usmivka :)
s vun6en vid
i da ne e glupav trqbva da moje da se govori s nego na vsqkakvi temi(TOVA E MNOGO VAJNO)

veroni4ka
06-23-2007, 20:48
Темата ми хареса и реших да напиша и собственото си мнение. Както при момчетата, така и при момичетата често се среща този проблем, въпреки, че ми се струва, че е по-често при момчетата(защото все пак и аз съм момче). Външният вид в никакъв случай неможе да бъде критерий според мен. Той е само едно "първо визуално впечатление". Случвало ми се е да забелязвам страшни мацки, след което да ги заговарям, за което съм съжелявал. То като и "лъхне" от устата простотия.. за какво ще да и е тази красота или пък скъпит дрешки и накити. Ако говорим за връзка, за любов няма значение как изглеждаш, каква кола караш и колко си богат. Ако имаш приятелка и знаеш, че тя е с теб само заради материалното ти състояние, то по-добре да я нямаш. Това са курвенца-материалистки! Няма смисъл от една такава връзка. Може да имаш такава "приятелка", но само, за да я "паркираш" в леглото, но няма да ти е така хубаво, както с момиче, с което се обичаш. Единственото задоволение ще ти е "животинското" - задоволяване на нуждите, а НЕ на чувставата. Така мисля аз и съм сигурен в това, което казвам :).

mnogo mi haresva kak rasujdava6!!!! Koq zodiq si btw :-k

06-23-2007, 21:26
S usmivka :)
s vun6en vid
i da ne e glupav trqbva da moje da se govori s nego na vsqkakvi temi(TOVA E MNOGO VAJNO)
Да, бе за всякакви теми. Да ти вярвам ли, че си говорите за термоядрен синтез?

GerSity
09-30-2007, 12:01
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!

оле ти си мн зле!!!
съгласна съм единствено за 3,5,8,10,12,13,14,15,16 и 17!за кво ти е да има характер като твоя,или пък да е известен в даскалото...пфффффф,мн зле! [-X

Ch0c0la73
09-30-2007, 12:06
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето! i az taka osven tva s roditelite spored men ne e vajno , su6ty i da malko ludi4ak ;] i po strstni4ak kato sme dvamcata ;] olee kakvi izkiskaniq praim 6e stresnem mom4ety :smt005 a we budi takukav kakuvto si prosto luibovta 6e doide pri teb nai neo4akvany (taka si e naistina - li4en opit xax)

AFT
09-30-2007, 12:22
Първо с общуване. Искам интересен и интелигентен събеседник, който не се притеснява да говори с мен и да бъде естествен. После евентуално с отношението си към мен - не обичам да ми се свалят звезди...особено в началото на дадено познанство, но обичам да се чувствам харесвана и желана. С увяжение, разбиране, умерен флирт и тн.

+


Определено не с мускули. Не че не ме кефят, просто реално не се впечатлявам от тях.

+


чаровна усмивка

:mrgreen:

FreeSpirit
09-30-2007, 12:44
Да става за приятел,другото е от самосебе си :)

ceco_meco
09-30-2007, 12:58
Темата ми хареса и реших да напиша и собственото си мнение. Както при момчетата, така и при момичетата често се среща този проблем, въпреки, че ми се струва, че е по-често при момчетата(защото все пак и аз съм момче). Външният вид в никакъв случай неможе да бъде критерий според мен. Той е само едно "първо визуално впечатление". Случвало ми се е да забелязвам страшни мацки, след което да ги заговарям, за което съм съжелявал. То като и "лъхне" от устата простотия.. за какво ще да и е тази красота или пък скъпит дрешки и накити. Ако говорим за връзка, за любов няма значение как изглеждаш, каква кола караш и колко си богат. Ако имаш приятелка и знаеш, че тя е с теб само заради материалното ти състояние, то по-добре да я нямаш. Това са курвенца-материалистки! Няма смисъл от една такава връзка. Може да имаш такава "приятелка", но само, за да я "паркираш" в леглото, но няма да ти е така хубаво, както с момиче, с което се обичаш. Единственото задоволение ще ти е "животинското" - задоволяване на нуждите, а НЕ на чувставата. Така мисля аз и съм сигурен в това, което казвам :).

ami moga da ti kaja 4e na nqkoi hora (i na men) 4uvstvat sa mi po-nisko ot glavat ai korema....
ta i takava i kakvato i da e vryzka se si e vryzka i si e dobre :D:D

пазя-го-в-тайна
09-30-2007, 13:15
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!


аааа ти на 12 ли си ?!?!?!?

SuNsEt
09-30-2007, 13:28
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!


аааа ти на 12 ли си ?!?!?!? тцтцтц...и аз тва се питам #-o :smt005 Односно 17. искам да ти кажа,4е няма на4ин да не се карате :lol: просто е неизбежно...може да не е 4есто,но все пак ще има и каране :lol: Много филми гледаш май :smt005

lilit_666
09-30-2007, 14:08
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!


лелееее моите изисквания са по-малко!!!! :-D Искам да те питам намери ли си някой, който да отговаря на всичките !!! :-k
А мене питаш ли ме,като са двойно :-D Е,готова съм на някои компромиси,ама става въпрос с какво впечатлява.Ето и някои от моите:
1външност
-дълга косичка да рамото някъде
-дълги крака
-висок(защото и аз съм)
-широки рамене
-плътни устни
-големи очи
-да не е космат
...
2държание и други:
-добряк
-умен
-с много интереси
-да умее да разговаря по различни теми
-с борбен дух(непримирим)
-да си държи на принципите,въпреки всичко и всички
-непокорен
-шегаджия
-да може да пие,БЕЗ да се напива,а ако пък не може-да не го прави
-със секси поглед с дяволита усмивка 99%ще ме е спечелил :-D
-да не е лигав
-да се нагоди с моя хумор и да носи майтап
...

lilit_666
09-30-2007, 14:10
Ми няколко неща:
1.Външен вид
2.Характер като моя
3.Усмивката е важна
4.Да е сред популярните от училище
5.Да се облича добре
6.Да има мускули
7.Да слуша подходяща музика като мен
8.Погледа!Много ме впечатлява.
9.Ако може да е дете на познат на баща ми/майка ми за да няма балади на тема "Искаш ли да се запознаеш с родителите ми?"
10.Да не се друса!/да не е наркоман/
11.Да не пуши!
12.Да не пие много!
13.Да е романтичен!
14.Да е мил,нежен,готин!
15.Да ме обича!
16.Да държи на мен!
17.Да не се караме!

Тва е то общо взето!


аааа ти на 12 ли си ?!?!?!? тцтцтц...и аз тва се питам #-o :smt005 Односно 17. искам да ти кажа,4е няма на4ин да не се карате :lol: просто е неизбежно...може да не е 4есто,но все пак ще има и каране :lol: Много филми гледаш май :smt005
Ако нямате спречквания,ще ти омръзне мн бързо

devil4e_14_
09-30-2007, 17:23
em s mn ne6ta zavisi ot mom4eto prati mi snimka na devil4e_14@mail.bg i6ti kaa dali staa6 ili ne spored moite vijdaniq de ;)

KocMoHaBTa
09-30-2007, 21:54
Момичета кажете ми с какво ви впечатлява едно момче?Защото аз съм на 17 обличам се добре,хода на фитнес и въобще се подържам а си нямам приятелка :(


http://www.knife-works.com/images/kb5014.jpg от там нататък, знаеш

viki_nt
10-01-2007, 07:10
EMI VUN6NO: GOLEMI SVETLI O4I ,PODSTRIGANA PURVI NOMER GLAVA :smt007 :smt007 I PLO4KI NA KOREMA :smt007 :smt007

monityY
10-01-2007, 07:45
не търси6 достата4но.. 6те си намери6 спокс.. мене първото ми впе4атление е вън6ния вид.. смисъл ако е някое непознато мом4е...то няма какво др да ми направи впе4атление освен вида,поне в на4алото,след като не го познавам по характер...а ако не е за някое непознато мом4е а принципно най важен за мен е характера.. да е мил,нежен,с 4увство за хумур...мом4е което държи на моми4етата а не ги има само за игра4ки... мом4е което има 4увства а не е без4увствен като пове4ето.. някое специално мом4е...което не изневерява не лъже и просто умее да оби4а... не6то такова :roll: