PDA

View Full Version : Тормозят ме, защото съм ниска



06-02-2007, 14:57
Здравейте момиче съм... в 11-ти клас съм и съм много ниска около 1.52, 1.53. Омръзна ми да слушам как всеки път като отида на училище и само да чувам: "Джудже, гном, мъник, дребус...". :(
Опитвам се да нямам комплекси заради височината си... но това отношение ме убива. :( Към никого не съм се държала зле или гадно. Да не би да съм искала да се родя така, че да ме смятат за изрод??? Претърпях 2 много сложни операции, точно заради този мой проблем, а съучениците ми дори не дойдоха за да ме видят как съм в болницата. Даже подразбрах, че са си говорели че нарочно не съм идвала на училище. :smt009
Иначе съм хубава, макар и малка... вадя отлични оценки и се старая да се държа добре с всички... но... вече не знам какво да правя. :smt010

`Death`Whore``
06-02-2007, 15:01
И мен са ме гаврили, но какво ти пука. Мъжът ми сега ми казва "Мъниче" и ми се радва много, че съм мъничка.

AnGeL`BaBy
06-02-2007, 15:03
мен ако питаш не им обръщай внимание се пак ти не си виновна че си нисичка :) а пък и нали знаеш,че хубавите парфюми са в малки шишенца :)

find_m3
06-02-2007, 15:40
хАХА твойте съученици нормални ли са повечето хора даже не обръщат внимание на това.Да не ти пука [-X

06-02-2007, 15:49
И мен постоянно ми се подиграват, че съм бил нисък или нещо такова. Преди няколко дена един от моя клас(по-висок е от мене само с 10см) ми вика: "Трябва да уважаваме височината ти от -120см" И аз тогава му казах "Абе и ти не си 2 метра" И млъкна. Ако се опитат пак да се подиграват с тебе ги затапи или им кажи да млъкват! :-({|= :smt004

Jamalska
06-02-2007, 18:01
Въобще не тряа да се комплексираш.Миньончетата са на власт:)А и хубавите мъже също са ниски:)Аз съм висока и ми е доста гадно като си харесам някой мъж,който ми стига до носа:)А и едно от най-хубавите момичета,които познавам(макар и не винаги да ме кефи като човек) е висока не повече от 2-3 см повече от теб.

RoyTheReaper
06-02-2007, 18:20
Поведението им не е нормално. Ръста ти даже не е чак толкова извън нормата. Просто ги игнорирай - помисли си, че ако те ти се подиграват, някъде там има хора, които се кефят на ниски момичета (например аз :) ).

06-02-2007, 18:38
А те са комплексари, ти си нисичка сладуранка :D

be3by
06-02-2007, 18:44
hi4 da ne ti pukaaaaaa

LiTtLe_AnI
06-02-2007, 20:51
мен ако питаш не им обръщай внимание се пак ти не си виновна че си нисичка :) а пък и нали знаеш,че хубавите парфюми са в малки шишенца :)

i az taka mislq :)

gabrielka@a
06-03-2007, 07:18
Пф!И мен така... :smt010 Не се тревожи-ако искат могат да се подиграят на всеки за всичко:че е дебел,че е слаб,че е висок,че е нисък,че е красив,че е грозен........за всичко.Номера е да не ти пука!

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-03-2007, 09:10
i s men sa se gavrili.. ne za viso4inata makar 4e az vinagi sum iskala da buda drebni4ka :) .. ta ne iim obrushtai vnimanie neka si govorqt kvot iskat...

06-03-2007, 11:00
пий norditropin

littlestar
06-03-2007, 11:32
Миличка аз също съм ниска,но само едно ще ти кажа нали знаеш че скъпите парфюми са в малки шишенцаи че всичко малко струва много скъпо...така че еби им майките на другите и не им обръщай внимание :wink:

06-03-2007, 11:50
В краен случай можеш да направиш това:вдигни им един скандал поне на част от класа,кажи им през сълзи,че не си виновна за това и никой не заслужава подобно отношение,независимо как изглежда.Трябва да стане дума и за операциите,ако това вече не ги трогне поне малко тия са безчувствени :evil: .

А да знаеш,че е много сладко някое по-нисичко момиче-миньонче,мъжете ги харесват много,просто трябва да имаш повече самочувстивие и да им покажеш,че не ти пука,а това което го написах горе го прави в съвсем край случаи.Когато ти кажат нещо покажи им,че не ти пука,усмихвай се макар и на сила-бъди сигурна,ще умрат от яд,че не ти пука за тяхното мнение.Пък и ако някое високо момиче ти каже нещо му кажи''Жирафите от кога могат да говорят'' :lol:

Понякога самоиронията помага,хем ще им се харесаш,хем повече няма да ти се дразнят,кажи на някой''Ей как е там горе.Тука долу е супер!''ама не като обида а като шега просто.

Digital
06-03-2007, 12:33
В краен случай можеш да направиш това:вдигни им един скандал поне на част от класа,кажи им през сълзи,че не си виновна за това и никой не заслужава подобно отношение,независимо как изглежда.Трябва да стане дума и за операциите,ако това вече не ги трогне поне малко тия са безчувствени .
Абе ти луд ли си точно тва не трябва да прави.

sladko_f
06-03-2007, 13:32
I az sam nisi4ka i men sa me podigravali,no vse nqkoga 6te im mine i 6te sprat.Prosto 6te si namerqt nova jertva.A na teb vaob6te da ne ti puka,za6toto s ni6to ne si vinovna.

asi_basi
06-03-2007, 16:03
Ами какво да добавя? Другите казаха всичко, просто да не ти пука и това е! Те само за височината ли ти се подиграфат или и за теглото? Сори, че питам де, но особено ако теглото ти е точно съизмерно с тялото тогава какво лошо има ако си по нисък/а? Боже не разбирам за какво ти се подиграват?! То другите казаха че много мъже харесват миниончетата, даже един пр ми каза че предпочита по ниските от високите. Абе въобще да не ти пука аккво говорят, покажи безразличие и виж как ще те оставят на мира! Аз знам какво е да ти се подиграват за външноста, преди ме подиграваха защотот като по малка бях пълничка, е отслабнах доста а сега пак намират за какво...ама не ми пука защото си ме харесват момчетата такава каквато сам си!

RoyTheReaper
06-03-2007, 17:21
Всъщност имам предположение защо ти се подиграват. Сетих се за няколко случая от гимназиалните ми години. Да е само заради ръста ти е малко вероятно - такива неща правят децата в 1-2 клас, тийновете са малко над тези неща по мое наблюдение.

Може би те не те харесват поради някаква друга причина, каквато и да е тя. Дори и поради липса на причина - някои хора просто биват заплювани като аутсайдери просто ей така.

Когато е налице такава обща антипатия, те започват да търсят начини да те нагрубят и в случая ръста ти е доста удобен за целта.

Мисълта ми е, че няма смисъл да се комплексираш заради височината си, а да анализираш ситуацията, да пуснеш малко разузнаване (близки хора, внедрени сред тях) и да установиш защо всъщност не те харесват.

След като установиш причината (или липсата на такава) имаш 2 варианта: ако е нещо сериозно, някаква грешка от твоя страна, да я поправиш. Ако е някаква простотия - игнорираш ги и си търсиш компания, което те приема такава каквато си и изобщо повече не се занимаваш с тях. Познавам човек, който се пребори с всеобщата неприязън по този начин. Те пак ще си говорят, но имайки покрепата на повече хора, на теб няма да ти пука. :wink: