PDA

View Full Version : Секс на 13



GHITA
06-02-2007, 15:08
Сестра ми е на 13 години и снощи е правила секс. Какво да я правя? Не мога да кажа на нашите. На лекар ли да я водя или да прави тест- направо съм в истерия?!

`Death`Whore``
06-02-2007, 15:09
Без презерватив ли е било? Свършвал ли е в нея?

mimencety_
06-02-2007, 15:11
tova 4e e pravilq sex ne ozna4ava 4e trqbva da e bremenna pitai q dali e polzvala prezervativ,pogovori s neq no ne q uprekvai,qvno prosto e bila liubopitna za6toto edno dete na 13 god nqma nujda ot sex obqsni i nqkoi ne6ta i i kaji 4e o6te e mn rano :roll:

Sam90
06-02-2007, 15:13
Е тва че е праила секс не значи, че тряя да я водиш на лекар! Нищо не можеш да направиш, освен да си поговориш с нея и да се опиташ да и влееш акъл

Luciferian
06-02-2007, 15:14
Е тва че е праила секс не значи, че тряя да я водиш на лекар! Нищо не можеш да направиш, освен да си поговориш с нея и да се опиташ да и влееш акъл
Да бе... вкарай акъл на 13 годишно разгонено добиче, ако си нямаш работа...
Mission impossible!

Sam90
06-02-2007, 15:18
Е тва че е праила секс не значи, че тряя да я водиш на лекар! Нищо не можеш да направиш, освен да си поговориш с нея и да се опиташ да и влееш акъл
Да бе... вкарай акъл на 13 годишно разгонено добиче, ако си нямаш работа...
Mission impossible!
Е, поне може да пробва ;) А пък в крайна сметка всеки сам се учи - мен никой не ми е вкарвал акъл и не ме е учил, сам е трябвало да се уча от грешките си и съм си ОК ... :)

Luciferian
06-02-2007, 15:20
Е тва че е праила секс не значи, че тряя да я водиш на лекар! Нищо не можеш да направиш, освен да си поговориш с нея и да се опиташ да и влееш акъл
Да бе... вкарай акъл на 13 годишно разгонено добиче, ако си нямаш работа...
Mission impossible!
Е, поне може да пробва ;) А пък в крайна сметка всеки сам се учи - мен никой не ми е вкарвал акъл и не ме е учил, сам е трябвало да се уча от грешките си и съм си ОК ... :)
Абсолютно!
АЗ също. Само че при жените грешките могат да имат по-сериозно последици, нали се сещаш? :)

kis4ety
06-02-2007, 15:21
Tctctctctc nz ve4e kakvo da kaja za tez mani4ki momi4enca...Nz za6to sa precenili,4e na malki godini trqbva da se pravi sex...Emi ako go e pravila bez prezervativ po-dobre q zavedi da ne o4akvate semeistvoto iznenadi o6te na mladi godini....

06-02-2007, 15:22
PISNA MI VE4E OT IQ 6IBANI KURVETINI4KI

fifa2007
06-02-2007, 15:22
tva e super xubavo. estra 4e pravila seks na 13
po dobre na 13 ot kolkoto na 15 ili 16

Moly
06-02-2007, 15:23
Е тва че е праила секс не значи, че тряя да я водиш на лекар! Нищо не можеш да направиш, освен да си поговориш с нея и да се опиташ да и влееш акъл
Да бе... вкарай акъл на 13 годишно разгонено добиче, ако си нямаш работа...
Mission impossible!
Е, поне може да пробва ;) А пък в крайна сметка всеки сам се учи - мен никой не ми е вкарвал акъл и не ме е учил, сам е трябвало да се уча от грешките си и съм си ОК ... :)
Абсолютно!
АЗ също. Само че при жените грешките могат да имат по-сериозно последици, нали се сещаш? :)
Недей да бъдеш толкова сигурна ;)

Luciferian
06-02-2007, 15:25
Е тва че е праила секс не значи, че тряя да я водиш на лекар! Нищо не можеш да направиш, освен да си поговориш с нея и да се опиташ да и влееш акъл
Да бе... вкарай акъл на 13 годишно разгонено добиче, ако си нямаш работа...
Mission impossible!
Е, поне може да пробва ;) А пък в крайна сметка всеки сам се учи - мен никой не ми е вкарвал акъл и не ме е учил, сам е трябвало да се уча от грешките си и съм си ОК ... :)
Абсолютно!
АЗ също. Само че при жените грешките могат да имат по-сериозно последици, нали се сещаш? :)
Недей да бъдеш толкова сигурна ;)
Няма как да съм сигурнА, защото съм МЪЖ!

Rammstein
06-02-2007, 15:26
tva e super xubavo. estra 4e pravila seks na 13
po dobre na 13 ot kolkoto na 15 ili 16И кво му е хубавото бе умен?! Че от малки почват да се еб*т ли бе? На 13 години може да се наебе само една курва но лошото е че ранния секс става масово явление вече.

06-02-2007, 15:26
Голяма гордост да се оправи на 13 .........

Sam90
06-02-2007, 15:27
Е тва че е праила секс не значи, че тряя да я водиш на лекар! Нищо не можеш да направиш, освен да си поговориш с нея и да се опиташ да и влееш акъл
Да бе... вкарай акъл на 13 годишно разгонено добиче, ако си нямаш работа...
Mission impossible!
Е, поне може да пробва ;) А пък в крайна сметка всеки сам се учи - мен никой не ми е вкарвал акъл и не ме е учил, сам е трябвало да се уча от грешките си и съм си ОК ... :)
Абсолютно!
АЗ също. Само че при жените грешките могат да имат по-сериозно последици, нали се сещаш? :)
хаха последиците не е нужно да са физически т.е. няма значение къв пол си :)

Luciferian
06-02-2007, 15:29
Абе има значение :) Ти не можеш да надуеш корема, а тя може. :-({|=

Marik
06-02-2007, 15:29
Мисля скоро да се захвана да напиша една статия ще я озаглавя

ПЪТЯТ НА КУРВАТА

:wink: :wink: :wink:

Sam90
06-02-2007, 15:30
Абе има значение :) Ти не можеш да надуеш корема, а тя може. :-({|=
Пич... надутият корем не е най-лошото нещо, което може да ти се случи - говоря ти от личен опит ;)

Luciferian
06-02-2007, 15:30
Мисля скоро да се захвана да напиша една статия ще я озаглавя

ПЪТЯТ НА КУРВАТА

:wink: :wink: :wink:
:shock: \:D/ \:D/ \:D/
Кажи кога и къде да си я намерим , като я напишеш! Интересно звучи. :)

`Death`Whore``
06-02-2007, 15:31
Бременността не е най-лошото, тя се предотвратява по-лесно, а от болести не се предпазваш като хората дори с презерватив.

iohanka_sladuranka
06-02-2007, 15:31
kakvoto i da i kaje6 nqma da i povliq 6toom e napravila edin pat gre6kata,nemoje6 da q spre6,no po dobre ne kazvai na va6ite 6toto 6te te namrazi,prosto i obqsni 4e ne trqbva da si lqga sas vseki i da izpolzva predpazni sredstva.podkrepi q...

06-02-2007, 15:54
az se 4udq kakvoa sesta i si kato si vidqla nakade otivat rabotite i ne si si pogovorila s neq za tezi neshta ........ sega sled dujd ka4ulka

A_JoLiE
06-02-2007, 15:54
kakvoto i da i kaje6 nqma da i povliq 6toom e napravila edin pat gre6kata,nemoje6 da q spre6,no po dobre ne kazvai na va6ite 6toto 6te te namrazi,prosto i obqsni 4e ne trqbva da si lqga sas vseki i da izpolzva predpazni sredstva.podkrepi q...

Da no i se skarai 6toto na 13 da pravi6 sex :shock: ... Tva ne e nikak normalno i e mn kofti 4e decata v dne6no vreme se opravqt ot tolkova rano :smt018 ....

06-02-2007, 16:02
Станало квото станало , сега единствено трябва да обясниш на сестра си че още ие твърде рано за такива неща [-X . ( и дано те разбере )
Карай я на лекар щото може да има разкъсвания или нещо от тоя род . :?
И момичето питаше какво да прави а всички вие се отплеснахте да коментирате - НЕМОЖЕТЕ ДА ВЪРНЕТЕ ВРЕМЕТО НА ЗАД !!! :smt011

iohanka_sladuranka
06-02-2007, 16:05
Станало квото станало , сега единствено трябва да обясниш на сестра си че още ие твърде рано за такива неща [-X . ( и дано те разбере )
Карай я на лекар щото може да има разкъсвания или нещо от тоя род . :?
И момичето питаше какво да прави а всички вие се отплеснахте да коментирате - НЕМОЖЕТЕ ДА ВЪРНЕТЕ ВРЕМЕТО НА ЗАД !!! :smt011


m kakvo moje da napravi sled kato sestra i ve4e ne e devstvena osven da q posavetva za bezopasniq sex i za tova da ne lqga s mnogo mom4eta.

Leksi23
06-02-2007, 16:07
maikoo ujas #-o ](*,) i moyata sestra e na 13 i ako razbera 4e e pravila sex neznam kade 6te q zavra!!!! of nai dobre govori s neya i qko i se skaray obijday ya kaji i 4e e kurva (dori i da ne e takava) 6te poreve malko 6te se zatvori v stayata si spokoyno. na sutrinta dori da ne 6te pogovori s neya kupi i golqma plu6ena igra4ka i dori buket i i obqsni 4e i e mn rano za sex. zavedi q na ledar!!zad1ljitelno!!

fifa2007
06-02-2007, 16:22
tva e super xubavo. estra 4e pravila seks na 13
po dobre na 13 ot kolkoto na 15 ili 16И кво му е хубавото бе умен?! Че от малки почват да се еб*т ли бе? На 13 години може да се наебе само една курва но лошото е че ранния секс става масово явление вече.

e ti ako si fen na xitler i dvijenieto mu zna4i si mnogo po-tup ot momi4eta dori koito sa se ebali na 13

Cvetito_master
06-02-2007, 16:38
ne za6titavam napulno 13-godi6noto momi4e,no ne q i yprekvam.ako smqta 4e za momenta e namerila to4niq 4ovek i ako my ima doverie,neka da go naprai.pod tfa da my ima doverie se vklu4vat i TOI da e pomislil za predpaznite merki.makar i na 13 da ne e napulno zrqla,ne e ot tolkova golqmo zna4enieto,a kak e psihi4eski nastroena,ako se 4ystva gotova(dori i na tazi vuzrast vse o6te da misli po detski)neka da pravi sex-vse pak tfa e ne6to hybavo :P

alkobalko
06-02-2007, 16:50
Не си уточнила дали е било гбез презерватив и ако е било без дали е свършил в нея.
Най-добре поговори с нея, обясни и рисковете, които крие сексът, какви предпазни средства може да използва. И най-вече, ако успееш я убеди да не прави секс поне още 2 години.

Adwokat
06-02-2007, 17:13
Сестра ми е на 13 години и снощи е правила секс. Какво да я правя? Не мога да кажа на нашите. На лекар ли да я водя или да прави тест- направо съм в истерия?!


Da zavediq v psixiatriqta;]

Marik
06-02-2007, 17:20
Трябва да се поговори с това момиче от някой който наистина да го послуша . ! Това не включва приятелките и които ще я посъветват да се го направи още 1 път !

- Въпросът дали вашите ще знаят или не , не е никак хубаво да го криеш , но пак и от една страна ако кажеш тя пак може да го направи и другия път дори и да не ти каже тоест да ти няма никво доверие вече. :roll:

Сложна работа :smt005

vikipf
06-02-2007, 17:57
ХАУХАУАХУАХАУХАХУА ЧЕСТИТО ИМАш СИ К*РВА В СЕМЕИсТВОТО.. :lol:
А сега сериозно... Първо тряа да я поразпиташ за да разбереш дали е било с или без презерватив.. Дали е свършил в нея... Абе тряа да говориш с нея... После може и с него.. .и да му фърлиш един бой.. :lol: Ако не е станало някъф гаф.. Ще чакаш дали ще и дойде... Ако ли не.. Тряа да кажеш на ваще.. Щото ти не можеш да подпишеш там онва за аборта.. :?