PDA

View Full Version : Как прекарвате свободното си време?



06-02-2007, 16:43
Как прекарвате свободното си време?Къде ходите с приятели или с гаджето си?Интересен ми е този въпрос защото с мойте приятели правим почти едно и също, някак си става еднообразно

find_m3
06-02-2007, 17:12
Да ако си от София със сигурност правите едно и също и ние сме така :-) на мен пък ми е интересно какво правите я сподели че ме плени тая теми ние често си говим че правим все едно и също?

06-02-2007, 17:22
Az nqmam priqteli tuk i ne izlizam 4esto..prez svobodnoto vreme nqma kakvo da pravq tui kato stoq vku6ti i nqma s kogo da izlqza.Ako nqkoi mi kaje kak da si namerq priqtelii da izlizam mu blagodarq predvaritelno :smt006

find_m3
06-02-2007, 17:26
И аз съм така от скоро се преместихме обаче се имам 1-2 от класа и излизаме иначе като ги няма тях и аз съм вкъщи...

same`girl
06-02-2007, 17:26
ami nai-chesto izlizam na kafe, razhodka , diskoteka, kupon -na kvoto mi se hodi. no i chesto mi se iska da si ostana vkushti i da otdelq malko vreme za sebe si :)

06-02-2007, 17:40
Еми след даскало ходим на кафе.Другото което правим е да отидем на билярд или на кино.И това са 3-те неща дето ни се случват.И мн рядко купон

be3by
06-02-2007, 18:45
kafeta..friendove..sport..muzika i nai ve4e plajjj

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-03-2007, 09:12
izlizam navun :} i izprostqvame s kompaniqta (kogato sashko ne e bolen..) ina4e izprostqvam samo s momi4etata \:D/ :mrgreen:

find_m3
06-03-2007, 10:32
О навън #-o стига бе сигурно никой не се беше сетил има се предвид къде точно ходите автора може би иска да му дадете идея къде и какво да правят с неговите приятели.Така ли е? :roll:

cherinka
06-03-2007, 12:40
Кафета. Напоследък много ги карам мойте фр като идем на кафе, да седнеме отвън, защото времето е чудесно и няма смисъл да се забатачваме вътре в кафето.
Също много обичам домашните партита, но напоследък станаха доста редки. Но и това е идея да правите с твоите приятели.
А и сега като се постопли (то напрао цяла жега) и ги карам моите да ходиме пеша от едното до другото кафе, вместо да даваме пари за такси или за градски транспорт.
Рядко ходиме на кино, защото филмите все са някакви такива, които не ни допадат на повечето и не можем да излезем на едно мнение.
Е, оня ден например, направихме нещо различно - отидохме и си продадохме учебниците :-D
ама ся кофти, щото кфо почнаха да ни изпитват тия луди даскалии няма от къде да учим. ХАхаха. :-D
А вече тези събирания по пейките и из парковете не ме кефят..
и такам.
за сега не се сещам за нещо друго.

gabrielka@a
06-03-2007, 13:10
Пф!И аз нямам приятели в квартала,защото от скоро сме тук,но иначе ходя с приятелки на плаж,на кино,на кафе....

find_m3
06-03-2007, 13:21
Мога да ти ви предложа едно кафе ако не го знаете супер приятно е често ходим с приятели.ONDA се казва и се намира близо до военния клуб точно срещу църквата :-)