PDA

View Full Version : za ginekolkogaaa



06-02-2007, 17:18
oh,iskam da vi popitam ne6to.ama bez da mi se podigravate.otskoro s priqtelq mi zapo4nahme da vodim polov jivot.i go pravim oba4e bez prezervativ.dosega e nqmalo gafove...no vaprosa mi e drug-trqbva da otida na ginekolkog za da mi predpi6e nqkakvi protivoza4ata4ni,oba4e mn me e sram.i nz kade da otida ? moje da prozvu4i sme6no,ama iskam da vi pitam kato otide6 na ginekolkog i kakvo ti praqt :smt005 razpitvat te tam ne6to ili gledat li te otdolu...?

Cvetito_master
06-02-2007, 17:25
awe macka po dobre izpolzvaite prezervativi,6tot ne samo 4e predpazvat po sigyrno ot nejelana bremennost,a i ot mn bolesti,a i bez tfa nqq da ima6 tolkova golqma nyjda ot ginekolog. ;-) sq 4ystvoto e po priqtno bez prezervativ osobeno ako mom4eto zn koga 6te svur6i ama...misli i malko za zdraveto si!

Barbie
06-02-2007, 17:27
Срам те е? Дали те гледат..."отдолу"? :-s Защо, за Бога, правите секс (и то без презерватив)?

Да, най-добре е да ти направи пълен гинекологичен преглед - да погледне с вагинален ехограф и тн. Препоръчително е веднъж на половин година да ходиш на профилактични прегледи след като водиш полов живот.

vikipf
06-02-2007, 18:00
Абе имаше такава тема.. И то не една.. Аз не съм ходила ма ше кажа квот пишеше там..
Ми първо те пита на колко си.. Водиш ли полов живот... И после ще те погледне "отдолу" и щи каже кво има.. Абе май не звучи толкова страшно..

Lady_Chocolight
06-03-2007, 08:51
Моят беше някакво сбръчкано старче. Отидох при него, защото ми се появи менструалоподобно петно не когато трябва. Хормони... Като го видях и си помислих "Боже, този ако ме качи на магарето, ще получа разрив на сърцето". Обаче ме спаси моминската чест - понеже бях девствена, не можеше да ме прегледа и се размина само с ехограф. :)

bloodybaby
06-03-2007, 09:11
Не е страшно на гинеколог!
Хахаха аз толкова време се "страхувах", че за първи път отидох на гинеколог като забременях и вече бях 14 или 15г.с. :D
Освен това никога не съм правила секс с презерватив!Дали да го ползваш или не ти преценяваш, зависи колко доверие и тн. имаш в партньора си!

06-03-2007, 15:49
da ti imam doverieto zatova si zabremenqla na 15 . seks bez prezervativ NE s izkliy4enie na tezi koito iskat dete :lol:

bloodybaby
06-03-2007, 16:36
da ti imam doverieto zatova si zabremenqla na 15 . seks bez prezervativ NE s izkliy4enie na tezi koito iskat dete :lol:
Аз ли съм забременяла на 15 години?
В грешка си, защото на 15 още бях девствена!
Детето ми също е съвсем планирано въпреки, че презервативи никога не съм ползвала :D
Само за протоколо - на 23 съм!!!

alkobalko
06-03-2007, 17:00
В това да ходиш на гинеколог няма нищо срамно и страшно. Всяко момиче трява поне 2 пъти ходишно да ходи на профилактичен преглед.

06-03-2007, 17:46
oh,iskam da vi popitam ne6to.ama bez da mi se podigravate.otskoro s priqtelq mi zapo4nahme da vodim polov jivot.i go pravim oba4e bez prezervativ.dosega e nqmalo gafove...no vaprosa mi e drug-trqbva da otida na ginekolkog za da mi predpi6e nqkakvi protivoza4ata4ni,oba4e mn me e sram.i nz kade da otida ? moje da prozvu4i sme6no,ama iskam da vi pitam kato otide6 na ginekolkog i kakvo ti praqt :smt005 razpitvat te tam ne6to ili gledat li te otdolu...?


абе човечко,ти ако не си използвала презерватив ,как не си забременяла?????? :smt005
ако си използвала хапчета или нещо от сорта да ,ама тиИиИи...

абе я по-добре отиди...щого все пак да не си забременяла след като НЕ си използвала презервативи...

lusimomila
06-03-2007, 17:52
oh,iskam da vi popitam ne6to.ama bez da mi se podigravate.otskoro s priqtelq mi zapo4nahme da vodim polov jivot.i go pravim oba4e bez prezervativ.dosega e nqmalo gafove...no vaprosa mi e drug-trqbva da otida na ginekolkog za da mi predpi6e nqkakvi protivoza4ata4ni,oba4e mn me e sram.i nz kade da otida ? moje da prozvu4i sme6no,ama iskam da vi pitam kato otide6 na ginekolkog i kakvo ti praqt :smt005 razpitvat te tam ne6to ili gledat li te otdolu...?


абе човечко,ти ако не си използвала презерватив ,как не си забременяла?????? :smt005
ако си използвала хапчета или нещо от сорта да ,ама тиИиИи...

абе я по-добре отиди...щого все пак да не си забременяла след като НЕ си използвала презервативи...

а,хора,тва бях аз,ма забравих да влезна :smt005

bulgarche
06-03-2007, 18:21
Отиваш при личния си лекар, който ти дава направление, с което отиваш на гинеколог

krem4et0
06-03-2007, 18:39
А мен пък не ме преглеждат. не и в Свищов. Ходя си на подобни прегледи в София, ама тукашния ми лекар се задоволява с ехографа. Няма да му дам да ме гледа-той с бащата си пие биричката. пита ме за тегло, за менструациите ми, за общи неща и ми изписа Логест, който изписва на всяка друга. по предписание от София пия Диане 35. На кого да вярвам?

foxy-to
06-03-2007, 21:15
awe macka po dobre izpolzvaite prezervativi,6tot ne samo 4e predpazvat po sigyrno ot nejelana bremennost,a i ot mn bolesti,a i bez tfa nqq da ima6 tolkova golqma nyjda ot ginekolog. ;-) sq 4ystvoto e po priqtno bez prezervativ osobeno ako mom4eto zn koga 6te svur6i ama...misli i malko za zdraveto si!
misli6 li 4e prezervativite sa po-sigurni ot hap4etata? otnosno belstite ve4e nqma smisal da se pazi ot priqtelq si, nali ve4e e bila s nego i bez prezervativ. az s1m na hap4eta i moga da kaja 4e sam dosta dovolna.1-vo 4e menstruaciqta mi se promeni dosta(ve4e ne me boli) ami i sexa stana mn po qk.a s hap4eta e po sigurno da se predpazi6 ot bremennost. a otnosno temata - na pregleda p1rvo 6te razpitat za godini, koga ti e do6lo, otkoga pravi6 sex, za razni takiva ne6ta, posle lqga6 na magareto i te preglejdat s pfffff zabravih imeto na instrumenta :D, posle moje da ti br1kne s pr1st i da te natiska po korema. ako ima nujda mogat da ti vzemat citonamazka. posle moje i da ti opipa g1rdite za bu4ki i kisti. ob6to vzeto tova e. a otnosno kade da otide6, iskai napravlenie ot li4niq lekar za da ne ti vzemat nqkva luda suma za pregleda, i moje6 da pomoli6 da e jena za da si po-spokoina.

martyivanova
06-03-2007, 21:18
Po-dobre s prezervativ.Slagate go kogato go pravite.Hap4etata moje da imat strani4ni efekti,ne trqbva da propuska6,pak i sa si razhodi vseki mesec a gadjeto ti pone si kupuva prezervativite:) vapreki 4e i ti trqbva da nosi6 v sebe si !

foxy-to
06-03-2007, 21:22
tova s1s strani4nite efekti e mn otnositelno. a i ve4e e minalo. za strani4ni efekti se govore6e predi 10-15 god. e i sega gi ima ama sa dobri. namalqva ti menzisa s nqkolko dni. stava po-osk1den. bolkite iz4ezvat, kojata se iz4istva ot p1pki i tem podobni a i moga sama da re6a koga da mi doide!!! kakvo pove4e da iskam?
P.S. plus tova sexa bez prezervativ ne moje da bade sravnqvan.:D otkakto piq hap4eta sexualniq mi jivot mn se promeni.

pkgtool
06-04-2007, 11:54
mislq che ne trqbva da praktikuvash sex shtom te e sram da otidesh na ginekolog. ima edna prikazka che ot doktor srama nqma. otivash, kazvash za kakvo stava vypros i ako iska da te pregleda se syblichash i otvarqsh kraka na magareto i nqma kakvo da te e sram ot tova. choveka e profesionalist. kakto frizioryt te podstrigva za da izkara pari ot tebe taka i ginekologa te gleda otdolu sys syshtata cel.

06-04-2007, 19:58
всичко е много хубаво АМА ако мама и татко например не трябва да разбират за цялата тази операция с гинеколога какво правим? личният лекар трябва да даде направление ама ако този личен лекар хипотетично и например познава и мама, и татко? колко може да струва преглед без направление? :oops:

bloodybaby
06-05-2007, 06:48
tova s1s strani4nite efekti e mn otnositelno. a i ve4e e minalo. za strani4ni efekti se govore6e predi 10-15 god. e i sega gi ima ama sa dobri. namalqva ti menzisa s nqkolko dni. stava po-osk1den. bolkite iz4ezvat, kojata se iz4istva ot p1pki i tem podobni a i moga sama da re6a koga da mi doide!!! kakvo pove4e da iskam?
P.S. plus tova sexa bez prezervativ ne moje da bade sravnqvan.:D otkakto piq hap4eta sexualniq mi jivot mn se promeni.
Страничните ефекти, не се появяват веднага!Понякога се появяват след 5 или 10 години.
Мнението ти звучи все едно от 20 години водиш сексуален живот, а едва ли имаш и 20...А тези неща, които си писала, като положителни ефекти от противозачатъчните са направо смехотворни!!!
Я ми кажи как сама си решаваш, кога да ти дойде?

bloodybaby
06-05-2007, 06:51
всичко е много хубаво АМА ако мама и татко например не трябва да разбират за цялата тази операция с гинеколога какво правим? личният лекар трябва да даде направление ама ако този личен лекар хипотетично и например познава и мама, и татко? колко може да струва преглед без направление? :oops:
Ако отидеш на гинеколог без направление, ще ти вземе не повече от 10лв., а май и по - малко, така че не е болка за умирачка!
От къде си?

06-06-2007, 06:26
ot stara zagora sum

mysi
06-06-2007, 08:29
Виж НЕ Е СТРАШНО....Но що толковааа мнгоо се рпитесняваш ,противпзачатъчни"Жасмин" Наистина са добри,малко са по-скъпички,от рода на 30 лв на блистер,Но смятам,че един блистер не е толкова скъп,от това да речем да забренееш..и Момиче..ползвай презрвативи...ЩВ лепнеш болест :?