PDA

View Full Version : Честит 2-ри Юни!



Lestat357
06-02-2007, 18:52
Здравейте! Честит празник на всички! Щях да пусна анкетата другаде, но като погледнах активността прецених, че тук освен много и крайно неуместен в случая спам, поне ще я прочетат и ще отговорят много хора. Интересувам се чухте ли сирените днес в 12:00, защото с възмущение установявам че явно не навсякъде са били пуснати(дори в София) и как постъпихте след това. Игнорирахте ли ги или не? Знам, че голяма част от потребителите тук са между 12 и 18 години и затова искам да видя променило ли се е нещо дори в това отношение през последнитет 15 години, да речем. Не точно да видя, де, да потвърдя впечатленията си по-въпроса. Знам, че ще има спам и яко глупости, затова ще се постарая това да е първият ми и последен пост тук - само ще полеждам към резултатите. Няма да отговарям, защото точно по тази тема, просто няма как да запазя добрия тон дълго. Благодаря предварително на всички гласували в анкетата(дано се получи, че за първи път пускам) също и на модераторите, които се надявам да проявят разбиране защо е важно това и няма да заключат темата поне до изтичането й - след седем дни. Честит празник, българи!

Moderated by koalka
т.1 от Правилника!

Cvetito_master
06-02-2007, 18:56
da we to4no i men tfa me vuzmyti,4e syperslabo se 4yvaha sirenite i vuob6te be6e yjasno.az kakto vinagi sedqh prava,za da yvaja smurtta na Botev,6tot vse pak toi e edin ot nai-vidnite bulgari! :P

Lestat357
06-02-2007, 18:56
Анкета поради някаква причина не се получи. Вместо да правя наново тема, просто ще дам възможните отговори, както трябваше да бъдат като a, b, c и d. Нека всеки в мнението си напише и поне по един от тях, без да казва каквото и да било друго дори и без да цитира целият им текст. Това последното по-желание, де.

a) Чух сирените и реагирах адекватно, знаейки защо ги пускат.

b) Сирени днес не съм чул/а.

c) Чух сирените, но ги игнорирах.

d) Чух сирените, но нямам идея за какво ги пускат точно днес.

06-02-2007, 18:58
Ami az nz dokolko e praznik noina4e sam ot bs.Ima6e sireni i to4no togava bqh na glavnata i s udovolstvie moga da kaja 4e vsi4ki hora se sprqha za 3 min.PO-hubava gledka ot tova -zdrave mu kaji.Na 14 sam i uvajavam podobni tradicii. :!:

sladko`eFche
06-02-2007, 19:33
Чух сирените и реагирах адекватно, знаейки защо ги пускат.

Adwokat
06-02-2007, 19:33
Chesno da ti kaja Ot Dobrich sum i do 15.00 spax... no sqkash ne sum gi chul... ili ne sa bili pusnati.. ako bqxa predpolagam che shtqx da g i chuq zashtoto spa mnogo leko i pri nai malkiq shum i se sabujdam.

06-02-2007, 19:42
Adwokat
Мега фен

Chesno da ti kaja Ot Dobrich sum i do 15.00 spax... no sqkash ne sum gi chul... ili ne sa bili pusnati.. ako bqxa predpolagam che shtqx da g i chuq zashtoto spa mnogo leko i pri nai malkiq shum i se sabujdam.


i az sam ot Dobri4 i moga ga kaja 4e sirenite gi pusnaha i be6e dolu gore silno mnogo qsno 4e stanah prava za da uvaja pametta na botev

bungle
06-02-2007, 19:47
Хей, авторът на темата е някакъв луд фен на "Интервю с вампир". :-D

Сирени аз не чух. :x

Ice_Queen_
06-02-2007, 19:49
Хей, авторът на темата е някакъв луд фен на "Интервю с вампир". :-D

Сирени аз не чух. :x

Хах,колега ми е той :-D

Аз пък чух,но бях..леко възпрепятствана да отдам почит..

06-02-2007, 19:52
d) Чух сирените, но нямам идея за какво ги пускат точно днес.

bungle
06-02-2007, 19:53
И мой колега. :-D

<black soul>
06-02-2007, 20:17
b)

Adwokat
06-02-2007, 20:48
.

i az sam ot Dobri4 i moga ga kaja 4e sirenite gi pusnaha i be6e dolu gore silno mnogo qsno 4e stanah prava za da uvaja pametta na botev


Emi neznam moje , no neznam zashto ne sum gi chul..

06-02-2007, 20:50
a) за мен!



Хей, авторът на темата е някакъв луд фен на "Интервю с вампир". :-D

пхаха, мноу ясну - нема е на Avril Lavigne или на Bon Jovi фен, я!

Hey! Hey! You! You!
I know that you like me
No way! No way!
No it's not a secret
Hey! Hey! You! You!
I want to be your girlfriend
....


When the world gets in my FACE,
I say, Have A Nice Day.
Have A Nice Day-ay-ay
....

АХАХАХАХХА!

и нормални 'ора требе има тука! еваллата баце!

sexy_for_you
06-02-2007, 21:06
a) Чух сирените и реагирах адекватно, знаейки защо ги пускат.

HepBeH™
06-03-2007, 07:19
az sym ot burgas i sirenite se chuha...makar i da ne beshe mnogo silno izlqzoh na terasata i otdadoh 3-minutna pochit ... (flag:bg)

Disrespect
06-03-2007, 08:48
а)

сирените се чуваха доста силно при мен

LunaTriCk
06-03-2007, 09:07
Как се реагира неадектватно на сирени ми е малко чудно, но...важното е анкетата да върви :-D

06-03-2007, 10:15
a) Чух сирените и реагирах адекватно, знаейки защо ги пускат.
от варна съм, знаех защо ги пуснаха и излязах на терасата да скивам кой кво прай на вънка и хората беха спрели..

bulgarche
06-03-2007, 15:53
Бях на вр. Вола.
Защо смъртта на Христо Ботев, за който няма да споменавам колко важна роля е изиграл за нашето освобождение, за теб е празник?

Valar
06-03-2007, 16:01
Весела нова година!
Да илядите! :-D
Христос Вускресе!
честита коледа!

Lestat357
06-06-2007, 23:20
Благодаря на всички "гласували в анкетата"! Постигнах това, което исках. Предпочитам да не коментирам повече резултатите. Учуден съм дори и че толкова внимание е привлекла. Още веднъж - благодаря!

@LunaTriCk прочети ми още веднъж второто мнение тук и ще разбереш какво съм имал предвид. :wink: Със сигурност можех и по-добре да си формулирам въпросът и възможните отговори, но все пак има немалко такива и сега, нали?

Спамерите, техните майки, сестри, лели, etc. - да се чувстват специално поздравени от мен!

Шишарка
06-07-2007, 10:35
От кога 2-ри юни е празник и е чесит :smt017 До кокото знаме ден за възпоменание
А иначе чух ги,реагирах и знаех за какво са, макар че все още спях...събудих се