PDA

View Full Version : Оргазъм на сън !?



Нинянка
06-02-2007, 18:32
8-[ Случвало ли ви се е подобно нещо ? Аз снощи сънувах някакви еротични неща и че правя секс с едно момче нали и изведнъж усещам в съня си как достигам до оргазъм и се събудих и май наистина бях достигнала до него #-o възможно ли е само на психическа основа тоест на умствена както в съня ми стана или е било само плод на внушение?хммм

06-02-2007, 18:33
То че е на психическа основа, така е. Но по всяка вероятност точно това се е случило... и аз съм получавала оргазъм насън ;)

Sam90
06-02-2007, 18:37
мокри сънища му се вика ;) аз знаех за момчетата, ма не и за момичетата - обикновено се получава като си яко загорял :lol: :lol:

A_JoLiE
06-02-2007, 18:57
То че е на психическа основа, така е. Но по всяка вероятност точно това се е случило... и аз съм получавала оргазъм насън ;)

i az tei ...

experiment_m
06-02-2007, 18:59
И аз за такова нещо при момичетата не бях чувал. Но щом при момчетата го има, защо да го няма и при момичетата.

`Death`Whore``
06-02-2007, 19:00
Идиоти, при момчетата се случва, за да се изпразнят. Жената за да свърши, И трябва стимулиране.



Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:

изгонена__от__рая
06-02-2007, 19:14
Не.Не ми се е случвало... :roll:

eXtRa_pI4_16
06-03-2007, 00:14
sigurna li si 4e nqkoi ne se e vuzpolzval ot teb dokato spi6?ako iam6 ku4e purvo pomisli danebi da e to.

"Жената за да свърши, И трябва стимулиране." - e go `Death`Whore`` go napisa.

ot tova koeto `Death`Whore`` spomena i poqsni na nqkoi slaboumni si pravim sledniq izvod: momi4eto e bilo iz4ukano ot nqkoi ili ne6to dokato e spalo :D.

Adwokat
06-03-2007, 02:41
sigurna li si 4e nqkoi ne se e vuzpolzval ot teb dokato spi6?ako iam6 ku4e purvo pomisli danebi da e to.

"Жената за да свърши, И трябва стимулиране." - e go `Death`Whore`` go napisa.

ot tova koeto `Death`Whore`` spomena i poqsni na nqkoi slaboumni si pravim sledniq izvod: momi4eto e bilo iz4ukano ot nqkoi ili ne6to dokato e spalo :D.


xaxa mi moje momicheto da e sumnambul be...;] :mrgreen:

`Death`Whore``
06-03-2007, 08:22
Всъщност тя най-вероятно се е събудила влажна. Което приемаме, че е възможно. Но това не значи, че е свършила.

Lady_Chocolight
06-03-2007, 08:23
8-[ Случвало ли ви се е подобно нещо ? Аз снощи сънувах някакви еротични неща и че правя секс с едно момче нали и изведнъж усещам в съня си как достигам до оргазъм и се събудих и май наистина бях достигнала до него #-o възможно ли е само на психическа основа тоест на умствена както в съня ми стана или е било само плод на внушение?хммм
Разбира се, че е възможно, след като мъжете имат полюции през нощта, защо ние да не можем да получим оргазъм насън? Природата не е шовинист... ;-)

`Death`Whore``
06-03-2007, 08:25
Природата си е пълен шовинист всъщност. :)

Интересно ми е момчетата да кажат дали са сънували секс, когато са имали полюции.

miloto_girl_4e
06-03-2007, 08:26
Това малко не го разбирам :arrow: как така на нас ни трябва стимулиране, а на момчетата не? :shock:
Защо те да имат способността да свършат от нищото, а ние да не можем?
Все пак знаете понякога колко истински изглеждат сънищата ?
Напълно възможно е, сънят на момичето да е бил доста еротичен и да се е възбудила доста, и да е свършила ...
Странна логика извадихте, която аз не разбирам, ако може да ми я обясните? :shock:

`Death`Whore``
06-03-2007, 08:28
За глухите камбаната не бие по 2 пъти. Обясних, ама няма кой да чете.

Lady_Chocolight
06-03-2007, 08:32
Е хубаво де, аз като съм получавала оргазъм по този начин, не си спомням да съм се стимулирала... даже е изключено. Не съм сомнамбул. А оргазъм чист си беше, защото се събудих кажи-речи в разгара му. И сега като се ровичкам в дебелата сексология, за която съм се абонирала в Интернет, виждам, че наистина е напълно възможно жената да свърши по време на сън. Бим-бам! :D Само не ме питайте какво сънувах тогава... :oops:

`Death`Whore``
06-03-2007, 08:33
Не си спомняш, но може и да си го правила.

Lady_Chocolight
06-03-2007, 08:40
Според мен е много малко вероятно, ама много ще трябва да се задълбая в анатомията, за да го докажа. Добре, че не съм от мързеливите. :)
Накратко - по време на бърз сън (когато се сънува) мозъкът отделя парализиращи вещества, които блокират временно някои нервни сигнали до мускулите. Това е доказано като безспорен факт. По този начин, ако човек сънува, че го гонят, ще се мята в леглото (защото някои от основните локомоторни процеси не са засегнати), но няма да хукне да бяга като луд. :D Затова понякога човек, когато сънува някакъв кошмар, има усещането, че не може да мръдне, за да избяга - мисля, че на всеки се е случвало. Не мисля, че съм била в състояние да се стимулирам, още повече че, както вече споменах, събудих се в разгара на оргазма си и се намерих в поза, която изключваше тази възможност - ръцете горе от двете ми страни и легнала по корем с опънати във разни посоки крака - като морска звезда. :lol:

`Death`Whore``
06-03-2007, 08:49
Мъжът ми ме е стимулирал по време на сън - на сутринта не помнеше. :-D

И все пак не е възможно според мен. По тази логика мога да свърша, ако си представям секс.

Lady_Chocolight
06-03-2007, 08:56
Аха, и за това е имало данни. :D Случвало се е - не на мен, но други са ми споделяли. Явно наистина няма невъзможни неща. Иначе благодаря за спорчето - обичам да споря с интелигентни хора. =D>

06-03-2007, 08:58
тфа е като си яко загорял ... самозадоволявай се малко,ако няма кой,пуу ...

`Death`Whore``
06-03-2007, 09:02
То и тук са писали какви ли не неща. Има един виц за един дядо, който отишъл на лекар и казал, че приятелите му казват, че им става, а на него не му ставало. Отговорът на лекаря бил: "Казвай и ти!" :)

bloodybaby
06-03-2007, 09:06
Възможно е, възможно е :-D И аз съм "свършвала" на сън!Много е яко!
Странното беше, че правех секс, с човек, с който никога не сме били даже и на "Здрасти", просто се знаеме, кой кой е!
Ама определено оргазма си беше супер :-D

Lady_Chocolight
06-03-2007, 09:10
TheNightRider, явно аз не съм се изразила достатъчно добре и не си ме разбрал.
Прав си за психологическата основа, разбира се. Моята идея обаче беше друга - с анатомически особености доказвах невъзможността човек да се стимулира по време на сън, а не възможността човек да свърши по време на сън. :) Иначе то си е ясно, че основният полов орган е мозъкът - той контролира нещата.
Ей, сега се сетих за нещо - преди известно време в един епизод на "House M.D." (любим мой сериал и много правдив) едно момче в пълна упойка получи оргазъм в барокамерата. Май има някакво отношение...

SuN4o_F
06-03-2007, 10:55
vseki pat se sabujdam to4no predi da svarsha :D

06-03-2007, 11:23
Няма невъзможни неща! :smt006

06-03-2007, 11:41
интересно ми е тъй като аз съм момче, колко време е нужно да не бия чикии, за да сънувам мокри сънища? ... или двете нямат връзка?!?!
Защото аз никога не съм имал мокри сънища, а както вие казвате било много яко, и затова и аз искам да го изпитам? :oops:

putenceto
06-03-2007, 13:10
Искам и аз да попитам нещо ... според мен си има разлира в свършването и в оргазъма.Аз съм изпитвала оргазъм само като се самозадоволявам.А когато правя секс с приятеля ми .. не мога.Подмокрям се(свършвам) но няма оргазъм ... ако някой е по-наясно да ми обясни :smt010

MaRiNkA_16
06-03-2007, 16:21
i az sum svur6vala nqkolko puti taka(4-5) i tva e 6toto si zagorqla .be6e to4no kato otidoh na more i bqh razdelena ot gadjeto :d a vednuj se sbydih s ruka na gurdata qvno nasun sum deistvala :d tva e suvsem vuzmojno.

bloodybaby
06-03-2007, 16:43
Искам и аз да попитам нещо ... според мен си има разлира в свършването и в оргазъма.Аз съм изпитвала оргазъм само като се самозадоволявам.А когато правя секс с приятеля ми .. не мога.Подмокрям се(свършвам) но няма оргазъм ... ако някой е по-наясно да ми обясни :smt010
Аз лично използвам " свършвам" за оргазъм!Както и доста мои приятели!
Ако приятеля ти успее да открие G точката ти, ще успява и супер бързо да те докара до оргазъм!А ако успее да "научи къде е " оргазма ти е гаранция!
Любовната игра също има голяма роля!

`Death`Whore``
06-03-2007, 17:01
"Свършване" и "оргазъм" е едно и също нещо. putenceto, навлажняването означава възбуда, не оргазъм.

ThePainIsReaL
06-03-2007, 17:52
Защо да не е възможно? На мен лично ми се е случвало .. знам, че е странно, но е факт. :wink:

ThePainIsReaL
06-03-2007, 17:56
тфа е като си яко загорял ...

Глупости .. случвало ми се когато съм правила секс нормално ..