PDA

View Full Version : Vdaskalo si4ki me mtazqt 6toto...



metal_f
06-02-2007, 18:46
zdraveite all iskam da vi kaja ne6to :((((( v daskalo si4ki me mrazqt poneje sam metal i za6toto ne slu6am tqhnata tapa 4alga nz ko prostiv imat metalite kajete niu kak kako d anapraq za da me yvajavat pone ps tansk predtvariteklno :)

find_m3
06-02-2007, 18:49
лелеел на къде отива света вместо ние да игнорираме чалгарите те нас почнаха .....не знам просто ела в мойто даскало :P

be3by
06-02-2007, 18:53
pxhuahxuauxhuaem za da ta ignorirat zarad tva trqa s ap1lni 4eh1l4eta...

experiment_m
06-02-2007, 19:35
За да не те изядат крокодилите трябва да си един от тях. На повечето хора им е трудно да възприемат метъл, особено ако е с кубинките, дългата коса и черните дрехи. Колкото по-демостративно показваш на околните, че обичаш само и единствено метъл, толкова повече ще се опитват да ти мачкат самочувствието. Природа, какво да правиш?

AmyLeeRall
06-02-2007, 21:43
Абе заеби ги теа чалгета. Не им обръщай внимание. Оставай ги те мозък нямат

`Death`Whore``
06-02-2007, 21:45
Ако беше метъл, нямаше да умираш да общуваш с тях. Но не защото не са метъли, а защото се държат по този начин с човек само заради външния му вид /каквото и да говорят, ако не се обличаше като метъл, както вероятно се обличаш, нямаше да заподозрат, ако не си кажеш/.

Seducti0n
06-03-2007, 05:53
Здравей.Няма нищо лошо в това,че слушаш метъл,въпреки че на мен тази музика не ми се нрави много.Според мен,съучениците ти са ОГРАНИЧЕНИ.Всеки човек има право на избор-е ти си направил своя,ти сам ще си решаваш какво да слушаш,как да се обличаш и т.н.Никой няма основание да те обвинява за това,че си различен от болшинството.Аз също слушам чалга,но това не ми пречи да им приятели-метъли.Тук е по-важно взаимного уважение,защото ако него го няма немогат да бъдат създадени никакви сносни взаимоотношения.Не им обръщай внимание-игнорирай ги живей си живота така както на теб не ти харесва,а не така както на другите им се иска.Късмет и да не ти пука ти си си в правото да слушаш и да правиш каквото си поискаш,стига действията ти да не пречи и не накърнява личното достойнство и авторитет на околните.

Nobody
06-03-2007, 12:31
Самия факт, че някой те мрази(това за мен си е доста силна дума...), заради това как изглеждаш или каква музика слушаш, според мен звучи доста смешно. Аз приемам абсолютно всякакви хора стига да не се бъркат злонамерено в моя живот. Аз съм доста отворен откъм музика, не слушам единствено чалга, но тя не ми пречи. Пречи ми единствено, ако някой примерно дойде почне да ми се стяга, но тогава на мен ми е все едно чалгар ли е или е метъл. Може би някои ще го приемат навътре, може би някои ще кажат, че примерно еди-кой си не прави така. Просто недейте! Гадното в твоя случай е, че прекарваш доста от времето си в училище. И е нормално всяко човешко същество да иска да бъде прието някъде, особено там, откъдето не можеш да избягаш. Просто трябва да се справиш. Трябва да си намериш добри приятели извън даскало и т.н. Един мой приятел наскоро отиде в друго даскало и само се оплаква, че той е единствения d'n'b фен и всички останали са чалгари и му е трудно да си контактува с повечето от съучениците си... Все пак не трябва да променяш коренно себе си, заради другите. А сега надувай колоните с яко Maiden като загрявка за концерта(може да се засечем там :D) и да не ти пука :)

TikvenaElhichka
06-03-2007, 12:59
ъъъ мисля си, че глаголът в твоя случай не е "мразят", а е "не разбират" иии... това е - когото не разбират- бива игнориран. К'во ти пука чак пък толкова за някакви си чалгарчета - трудно се провежда смислен разговор с тях => не са ти притрябвали толкова много.

kell
06-03-2007, 14:29
aa i men taka sa me tormozeli mn e gadno prosto ne im obry6tai vnimanie i 6te prestanat ili gi izbqgvai za da nqma skandali uspeh! :wink:

DeNiTyY
06-03-2007, 16:15
значи,моя съвет е тея чалгари да ги зарежеш и да намериш някой почитател на метъла щото не вярвам от цяло даскало сички да са чалгари,а ако е така напрау идвай в нащо :-D

asi_basi
06-03-2007, 16:17
Не мога да ги разбера в България, значи само защото не слуша момчето чалга и го мразят/не разбират/ не приемат ... Това е голяма простотия, чесно. Те не е се опитват явно и да се сближат с него и да разберат дали е свестен човек мислеики че не става щом слуша метъл.... :(. Тук не е така, има доста съученици в даскало които слушат метъл и никой не се държи гадно с тях :(. Според мен просто не им обръщай внимание и да си гледат работата

Seducti0n
06-03-2007, 16:55
Не мога да ги разбера в България, значи само защото не слуша момчето чалга и го мразят/не разбират/ не приемат ... Това е голяма простотия, чесно. Те не е се опитват явно и да се сближат с него и да разберат дали е свестен човек мислеики че не става щом слуша метъл.... :(. Тук не е така, има доста съученици в даскало които слушат метъл и никой не се държи гадно с тях :(. Според мен просто не им обръщай внимание и да си гледат работатаПроблема е в манталитета на българина-щом си различен от множество,значи няма смисъл да бъдеш разбран да ти бъде обърнато внимание.Вече дадох своето мнение в предишен пост.Е хора,нека си живем живота,нека слушаме това което ни харесваме,нека поне да уважаваме правото на избор на околните.Забравете омразата,тя не води до нищо добро. :wink: