PDA

View Full Version : Moderated: Имам тъмно червени точки на кожата на пениса



06-02-2007, 19:48
Значи дествен съм карам на ръчна........проблема ми е че вчера забелязах че имам като тъмно черевени точки на кожата на пениса.....като карах на ръчна тези точки гледам се разркървиха и гледам,че се дупусна многоо малко кръв кат че ли пъпките на пениса ми са се разранили ....въпроса ми е това да не е някаква опасна болест на сифилис или тъй подобни или просто са разранени пъпки който ще зарастнат......пъпките когато ги докосна чуствам лека болка....


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

A_JoLiE
06-02-2007, 20:29
Ah ti ssa6testvo zagubeno mejdu evoliuciqta na 4oveka i primata za LEKARI4uval li si???


Moderated by miloto
т.2 от Правилника :!:

Presley
06-02-2007, 20:36
Според мен проблимът ти не е сериоэен ,но все пак не съм достатъчно компетентна!Най-доброто,което можеш да направи е да отидеш на лекар!Направи го эадължително.

experiment_m
06-02-2007, 20:47
Абе пича, това нещо иска от време на време да се мие, по възможност всеки ден и то без сапун. По главичката не би трябвало да имаш такива работи. Но по другата кожа може да са се появили такива точици, ако бръснеш на контра и кожата ти е чувствителна. Възможно е и кръвчица да пуснат тези точици. Но най-добре отиди на лекар да си каже експертното мнение.

DrSmurph
06-02-2007, 21:17
А може и да разредиш злобарките за известно време .....

mi6enceto
06-02-2007, 22:50
awe ne moje6 da hvane6 sifilis kato si devstven (mai) :D otidi na lekar ako do den dva ne ti minat(pone spored men taka e nai-dobre)..aide uspeh

06-03-2007, 22:02
tva se poluhcava ot mnogo chekii i na men mi se e sluchvalo - spri za den dva...

batkodoki
06-03-2007, 22:14
Значи дествен съм карам на ръчна........проблема ми е че вчера забелязах че имам като тъмно черевени точки на кожата на пениса.....като карах на ръчна тези точки гледам се разркървиха и гледам,че се дупусна многоо малко кръв кат че ли пъпките на пениса ми са се разранили ....въпроса ми е това да не е някаква опасна болест на сифилис или тъй подобни или просто са разранени пъпки който ще зарастнат......пъпките когато ги докосна чуствам лека болка....


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

АКО БЕШЕ УКАЗАЛ И ГОДИНИ - можеше и да получиш адекватен отговор!