PDA

View Full Version : Struva li sii...??



soo confuse...
06-02-2007, 19:18
Nz za6to no re6ix i az da poblikuvam moqta si istoriika v tfa sait4e i se nadqvam 4e vse pak 6te mojete da mi pomognete....Zna4i nakratko az izjivqvam moqta prikazka samo 4e nito az sam princesa nito toi e princ..Prosto hora koito naistina se obi4at i darjat edin na drug..Samo 4e jivota ne e kato prikazkite i nikoga ne e tolkova lesno...Tova mom4e e parvoto i edinstvenoto s koeto sam imala dalgo priqtelstvo predi vrazkata..Vsa6nost sme ot edin klas i moga da tvardq 4e naistina se poznavame stra6no dobre!No lo6oto e 4e toi predi hode6e s moq mn blizka priqtelka,oba4e tova koeto be6e mejdu tqx ne be6e istinsko...tq ima6e drug,a ne nego ne mu puka6e za neq...Oba4e pokrai tqxnata vruzka o6te pove4e se sblijixme iii ... edin den .... prosto se celunaxme iii re6ixme 4e 6te go karame po tozi na4in..samo 4e nqma6e kak postoqnno da sme zaedno za6toto priqtelkata mi ne prie na6ata vruzka I tq ne znae za6to no prosto ne q priema6e..Noo.. kak da zapovqdvash na surceto si?Prodaljihme da se vijdame i vsa6nost toi be6e moeto PARVO MOM4E... ii naistina ne sujelqvam za ni6to..nito za sexa nito za tainite sre6ti...No az naistina GO obi4am stra6no mnogo ii ne znam da prodalja li tazi prikazka i da izjiveq nai-krasivite momenti s 4oveka kogoto obi4am ili da sloja krai na vsi4ko tova i suvestta mi e da e 4ista pred priqtelkata mi?Molq viii daite mi savet naistina nz kakvo da pravq v cqlata taq 6ibana situaciq i se 4uvstvam stra6no obarkana!KOe da poslu6am?Ne znam...
Blagodarq vi predvaritelno :)

Presley
06-02-2007, 19:31
Моят съвет е да продължите връэката си!Щом сте щастливи,не го раэваляите..!Човек трябва да работи в свой интерес все пак!А и не виждам нищо лошо...приятелкаката ти се е раэделила с него ,а и не е държала на него,нито пък той на нея.Ако толкова ти тежи и ти е гуэно и кажи ,че искаш да сте эаедно...ако те раэбере,раэбере..ако не,не гледай напред ,но НЕ ПРОВАЛЯЙ ЩАСТИЕТО СИ С ТОЭИ ЧОВЕК

06-02-2007, 19:52
Razbirase 4e trqbva da produljish prikazkata si.Horata se vliubvat samo vednuj istinski i trqbva da izjiveesh miga.Povqrvai mi ne razvalqi vsichko hubavo zaradi dr 4ovek zashtoto posle shte sujalqvash...

HYPE
06-02-2007, 20:09
виж сега ако наистина ти пука за приятелката ти и ако смяташ че някой ден може да разчиташ на нея е по- добре да оставиш момчето. Запомни само че приятели се намират по-трудно отколкото гаджета. Той ти е първия явно с който си правила секс и естествено че ще ти е трудно да прецениш, понеже в момента си мислиш че си в приказка. Само че в живота е по- добре да имаш истински приятели, които да ти помагат извън приказката в която се намираш в момента.

Ти си решаваш, ако мислиш че с това момче ще се получи нещо много сериозно и приятелката ти е просто една от многото, давай продължавай с него. Ако обаче не е така само ще съжеляваш след време ;)

sinful`girl
06-02-2007, 20:20
Щом на тази твоя приятелка докато е ходила с мом1ето е джиткала налчво надясно с некви други,значи не й е пукало грам за него. След като с момчето сте щастливи и се обичате,няма кво да се притесняваш за приятелката си . Виж,ако тя има някакви мнооогооо силни чуства към него е кофти от твоя страна,това което правиш,но според мен го прави,за да пречи и на него и на тебе и не й пука въобще за пича и наро1но се опитва да ви пречи ... :?

BWald0rf
06-02-2007, 20:24
След като се обичате не разбирам какъв и е проблема на приятелката ти...Говори с нея и я питай има ли сериозна и достатъчно важна причина да е против тази връзка.Кажи и че ще е гадно от нейна страна да се противопоставя на чувствата ви и да те кара да избираш...Но моя съвет е каквото и да става да държиш на възката си ;)

experiment_m
06-02-2007, 20:26
Сега е момента да разбереш до каква степен ти е истинска приятелката. Обясни и че не можеш без него, че си го обичкаш и т.н. Ако ти влезе в положението О.К., ако не е желателно да си намериш друга приятелка. Не позволявай на околните да взимат решения вместо теб за собствения ти живот. Така или иначе в даден момент си тръгват и приятелите и гаджетата. Моят съвет е - ИЗЖИВЕЙ МИГА. :smt008

koalka
06-03-2007, 06:54
Не мисля, че трябва да прекъсвате връзката си, но го убеди да отидете и да говорите с приятелката ти.Това тяхното никаква връзка не е, тя не ми се вярва да има някакви чувства, изневерява му с друг.Не виждам къде е смисъла.Докато, ако вие сте заедно всичко ще е хубаво и няма да има такива глупости, да се надяваме.

AleX`
06-03-2007, 14:46
Гледай винаги себе си и послушай сърцето си. Истинските приятели се броят на пръсти и то на едната ръка, сама прецени каква ти е и заслужава ли си ?