PDA

View Full Version : Imam 4uvstva kum nego,no ne mojem da sme zaedno!!!



blqqh
06-02-2007, 20:04
Az sam na 16 a toi e na 23.Vijdame se v prodaljenie na 1 godina i neshtu..Problema e 4e se vijdame taino ,bez nikoi da razbira.V slu4aq vse edno sam lubovnica,kolko i grubo da se kaje,poneje toi hodi s edna ,no nie se vijdahme i predi da trugne s neq,hodeshe s druga.!!!Az naistina imam 4uvstva kum nego i toi go znae.Pitaala sam go za6to ne hodime,a toi mi e otgovarql 4e sam mn malka,kak da izlizam s nego kato primerno v 9 4asa mi se obajdat da se pribiram.Misleh si 4e zaradi ednoto 4ukane se vijdame,no spored men nqma smisal kato si ima gadje i go pravqt.Poznati sa ni vijdali zaedno,sestra mu su6to znae za men,no qvno toi im ima doverie 4e nqma da go izdadat na gadjeto mu,i az ne bih posmqla da i kaja,ne samo za6tooto shte e losho za nego,no i za men.Prosto se 4udq,dali da prodaljim da se vijdame,ili da mu kaja 4e ne iskam pove4e,vupreki 4e go obi4am!!!

HYPE
06-02-2007, 20:24
няма смисъл да свириш втора цигулка. Или ще си N1 или бягай далече.
Губиш си времето само с тоя

sasha_90
06-02-2007, 20:27
pod"vijdane"kakvo ima6 predvid?
po-dobre ne se zanimavai s nego :twisted:

experiment_m
06-02-2007, 20:46
Толкова ли няма други момчета за теб. Аз съм на 22 и ходих с 16 годишна. Родителите й ме опознаха и почнаха да я пускат с мен почти навсякъде. Този само те използва. Стига да държи на теб би се съобразил с особеностите на възрастта ти и в никакъв случай не би те крил. Как може да се примиряваш с това положение, да тъпче и теб и някоя друга едновременно. Това е супер гадно. :evil:

BWald0rf
06-02-2007, 20:57
Губиш си времето с човек който вместо да те оцени,се среща с теб тайно само заради годините ти.Това е глупав предразсъдък и моя съвет е да прекратиш тази връзка.Нищо по сериозно неможеш да очакваш от него..

Th3MaN
06-02-2007, 21:03
ЕЕЕ не така де. Мраза такива истории. Един човек може да обича истински само 1. Или теб или другата. Кажи му, че или ще ходите стабилно или спирате да се виждате и тва е. И как така ще те карат да си ходиш в 9 кви са тия тапотий. Я ги накарай ваште да седиш до късно.

anet
06-02-2007, 21:23
Зарежи го ,колкото и да ти е трудно.Такива като него с лопата да ги ринеш,използвачи.Значи си малка и недостойна за големия зрял мъж,но за леглото му не си малка.Той всъщност ти го е казал макар и не пряко,че желае единствено тялото ти,но за една истинска връзка ,каквато ти желаеш,само тяло не стига.Много си млада и живота е пред теб,в момента не само си губиш времето ,пропускаш други възможности а и се тормозиш заради най долен използвач.Не му се обаждай повече,запази си достойнството. ;-)